L3G1ON4R

SPQR

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 15.1.2013  17:50

Naprosto zbytečné pokračování, již druhý díl byl poměrně o ničem. Nezáživné, akční scénky nudné, herecké výkony pod prahem snesitelnosti.

• 21.9.2012  01:50
    Slečny v nesnázích (2011)

Ruka ve včelím úlu je naproti této hříčce matějskou atrakcí, po chvíli jsem měl pocit padání. Pokud budete mít pocit výplachu mozku, nic se neděje, doporučuji navštívit centrum pro sebevrahy a rovnou si na cestu přibalte kus vonného mýdla.

• 16.9.2012  02:00

Na pohled fajnové hočico, překypující efekty, krví stříkající všemi směry... a bla bla.... Prostě nesmírná hloupost pro děti, nic neříkající, na nic pořadného neodkazující slátanina za honbou upírů jedním z historie nejlépe zapamatovatelným prezidentem spojených států amerických.

• 9.9.2012  00:37
    Likvidator (2011)

Nezáživná bokovka, co k tomu víc dodat. Vinnie na pár chvil, a bez textu. Hlavní a vedlejší role jsou na stejně záživné úrovni, jako postranní reklamy na domovských stránkách... Amnesty International musí plesat srdce nad tvůrci těchto sálámů, protože bych je nechal zametat za 50 korun na hodinu u stánků s párkama...

• 9.9.2012  00:20
    Iron Sky (2012)

Jsem poměrně rozpolcen v hodnocení. Nejsem si jist zda se mělo jednat o komedii s určitými narážkami, nebo se jedná o snahu sci-fi úchylárny nového století. Nicméně bych radši trávil odpoledne v zaplněném supermarketu, než se na díval znovu.

• 30.7.2011  22:36

Oddychová chvílemi zábavná sprosťárna. Člověk nesmí u týhle paro-komedie moc přemýšlet. Trochu je zarážející obsazení, ale co by člověk čekal od nesmyslné slátaniny snad na všechno co bylo a možná bude natočeno...

• 6.5.2011  12:33

Pátý díl závodních honiček jednoznačně za pět. Na scénu končeně přišla pořádná závodní nakládáčka, i v podání dvou svalovců Vina Diesela a Dwayena Johnsona. Promyšlená situace od začátku do konce, je nedílnou součástí Torretovi bandy, která se nám pomalu rozrůstá. Film je pěkně vyvážený až na pár detailů, které Linovi unikli.

• 12.2.2011  19:39

Další nepovedenina na tak silné duo. Není film s Cagem, aby se u toho člověk nenudil. Je zbytečné hledat kde soudruzi udělali chybu, nicméně tahle pohádka o vymítání je spíše parodií. To už bych si radši pustil chipmunky. Škoda, jakožto diváka mě film uspával, namísto upoutal.

• 12.2.2011  19:33
    Faster (2010)

Čitelně nudící prácička s občasným povyražením. Takových filmů tady už bylo, že se tomu ani nechce věřit. Stejně tak jak Dwayne projede rychle kolem své oběti, je potřeba shlédnout film rychleji. Na takový titul je to škoda, marketing zapracoval velmi dobře. A to jsem se na tenhle snímek před rychlou pětkou docela těšil.

• 27.12.2010  00:16

Rozhodně nejhorší díl z celé ságy. Nic neříkající a zpochybňující několik vysvětlivek z prvního filmu. Naše malá panenka Bella je opět středem dění, na rozmezí Jacoba a Eda stále upřednostňuje upířího hocha. Pořád ten samej knedlík na talíři, jen se kolem něj rozlejvá jiná omáčka... nuda, nuda a pro změnu nuda. Pokud bude mít někdo zájem ztratit čas tak doporučuji.

• 22.12.2010  20:30

Kraťas ale podařený s vypečenou pandou .)

• 13.12.2010  17:14
    13 (2010)

Člověk by očekával s takovým obsazením větší parádičku, ale koukat se na to dalo. Filmů s podobnou ilegální hrou v kruzích bohatých je nespočet. A tak třináctka není nic exkluzivního, pouze do chvíle napětí kdy a komu vystřelí kulka.

