Pavlis.xxx

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 1.9.2018  09:17
    Armageddon (1998)

Lepší Willisův film, spousta vtipných momentů, dost zábavy, na svou dobu populární film na který se rád podívám, ale 4 hvězdy mu přesto nedám. 70%

• 1.9.2018  09:13
    Bathory (2008)

Za mě 138 minut dlouhá nuda. Báthoryová není moje top postava z dějin,ale i tak jsem byl zvědavý co z toho vyleze a vůbec mě to nebavilo ani nelíbilo. Na to jakej z toho dělali velkofilm katastrofa, radši měli udělat dokument.

• 28.8.2018  10:05
    Mrakodrap (2018)

Další z blbin v podání Johnsona, která ovšem opět neurazí. Jako popkornovka určitě dobré. Často je to dost nereálné, ale úplně reálný film z podobných žánrů moc udělat nejde, aby to lidi bavilo a já se bavil. Spousta lidí říká, že Johnson nemá na víc, že hraje v blbých filmech... ano jeho filmy nejsou žádné terno, na druhou stranu mu určitě sedí a je v nich dobrý. Je to charismatický herec, kterej na sebe vezme film a táhne ho od začátku do konce, je tam humor a akce a tohle mu sedí podle mě víc než nějaký super vážný velkofilm, kde by třeba pohořel. Vypracoval si jméno a drží si svoje, přirovnal bych ho k takovému B. Willisovi. Neřekl bych, že je jeden z nejlepších herců Hollywoodu, ale určitě je jeden z nejzábavnějších a nejvyhledávanějších a já ho mám velmi rád a hlavně mě baví. Navíc sype jeden film za druhým a před sebou má hodně zajímavých projektů a za to palec nahoru. Sice Oskara asi nikdy nevyhraje,ale vždy pobaví a o to jde. Lepší 3*

• 22.8.2018  20:59
    Upgrade (2018)

Přesně tohle máme rádi. Nízkorozpočtový film od kterého nikdo nic nečeká a i když je to "béčko" rozseká a hlavně baví vás od začátku do konce. Mě osobně to přišlo jako čaj vařený z Venoma, sympatický herec jako by z oka vypadl Hardymu a technologický symbiont ala Venom :D samozřejmě ne,ale podoba je tam obrovská. Každopádně nádech scifi, pomsta a sympaťák v hlavní roli velmi bavilo. Upřímně jsem od Whannella, který je spíš hororový takovou pecku nečekal a jsem rád,že takové filmy vznikají, protože stamilionové blockbustery plné kýčů,sranců,prošpikované CGI technologií a plné přeplacených herců poslední dobou fakt nebaví a nejsou známkou zábavy spíše naopak. Je smutné,že např totální demence plná nereálnosti a hlouposti typu Jurský svět 2 vydělá miliardu a je to totální výplach mozku na rozdíl od tohoto filmu,který si na nic nehraje a nestaví laťku vysoko,téma je už milionkrát ohrané a přesto baví od začátku do konce a spousta lidí tento film ani neuvidí. Každopádně já jsem viděl a jsem nadmíru spokojen.

• 18.8.2018  21:35

Po výborné jedničce, slabé dvojce přichází totálně stupidní trojka. Nekvalitně udělaní a do reálného prostředí špatně zasazení dinosauři, vypatlaní dospěláci bez špetky inteligence a hereckého nadání, které nakonec zachrání dítě a neuvěřitelně hloupý příběh za který by scénáristi měli přijít hned o místo. Takovou patlaninu jsem dlouho neviděl. Tolik nelogických a absurdních scén se jen tak nevidí plus ten konec to prostě mluví za celý film. Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení, asi by jste lidi měli přestat fetovat, protože takovej brak, kterej těží jen ze značky si 62procent fakt nezaslouží. Z celého filmu si odnesete jediné ponaučení = pokud pojedete někdy na ostrov plný zabijáckých dinosaurů nezapomeňte jet sami beze zbraně, případně si vezměte píšťalku na raptory a všude pobíhejte jako zmatení králíci a řvěte u toho jako debilové, ale nebojte se jestli jste někomu nevzali vajíčka tak se vám nic nestane a nebo se vyráchejte v hovnech dinosaura a ostatní predátoři vás nechají na pokoji. Jen pozor na 15ti metrového dinosaura, kterej k vám připlave pod vodou (i když na plavání vůbec nemá uzpůsobené tělo),aby si pak stoupl a stál po "kotníky" ve vodě......Hlavně,že vám to stmelí rozpadlou rodinu a na konci vás zachrání (jako vždy) americká armáda. Scénka s raptorama no comment. Větší kundovinu jsem dlouho neviděl. 1* za Neilla

• 13.8.2018  22:11

Úžasné pokračování úžasné jedničky. Jack Jack výbornej, humor výbornej, příběh dobrej a graficky je to fakt velmi povedené. Viděno v kině a naprostá spokojenost

