Grimlok

Nezaměstnaný

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 17.3.2019  21:14
    Aquaman (2018)

B-čkovej film s AAA rozpočtem. Momoa je (bohužel) to nejlepší na celym filmu. Zbytek herců nepředvádí nic extra, Amber Heard kromě výstřihu nepředvádí vůbec nic. Ale boha jeho ty světla...ach ty světla...proč celá Atlantida vypadá jak jedna mega obrovská techno party?! Jedna hvězda za Momou a jedna za to, že jsem to vůbec přežil.

• 21.12.2018  20:16
    Predátor: Evoluce (2018)

Vezmu to stručně...co je na to filmu dobrýho: nic; co je na něm špatnýho: všechno

• 23.12.2017  19:49

Doufám, že DC universum skončí a za pár let ho někdo oživí s někym šikovnym na režisérský židli. Tohle je fakt peklo. BvS byla nudná kravina, tohle není o moc lepší.Člověk by si řekl, že dvě hodiny je na takovej film málo. Bohužel je to až až. Batffleck má celej film depku, Flash je koktající nešikovnej připosranej debílek, Aquaman je namyšlenej sebestřednej ko*ot, Wonder Woman tvrdí, že na všechny sere, přitom hned na začátku filmu zachraňuje civilisty v bance. Cyborg by mohl bejt zajímavej, bohužel se objeví v jenom pár scénách a skoro nic nepředvede. Superman se pobytem v rakvi asi zbláznil, protože vtipkuje. Efekty stojí za prd (Supermanovo a Cyborgovo xichty se musí zapsat do příručky "Jak nedělat efekty"). Vtípky šly úplně mimo. Nejvtipnější scéna je, když Aquaman sedí na lasu pravdu a zhodnotí celej tým. Dvě hvězdičky jenom proto, že nemůžu dát stejný hodnocení jako BvS, který je mnohem horší a protože byly použity klasický hudební motivy Batmana a Supermana.

• 11.8.2017  16:40

Dobrej Prometheus, špatnej Vetřelec. Průser je, že Prometheus je megální volovina, takže tohle je ve výsledku taky volovina. Scéna zrození xenomorpha je fakt extrémně vtipná...kdykoliv si během ní řekněte dětským hláskem "Máma" a budete brečet smíchy. Konečně jsme se dozvěděli jak vetřelci vznikli a co jsou zač a bohužel je to asi ten nejblbější původ, kterej kdo kdy mohl vymyslet. Fakt jako nedík.

• 27.11.2016  13:38

Žádný Final Fantasy jsem nehrát, protože mě nebaví tahový systém soubojů. FFXV má souboje v reálnym čase a film navnadil. Takže dárek k Vánocům ode mě pro mě je asi jasnej.

• 17.11.2016  19:00

Ne, ne, ne, určitě ne a pro jistotu ještě jednou ne. Banda nesympaťáků, který mi byli po celou dobu ukradený. Slipknot ztratí hlavu ještě dřív, než si člověk jeho xicht vůbec zapamatuje. Kdyby se to stejný stalo ostatním postavám, neděje se vůbec nic. Nejlepší scény z filmu jsou nakonec ty s Batmanem a Flashem (bože, ten oblek je strašnej). Joker je kapitola sama pro sebe. Po Eisenbergově Luthorovi je tohle další fail v záporácích. Ani z jednoho nejde strach, oba jsou trapní a ubozí. Jokerův úsměv vytetovanej na ruce, kterou si dáva před držku je do nebe volající trapárna. A ty jeho grillz fakt nemůžu vystát, Gangsta J-Car from da Ghetto. Nejhorší Joker, kterýho jsem kdy viděl.

• 5.10.2016  20:26
    Krotitelé duchů (2016)

Nemám nic proti tomu, že natočili novou verzi krotitelů duchů. Nemám nic proti tomu, že tam místo 4 chlapů dosadili 4 ženský. A to jsou jediný věci, proti kterejm nic nemám. Zbytek je totální odpad. Film je plnej ubohejch, trapnejch vtipů, že jsem se za tvůrce styděl já, tak moc, až se mi chtělo brečet. Kolik slíbili Hemsworthovi, že zahrál naprostýho dementního ko*ota?! Barevný duchové jak z pouťovýho strašidelnýho hradu to je taky kapitola sama pro sebe. Záporák bez příběhový pozadí...bez komentáře. "Co je to Zuul?"...Ne, prosím, ne. Dvojku ne.

• 22.5.2016  11:33

Tak tohle je slabý. Na poměry X-menů hodně slabý. Hodina a půl nudy, naštěstí ale Singer, narozdíl od Snydera, nemagořil s nůžkama a scény na sebe navazují. Dějová linka Magneto vs Charles vs Mystique se zase opakuje a už je to nuda. A hlavní záporák, nejmocnější, nejsilnější, nesmrtelnej, nejblablabla a vytře si s nim zadek parta puberťáků. O chlup lepší než Batman v Superman. Škoda.