• 12.12.2010  16:52
    Skyline (2010)

Vítej na zemi bezkonkurenční věta Willa Smithe ve Dni nezávislosti, alespoň tahle vtipná vsuvka tu mohla být. Nebo se jednalo o neohlášenou Válku světů ? Čert ví, lépe řečeno bratři Strausové to ví. Rozpočtová jednoduchost je vidět hned při obsazení, celý film si vystačil asi s dvaceti herci. Nakonec to nebylo naškodu, víc peněz zbylo na efekty, které jsou zde na kvalitní úrovni - jakožto jediná věc. Osobně mám pocit, že se podobných snímků točí čím dál tim víc, a o to jsou výsledky tak nerentabilní...

• 12.12.2010  14:51
    Město (2010)

Drsný prostředí si vyžaduje i drsnej přístup. Affleckovo město není rozhodně procházka s Dannyho parťáky. Kdo chce kvalitní lupiče s pořádnou akcí na dnešní dobu, nesmí tenhle film rozhodně vypustit. A pamatujte, já ten tvůj ksicht taky viděl...

• 5.12.2010  16:54
    Ninja (2009)

Jednoduchá pohádka na dobrou noc. Adkins opět předvádí skvělé akrobatické kousky jak se dalo očekávat. Škoda jen že těch filmů o shinobi v poslední době bylo až moc příliš, jinak by tenhle film zasloužil lepší hodnocení.

• 27.11.2010  16:10
    14 ostří (2010)

Pokud má člověk chuť podívat se na kus východní historie smyšlené či podle skutečností, jsou filmy nejenom s Donnie Yenem tou správnou volbou. Hollywoodská továrna na sny produkuje kvanta efektních filmů hlavně za účelem zisků, a komu by se každý druhý film nelíbil. O východu se to nedá říct stejnou měrou, protože drtivá většina jejich tvorby je založena na legendách či historii. Styl a podání je úplně někde jinde a nedá se srovnávat se zeměpisným opakem. Divák který není zhýčkaný americkou produkcí a očekává kulturní zážitek, sáhne po duchaplnějším materiálu. 14 Ostří je pěknou akční melou s logickou myšlenkou a přímým dějem. Ve skutečnosti nejde o vyprávění o generálovi jenž je vycvičen k vládnutí meči jako nikdo jiný. Příběh vypráví o snaze zastavit jednoho vládce v dynastii Ming, aby nenastala krutovláda. Také o společenství a silnou vůli bojovat proti pravidlům i za cenu svého života, pokud jde o správnou věc.

• 21.11.2010  20:34

Tak snad už opravdu zvonec a konec. Ta zelená nemoc už začala být trošičku deprimující. Nevíme co dál ale něco natočit z čeho budem profitovat musíme, tak nějak to vidím. Film je pěkný a pohled na tlustou kočku jak sjíždí ze škrabadla nemá chybu. V jednoduchosti bylo prostě sděleno, že dokud něco neztratíme tak nevidíme tu pravou hodnotu. Jinak je to pohled zpět na shrek-maraton.

• 21.11.2010  18:38

Pokud dnešnímu IZ pustí jako motivaci prvotní film, potom bude mít z pokračování mnohem větší radost. Návrat žraloka Gordona Gekka byl předvídatelný tah. Jedinou zajímavou křivkou mimo, bylo v podstatné míře napravení se aspoň v rodinných kruzích. Stres jaký zažívají obchodníci nejen na Wall Street je antikoncepční pilulkou, ještě že tu jsou podobné filmy jako tenhle, a vše nám připadá jako pouhá spekulativní hra...

• 20.11.2010  20:06
    Kajínek (2010)

Film zůstane filmem, ale takhle pěkně zpracovný materiál vnukne pár otázek. Nejvtipnějším faktem je že se pravda stejně nikdy nedostane na povrch, a když tak až za několik dekád. S klidem lze říci dalo se na ten produkt dívat, a charismatický Vladimír Dlouhý pro kterého to byla poslední role tomu dodal korunu.

• 17.11.2010  18:06

Pokud dojde k pokračování a z tohoto větrného poryvu by třeba vzešla trilogie, tak doufám, že na tom lidé zapracují aby bylo na co koukat. Film má hodně slabý příběh v podstatě jsme někde začli a někde skončili... Už prolog nedává smysl, no možná to byla přesmyčka nebo špatný překlad. Nicméně to byla spíše ztráta času a čim víc jsem se díval na hodinky, tím víc jsem si přál konec. Poměrně silné zklamání, tak nadějného titulu !

