V.Sawyer

V.Sawyer

Veronika L.

Česko

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 5.12.2018  17:30

  Film byl natočen za pouhých 10 dní. A výsledek tak také vypadal. Winonu Ryder miluju nadevše, ale v tomhle filmu mi lezla tak na nervy, že jsem celých 90 minut přemýšlela nad tím, jestli ji náhodou ze svého žebříčku hodně rychle nesundám. Jenže ona za to chuděra vlastně ani nemohla... Keanu je strašně krásný chlap a strašně dobře se na něj kouká, ale tady se mi obracel kufr asi pokaždé, kdy otevřel pusu... O trapných konverzacích, sexuální scéně v poli a nějakém ději asi ani netřeba mluvit. Tenhle film postrádal asi úplně vše a leč obsazení vypadalo slibně, tak i to nakonec zklamalo na plné čáře. Za mě asi nejhorší filmový zážitek v mém životě. A to jsem si myslela, že špatných filmů jsem už viděla dost.

  • 1.1.2018  19:14

  Za mě teda výborný film. Skvěle natočený životopis jednoho z největších spisovatelů. Nicholas Hoult si mě jednoduše získal a jeho roli jsem mu skutečně uvěřila. Kevin Spacey je prostě Bůh a dokáže zahrát naprosto cokoliv (ať si každý říká, co chce). The Catcher in The Rye je pro mě jedna z nejlepších knih vůbec, a po tomhle skvělém kousku se na ní dívám úplně jinak.

  • 28.10.2017  15:12
  The Circle (2017)
  **

  Myšlenka filmu se mi moc líbila. Jenže to provedení stálo podle mě úplně za *****. V momentě, kdy máte pocit, že už jde do tuhého, tak zjistíte, že se zase nic neděje. A když už jsem čekala na super odhalení, tak byl vlastně konec filmu. Výstup Toma Hankse mi přišel spíš jako: ,,Dobře, objevím se v pár scénách." Na Emmu Watson se krásně kouká a její obsazení bylo záchranou celého snímku... A tím bych to asi ukončila.

  • 6.10.2017  19:51

  Nevím, jestli jsem někdy při sledování jakéhokoliv jiného filmu cítila to, co jsem cítila tady. Zhruba prvních 35 minut jsem si říkala, že to nejspíš vypnu. Jsem velmi ráda, že jsem to neudělala. Jakmile na scénu nastoupil malý Kevin okamžitě mě to chytlo. K pozdějšímu výkonu Ezry Millera se netřeba příliš vyjadřovat, protože ten kluk to zahrál prostě famózně. A finální scéna ve vězení mě dostala ,,Myslel jsem si, že to vím... Ale už si nejsem tak jistý." Pro mě je to jeden z nejlepších filmů, jaké jsem v poslední době viděla. A je mi trochu líto, že jsem čekala 6 let na to, abych si jej pustila. Dost mě bavila i ta červená barva, která prostupuje celým filmem, takže člověk má rozpačité pocity už od samého začátku. Chystám se s chutí na knihu, kterou jsem zatím nestihla přečíst. Ačkoliv měl film jisté nedostatky... Moje současné pocity mi nedovolily jinak než 5*

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace