Pavlis.xxx

Pavlis.xxx

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 19.4.2018  14:04

Ze začátku jsem byl skeptický,protože moc tyhle filmy brnkající na city nemusím. Navíc francouzské komedie mají svůj specifický styl,který mi někdy sedl jak prdel na hrnec a někdy vůbec, ale s rostoucím hodnocením rostla i moje chuť film vidět. Není to přímo komedie a to se mi líbí,že humor není nikam tlačený a když přijde tak pobaví a musím se přiznat,že mě to dojalo a doteď se na něj rád podívám znovu.

• 19.4.2018  14:00
    Sedm (1995)

Jeden z TOP3 thrillerů a to Pitta jako herce moc nemusím. Škoda,že takových kousků není více.

• 19.4.2018  13:44

Pro mě nejlepší a nejoblíbenější film s výborným Belmondem!

• 15.4.2018  09:43

Blaníka znám,ale nesleduji,takže jsem byl zvědav co z toho vyleze. Začátek mě hodně bavil,pak přišlo dlouhé nic a konec to opět napravil. Najde se zde pár dobrých vtipů, nápad a politická satira určitě zaujme, ale podruhé si to už asi nepustím. 1 hvězda za vtip, 2 za závěrečné poselství, 3 za Blaníkův styl a půl hvězdy za využití politiků, herců a zpěváků. 65%

• 1.4.2018  12:48
    Bajkeři (2017)

Stojí to těm "hercům" za to? Kolik za tohle berou peněz??? Myslel jsem,že Rafťáci a Snowboarďáci jsou hloupé komedie,ale tohle se je snažilo celé vykrást, nebylo to vůbec vtipné, herecké výkony katastrofa, soundtrack nuda a ty zoufalé příběhy postav a následná cucačka na konci to je prostě to co nechcete vidět. Pustil jsem si to jen kvůli Mišíkovi,který stejně neoslovil. Jedna hvězda za pointu kolo vs. mobil a přírodu jinak naprosto zbytečný film

• 26.3.2018  09:56

Výborný film z výborného prostředí. Dobré obsazení, příběh s hlavou a patou,co chtít víc. Klasický povedený velkofilm. Zpětně se člověk může podívat jak je lidstvo hloupé a jaké upřednostňuje priority. Jeden z mých top filmů. 90%

• 26.3.2018  09:50
    Hancock (2008)

Docela dost nevyčerpaný potenciál. Akce slušná, příběh slabší, padouši bída a děs. Snad bude dvojka lepší,když už je Hancock představen a ví,kdo je a vymačkají z Willa maximum.

• 26.3.2018  09:42

Béčkové fantasy pro malé holky. Z popisku filmu bych škrtl: Dobrodružný, Drama, Akční, Mysteriozní a Horor

• 26.3.2018  09:19

Na tu dobu solidní počin. Jako dítě jsem tenhle film měl moc rád,zasloužil by si remake!!! :)

• 26.3.2018  07:51

Na tu dobu skvost a v mnohém to překoná i dnešní horory, které jsou sice lepší po vizuální stránce,ale příběh a postavy nestojí většinou za nic... Docela rád bych viděl reakce lidí když film vyšel.

• 25.3.2018  18:38

Neznám přesně knižní předlohu,takže nevím jestli je násilí na každém kroku i v knize,ale tohle mi určitě pro malé děti nepřišlo. Osobně tento "destrukční" humor viz Jen počkej zajíci nebo např. Tom a Jerry mi nevadí,ale u tohohle filmu mě to trošku iritovalo. Možná,kdyby to bylo celé kreslené tak bych to překousl,ale tady mi to prostě nesedělo... Hlášky filmu dobré,párkrát jsem se zasmál,ale opět ten samý problém. Děti tak 99 procentům hlášek a gagů nemohly vůbec rozumět...proto jsem si pokládal celý film otázku na koho je tohle vlastně cílený. Plusy jsou určitě super animace,ale to v dnešní době je už standard,který nejde dlouho vyzdvihovat jako plus. Soundtrack se mi taky dost líbil, ale k tomuhle filmu bych zvolil asi jiné skladby. Na konci je sice srdceryvné poučení,že se vlastně máme mít rádi a nemáme zabíjet,ale už asi v 5té minutě filmu jedna postava zemře na infarkt a pak už se to chce jen zabíjet navzájem... Nevím jak to zhrnout,mám z toho smíšené pocity. Mluvící zvířata,které slyší asi jen někdo pokud je zrovna vidí a nepřijde mu divné,že dělají to co dělají nemá smysl okecávat,stejně jako jednoduchý příběh bez nějaké větší pointy. Gleeson dobrý výkon, Byrne se mi tam vůbec nehodila. Film to není špatný,ale spíš bych to zařadil na rozdíl od takového Paddingtona mezi jednohubky,které už vidět znovu nepotřebuji...Jedna hvězda za propagaci Škodovky :D 65%