• 16.11.2010  21:36
    Experiment (2010)

Drsná podívaná jak se jednoduché věci můžou přehopnout na otázku života a smrti. Tenhle snímek (remake) je vlastně ukázkou jaký jsou lidi zvířata, a co dokážou v případě upření osobní svobody a práv. Film jako takový je pěkně zpracovaný a Adrien Brody ani Forest Whitaker nemají prostě chybu. Jedinou osobu kterou jsem ve filmu neviděl, byl pan Mr. Elijah Wood (viz popis) =o)

• 16.11.2010  17:53

Narutova výdrž a odhodlání je někdy až k neuvěření. Protentokrát se nehodlá vzdát svého mistra Hatake Kakashiho, který byl v minulosti ocejchován značkou loutek. Její sesílatel a nyní nukenin Konohy, se snaží dostat pět Kekkei Genkai aby byl dokonalý nindža. Zapomněl totiž na to nejpodstanější, vytvářet a udržovat si pouta s přáteli...

• 16.11.2010  15:29

Film Pouta je pěknou kooperativní strží Narutových Rasenganů. Na scéně se po delší odmlce ukazuje i Sasuke, který toho zas tolik nepředvedl. Zdá se že skrytá Listová si v minulosti nadělala víc nepřátel než spojenců, jinak by nebyla pokaždé terčem útoku nějakého šílence nebo zmagořených národů. I přes menší počet účastníků Listové je film pěkně zpracován a dá se říct: je na co koukat. A komu se to nelíbí, ať si...

• 15.11.2010  22:44
    Past (2010)

Nic neříkající poloprázdný způsob vyjádření se, asi tak nějak bych shrnul těch stopět minut. Při takové herecké sestavě by člověk hledal něco smysluplnějšího. Tohle byl slušný ústřel bez šancí na úspěšnost, a i kdyby to vyšlo na nosičích grátis ani tak bych to nechtěl a rovnou spálil.

• 15.11.2010  18:11

O něco starší a vyspělejší Naruto má opět na svých bedrech společně se svými kamarády před sebou novou misi. Společně se Sakurou, Nejiim a Leem musí ochránit kněžku, která jediná může zapečetit dalšího chtějíc zemivládnoucího parazita. Naruto opět ukazuje svůj vyvinutý intelekt a smysl pro týmovou práci =oD. Jako vždy dodrží svůj slib a dechberoucí souboje završí hřmění sopky.

• 14.11.2010  22:28

Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova je do třetice posledním filmem z dob Naruta. Tým sedm s novým členem a jediným ninjou zaměřujícím se pouze na Taijutsu (Rock Lee), má opět novou misi typu: ochránit a doprovodit. Tentokráte to bude namáhající i pro Hatakeho Kakashi, protože budou mít v cestě nové nepřátele na vyšší úrovni. Známý problematik Naruto opět předvede své odhodlání posvěcené slibem novému příteli. Pěknou akční podívanou si vychutná nejen stálý fanoušek.

• 14.11.2010  20:00

Záchrana Sněžné princezny!, spíš to měli nazvat: Herecká demence sněžné princezny. Vždycky mě fascinuje narutova schopnost kdykoliv, komukoliv a jakkoliv něco rozmluvit a vtlouct mu do hlavy (někdy i doslovně) reálný pohled na věc. Film je povedený a slušně nacpaný řežbama dokonce i s Hatakem Kakashim, to se moc v seriálu nevidí, škoda jen, že neukázal celý obličej =oP a že princezna nedostala o něco víc do makovice.

• 14.11.2010  19:53

Iluze ruin podsvětí je film hodně mimo naruta, spíš se hodící k Trigunovi. Celé ninjovské prostředí nabourané vyspělými stroji na mě moc velký dojem neudělalo. I přes tenhle větší mínus jsou bitvy a Narutovo odhodlání nevzdat se opět na výbornou. Kdepak se asi celou dobu toulal Sasuke =o)

• 14.11.2010  19:37

První a nejslabší speciál vypráví o zamilovaném Konohamaru-kun, který společně s Narutem jdou do zakázané oblasti, jenž se dříve využívala pro trénink a povyšování ninjů. Kde jinde by měl být červený čtyřlístek. Jak už to bývá nic není zadarmo, a tak tým sedm společně s Konohamaru-kunem projdou menším výcvikem v boji.

• 14.11.2010  19:33

Naruto je opravdu machr číslo jedna v překvapování, a hlavně nepadá dvakrát do stejné kaše (pardon psího exkrementu) =oD. Pro toho kdo není dobře seznámen se seriálem a hlavním dějem, je bitva za skrytou vodopádovou dobrou podívanou. Prostě další mise mimo hlavní linii.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10