• 6.5.2016  21:44

Srovnání s Batman v Superman se bohužel ubránit nejde. Bohužel pro Batmana a Supermana. Tam kde Zack Snyder spolíhá na náhodu, tady člověk sleduje detektivku. Hlavní záporák je skvěle vymyšlen a pekelně mě překvapil svojí obyčejností. A Tom Holland JE Spider-man, na jeho sólovku se těši jak malej.

• 26.3.2016  23:18

Ne, tak tohle fakt ne. Už od prvního traileru jsem si říkal, že to bude špatný. Ben Affleck jako Batman, to jsem šel do kolen smíchy. Nakonec je to ale Batffleck, kterej film zachraňuje. Ještě taky Jeremy Irons. Eisenberg jako Alexander (Lex je jeho táta) Luthor je strašnej. Působí jako parodie na Ledgerova Jokera (tady si člověk fakt uvědomí, jakej byl Ledger skvělej herec). Scénář je děravej jak cedník. Prvních 90 minut je videoklipová záležitost...tady se něco řekne, střih, támhle se něco řekne, střih a divák jenom nechápavě zírá a ptá se "jak to spolu souvisí?!". Je tu dokonce i sen/skutečnost, kde si nejsem jistej, jestli to byl sen, nebo skutečnost (scéna s rychlíkem). Jason Momoa jako Aquaman vypadá, že se při natáčení svojí scény málem utopil. To, že se ve vodě má cítit jako ryba ve vodě mu fakt nevěřim. Gal Gadot neukázala nic, z čeho bych byl schopnej říct, jestli je dobrá Wonder Woman, nebo ne. Nehledě na to, že člověk, kterej si neudělal domácí úkol, tak fakt nemá potuchy jakto, že umí, to co umí a jakto, že je na fotce z roku 1918. Ačkoliv jsem koukal na 2D verzi, tak to bylo tmavý jak prase. Jsem zvědavej, jestli ta o 30 minut delší Blu-ray verze zalepí ty díry ve scénáři, protože to chování postav je fakt k nevydržení. Justice League od Zacka Snydera bude totální kravina. Nedokáže si poradit se třema hrdinama. Co bude dělat, až jich bude muset ukočírovat 6??? Edit: prosinec 2017: Po shlédnutí Justice league musim ubrat jednu hvězdičku, JL si dvě zaslouží a BvS nemůžu hodnotit stejně jako JL

• 31.7.2014  22:50

Tak tohle je pecka. Kino bouchalo smíchy. Některý hlášky snad asi i zlegendární a budou se používat v běžný mluvě. Dokonce se na chvilku objeví i Thanos v plný "kráse". Doufám, že v Avengers 3 se objeví všichni z GotG. Mýval a Stark by si nejspíš suprově rozuměli. Tvrdí, cituji, že je sráč. Ale prý, opět ho cituji, není stoprocentní píčus. Osobně si nemyslím, že někdo může být stoprocentní píčus.

• 9.6.2014  12:48
    Continuum (TV seriál) (2012)

První řada je super, od druhé řady kvalita strmě klesá

• 27.5.2014  00:23

Jsme z planety Duplo a pšišli jsme vás znišit :-D

• 16.5.2014  23:25
    Godzilla (2014)

Gareth Edwards vzdal hold japonskému originálu. Godzillu dávkuje po částech a v momentu, kdy jí ukáže celou na plátně následuje střih, aby si nevystřílel všechny zbraně na začátku filmu. Finální bitka v ruinách San Francisca nemá chybu a Godzilla si patřičně s nepřáteli vytře zadek. Třešničkou na dortu je její atomový dech, na který se nezapomnělo. Bravo. Doufám, že bude dvojka a bude minimálně stejně dobrá.

• 30.4.2014  21:35
    Robocop (2014)

Trailery vypadaly tak nějak všelijak, docela jsem se obával toho, že to bude plnohodnotnej odpad. Ale ono ne. Neni to tak brutální, jako originál a neni to vůbec na škodu. Dokonce se divím, že příběh je dost odlišnej od originálu. Klidně bych si dal i dvojku, jestli jí natočej.

• 2.2.2014  14:38
    Gravitace (2013)

Každej se chce jednou podívat do vesmíru. Já už teda ne. Zůstanu hezky na týhle modrý planetě dokud neumřu. Výborně natočenej klaustrofobickej zážitek, s úchvatnou kamerou a super soundtrackem, kterej atmosféru jenom podtrhuje. Ve 3D to musí bejt neskutečný astroporno.

• 28.1.2014  13:56
    Riddick (2013)

Vypadá to jako remake černočerný tmy, ale neni to remake...co je to? Tohle. 3/4 filmu se nic neděje a pak se všechno na diváka vysype v několika málo minutách. Myslim, že dalšího Riddicka už svět nepotřebuje.

• 28.1.2014  13:51
    Elysium (2013)

Docela nuda....tři kvalitný slomo scény a to je asi tak vše. Happy ending ze všech happy endingů nejvíc happy, až je mi z toho do breku. Od Blomkampa jsem teda očekával víc, mnohem víc.

• 7.10.2013  19:14

Guillermo del Toro je dítě a v Hollywoodu si plní svůj první mokrý sen. A já jsem za to rád. Kašlat na to, že je to plný patriotismu, nelogičností a mnoha dalších chyb. Jenom škoda, že rozpočet nebyl o pár melounků větší, mohlo by se tam potom mlátit víc Jaegerů a Kaiju. Snad se dočkám dvojky.

• 4.9.2013  15:50
    Babovřesky (2013)

Čekal jsem hovadinu a tu jsem taky dostal. Tři vtipný hlášky za celej film to nezachrání.

• 13.8.2013  20:39
    Pot a krev (2013)

Namachrovaný steroiďáci chtěli zbohatnout. Možná by se jim to i povedlo, kdyby to nebyli totální kreténi.

• 18.6.2013  20:28

Velice povedený návrat na vrchol

• 17.4.2013  20:46

Mnohanásobně zábavnější než Paranormal Activity. Během necelý hodinky a půl tady udělá duch víc paseky, než ve všech PA dohromady.

• 17.3.2013  19:26
    Atlas mraků (2012)

Tříhodinová nuda s epileptickým střihem. Zpatlanina šesti filmů, mezi kterými se překakuje tak rychle a chaoticky, že si člověk nedokáže vybudovat žádný vztah k žádné postavě a děj proto nevzbuzuje žádné emoce. Použití několika málo herců, kteří se objevují ve všech příbězích asi nebyl nejšťastnější nápad. Hugo Weaving jako zdravotní sestřička vzbudí úsměv, ale jako Korejec, to je teprve ta lidová pecka, která vás zabije. Lepší tříhodinový film už je i Avatar.

• 2.3.2013  12:45

Čekal jsem, že to bude naprostá nuda a opak je pravdou. Já se bavil.

• 22.2.2013  02:06

Stručně...Bella je upír, všechno zvládá. Zlí upíři chtějí zabíjet, Bella a spol. musí sestavit tým upírů s různými schopnostmi, aby se ubránili (X-men: První třída). Zlí upíři příjdou, spustí se obrovská bitva, kde spousta upírů a vlkodlaků zařve. Pak se ukáže, že bitva byla pouze vidina budoucnosti a protože se hlavní záporák bojí své smrti, tak radši odejde bez boje. O členech X-upírů nevíme prakticky nic (děkuji, paní Meyerová, za velice podrobný popis postav, se kterými bych se rád stotožnil, nebo s nimi aspoň soucítil). Vývoj postav, pokud se to tak dá pojmenovat, je maximálně tak změna z paka na mega pako. Největšího blbce udělají z otce Belly, kterýmu neřeknou prakticky nic než, že je Bella maminka a všechno ostatní je přísně tajné. Finální bitva je docela dobrá a má spád, takže jedna hvězdička to nakonec bude. Kdybych měl hodnotit celou ságu komplet, tak je to jasnej odpad. Na týhle sáze je špatně úplně všechno, dialogy, postavy, neuvěřitelně roztahanej příběh. Na druhou stranu jsem díky těmto filmům konečně zjistil, proč jsou slečny v mym okolí (jak to jenom říct jemně) tak trochu jeblý. Moc žerou Twilight a myslí si, že je to nejromantičtější sága všech dob. A že Paranormal activity jsou nejděsivější horory všech dob.

• 13.2.2013  21:03
    Paranormal Activity 4 (2012)

Další pokus o získání jedné hvězdy opět nevyšel...třeba to příští rok vyjde a Paranormal Activity 5 ode mě hvězdičku dostane. Myslim, že všichni víme, že nejspíš ne.

• 13.2.2013  20:25
    Černobylské deníky (2012)

Nebyl původní název "Paranormal Activity: Story from Chernobyl"?! Kvalitou filmu to totiž do série PA sedí.

• 13.2.2013  00:56

Na papíře možná Ralfův příběh vypadá poněkud dětinsky, ale na plátně funguje dokonale. Sem tam nějaká narážka na film, nebo hru, občas si hodí cameo i nějaká ta slavnější postava z her. Doufám, že bude dvojka a třeba příjde i Mario, ten totiž vždycky chodí pozdě.

• 24.11.2012  16:23

Myslel jsem si, že Temný rytíř nepůjde překonat. Recenze po celém světě tomu napovídaly. Ale u mě na plné čáře vítězí Dark Knight Rises. Epický konec epické ságy.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12