• 9.3.2018  08:47

Očekával jsem další propadák plný sice pěkných efektů a zvučných jmen herců,ale slátaninu napojenou na první kultovní díl a dostal jsem výborné dobrodružství plné humoru. Původní změnu klasické hry za digitální jsem ze začátku bral docela skepticky,ale ukázalo se, že to fungovalo moc dobře. Výborný Johnson a Hart,teda nejen oni dva,i Black s Gillan výborní. Pobavilo,rád zkouknu někdy znova. 80%

• 21.2.2018  18:44
    Rytíři (1993)

Tohle by chtělo remakovat...

• 21.2.2018  18:39
    Zombieland (2009)

Top v tomto žánru. Humor,výborně udělané zombie a dobré obsazení. 5*

• 20.2.2018  01:56

Mě tento africký výlet teda moc nesedl. Na Black Panthera jsem se těšil tak na půl, Boseman je dobrej a na roli sedí,ale celkově charakter postavy mě moc nebere. Každopádně jsem moc doufal,že vytáhnou z postavy Klaua (Klawa) maximum. S potenciálem postavy a Serkisem by to bylo výborné,moc se mi v této roli líbil. Bohužel zemřel dřív než ho stačili pořádně rozvinout,mě osobně by Klaw jako záporák stačil a bavil víc. Na druhou stranu Killmonger byl mnohem působivější a uvěřitelnější než Baron Zemo, Kaecilius nebo Vulture. Nevím,proč z těch záporáků neberou maximum a nenaservírují nám pořádnou řežbu (Mandarin, Dormammu např.) než pořád ukazovat jak jsou postavy Marvel super a cool a každej padouch dostane hned po píči nebo je docela k ničemu... zatím kromě Ronana, Lokiho a Ultrona se s padouchama moc nevytáhli. Black Panther mě stejně jako Spiderman Homecoming docela zklamal. Sice to byl další střípek do úžasné mozaiky,takže film naprosto neodsuzuji,ale moc jsem jim tu scenérii nevěřil. Někdy to vypadalo až moc uměle. Jinak ženské postavy zajímavé,akce byla...víc už asi nepochválím. Everett zbytečný, přechod z normálního světa do high-tech světa mi moc neseděl,stejně jako v nejvyspělejší zemi na světe pobíhat polonahý s oštěpem a mini štítem mi přišlo až hloupé a zaparkování "vesmírné" lodi uprostřed černošské čtvrti jako by se nechumelilo normálka nebo opancéřovaní nosorožci,které radši rozebírat nebudu. 65%

• 4.2.2018  19:51

Pro mě výborný film,který si vždycky rád pustím znova a znova a znova. Realistický, skvělé kostýmy, skvělý R. Crowe,kterému tyhle role prostě sedí. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů 5*

• 31.1.2018  22:32

Film pro náročného diváka,který stojí opravdu za to!!! Skvělá F. McDormand, výborný humor

• 31.1.2018  13:19

Ufff,totální dehonestace mojí oblíbené postavy... čekal jsem epické zakončení série navazující na druhý díl a dočkal jsem se totální slátaniny vložené mezi první a druhý díl,která vůbec nic nevysvětlila...jediné co víme,že se za 23 let vrátí zpět... no tohle jsem opravdu nečekal a jde vidět,že pan Salva nejen,že neměl peníze na pořádný film (i když na shánění měl 14let), ale že mu asi došly i nápady,protože tohle byl hrozný shit :-O Efekty horší než v jedničce, scénář katastrofa a atmosféra žádná. Jeeper imunní na zranění, žádné zotavování nešlo vidět,lítal si za světla jakoby se nechumelilo,prostě totálně mimo mísu... Původní scénář byl asi na poslední chvíli přepsán,protože se to ani trochu neshoduje s popisem filmu a Trish z prvního dílu akorát na konci filmu hází machra (nebo pomocné lano někomu kdo film chytne a řádně ukončí). Jediné co mělo koule byl klakson Jeepersovi dodávky jinak nic!!! Kdyby aspoň ukázali co se zjevilo těm,kteří skrz dotyk ruky měli vidět původ Jeepra,ale ono HOVNO!!!! Takže teď mám smíšené pocity a nevím jestli tohle měl být předdíl konce nebo tohle bylo myšleno vážně jako konec? Každopádně si to zasloužilo něco mnohem mnohem víc. Potenciál na to má tahle postava sakra velký a s pořádným rancem peněz a kvalitním obsazením by to mohl být sakra dobrý horor,ale obávám se,že po tomhle se do konce nikdo nepohrne a panu režisérovi asi už žádné peníze nikdo nedá...VELKÁ ŠKODA!!! Jsem velmi zklamán 0,5*

• 31.1.2018  10:27

Něco jako jednička,něco je lepší,něco horší,spíš béčkový horor,ale jeden z mých oblíbených a myslím si,že ucházející pokračování jedničky. 3,5*

• 31.1.2018  10:24

Exkluzivní záporák. Jeden z mých nejoblíbenějších hororů i když zpracování je spíš béčkové i tak hodně bavilo,super nápad. 3,5*

• 30.1.2018  19:09
    King Kong (2005)

Docela obstojný King Kong (když pominu stopáž a tu probíhačku mezi nohama dinosaurů to bylo otřesně kýčovité :D)

• 30.1.2018  19:02

Řezal jsem se od začátku do konce. Člověk to ovšem musí brát hodně s nadsázkou :D

• 30.1.2018  18:55
    San Andreas (2015)

Efekty výborné jinak slátanina. Na druhou stranu pořád lepší než 2012

• 30.1.2018  18:52

Za mě výborný film,který sice není tak propracovaný jako dnešní marvelovky,ale když ho srovnám s novou F4 tak je tohle velkofilm oproti té nové sračce.Docela by mě zajímalo proč tak nízké hodnocení,zas tak špatné to nebylo a fanoušek určitě ocení

• 30.1.2018  18:47
    Gladiátor (2000)

Nádherná podívaná, skvělý soundtrack, výborné kostýmy. Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. 5*

• 30.1.2018  18:45

Mistrovské dílo plné humoru. Přesně tohle chci vidět,když jdu s dětmi do kina :D

• 30.1.2018  18:41

Dobré,vtipné...čekal bych lepší hodnocení. Za mě 4*

• 29.1.2018  12:05

Staré verze jsem nikdy nedokoukal do konce a ani knihu jsem nečetl, proto jsem si řekl,že to zkusím aspoň teď ať vím jak to vlastně dopadne a jsem mile překvapen. I když jsem si celý film říkal,že je to až moc divné,že by tolik známých lidí bylo náááhodou v jednom vlaku a čekal jsem kdo to vlastně udělal,ale závěr jsem opravdu nečekal. Bavilo mě to,těším se na další díl. Branagh je opravdový umělec 4*

• 28.1.2018  19:44
    Coco (2017)

Vizuálně naprosto výborné! Krásné písně,které neotravují ani nejsou zbytečně dlouhé. Humor dobrý. Příběh s poselstvím super. Rozhodně jedna z nejlepších pohádek od Pixaru!!! 5*

• 25.1.2018  18:16
    Iron Man 3 (2013)

Film výborný,ale hlavní padouch zklamal. Kdyby do filmu zakomponovali skutečného Mandarina byla by to pořádná jízda. Snad se utká aspoň s Doctorem Strangem

<< předchozí 1 2 3