• 13.8.2018  22:09
    Únos (2012)

Průměrný thriller s shitozními hereckými výkony a tak stupidním koncem,že tohle se může stát opravdu jen v Jú Es Ej. Obrázek si udělejte každej sám, ale nad postavou vyšetřovatelky a zápletky všeobecně zůstává rozum stát

• 2.8.2018  23:09

Nooo asi bych vyzdvihl propracování dinosaurů, ale příběh a zasazení lidských postav do počítačového světa nic moc. Některé efekty byly naprosto otřesné. Jednička mě bavila a proto jsem napjatě čekal co vyleze z dvojky,ale přišlo mi to jako vaření z vody. Myšlenka využití dinosaurů k prodeji a případné narobouvání do lidského světa mi přijde jako fajn nápad, ale to zpracování zatím dost pokulhává. Kýčovité a nelogické scény jako máku, klišé na každém kroku. Je to klasická americká popkornovka, kde chtějí za každou cenu narvat "akci" a nad reálností a logikou se nikdo nezamýšlí. Pro náročnějšího diváka totálně nevyužitý potenciál. Někdy si říkám jestli po dodělání filmu se na to vůbec někdo podívá než to pustí do kina.Uvidíme jestli to další díl vrátí na dobrou kolej a zachrání nebo pohřbí.

• 2.8.2018  22:50

Většinou se nestává,aby dvojka byla lepší. Když už se zadaří je přinejmenším stejně dobrá, ale tady to kupodivu vyšlo. Pokračování příběhu jedničky fungovalo. Ant-man stále dobrej, postava Wasp bavila stejně jako ujetost Luise :D Humoru bylo opravdu hodně,ale byl příjemný, nekazil napínavost příběhu a přišel mi takový lehce stravitelný oproti třeba DP2, kde to bylo na moje gusto moc tlačené. Uteklo to,bavil jsem výborně. Chybky by se našli jako třeba jaloví záporáci, ale příběh a sympatické postavy to zachránil. Určitě jedna z lepších marvelovek

• 18.7.2018  10:24
    Oldboy (2013)

Brolin je super, ale i tak to ani z poloviny nedosahuje kvalit originálu aneb to, že to remakují amíci neznamená, že to bude kvalitní. Copley špatnej záporák. Úplně zbytečný remake

• 15.7.2018  21:09

Špatné to nebylo, jako uzavření série bych to bral. I když se přikláním k názoru, že je to už takové vaření z vody Van Helsing pobavil, vývoj Drákuly taky a sem tam jsem se zasmál. Na druhou stranu mi fórky přišly víc pro dospělé než pro děti tak nevím jestli je to úplně dobře u tohoto filmu

• 15.7.2018  21:07
    2012 (2009)

Tento film není katastrofický, ale katastrofální. Na to, že to je z roku 2009 tak efekty hrozné. Pro mě jeden z nejhorších filmů tohohle žánru. Nejvíc bavil asi Woody, za toho 35%

• 26.6.2018  07:55

Pořád jsem si říkal,kdy se to rozjede a ono nic. To "nadpřirozeno" se mi tam vůbec nehodilo, spíš mě to po půl hodině filmu víc a víc štvalo. Jako plus beru důvody, které mi u vraha ani nevadily, docela mi to přišlo "sympatické", ale i tak dopadlo jako průměrný thriller. Pokračování Sedm se opravdu nekoná 55%

• 26.6.2018  07:50

Hrozná patlanina. Emmerich točí čím dál horší filmy. 35%

• 23.6.2018  16:44
    Spawn (1997)

Béčkově udělané, bohužel, ale na ten ročník co čekat. Spawn má obrovskej potenciál a už teď se těším na nové zpracování s J. Foxxem a dnešními triky.

• 23.6.2018  16:42
    Ghost Rider (2007)

Velká škoda. Cage mám rád i když to je takovej béčkovej herec na roli Ghost Ridera se hodil, bohužel film je opět béčkovej. Chtělo by to značku obnovit, protože Ghost Rider má určitě mnohem větší potenciál

• 19.6.2018  18:35

Na žánr docela zábava. Když si člověk odmyslí tu nereálnost, podívá se jakej béčkovej režisér to natočil, přidá sympatického Johnsona v hlavní roli, který sem tam přihodí vtip tak proč ne. Nejvíc bavil vlk. Závěr klasickej americkej bulshit, ale i tak dobrá jednohubka. 65%

• 18.6.2018  09:28

Jeden z nejlepších filmů jak Gibsona tak všeobecně. Palec nahoru tohle se Melovi povedlo.

• 18.6.2018  09:20

Hrozná slátanina :-O

• 18.6.2018  09:18

Spojení Lincolna a upírů mi fakt nesedla a vlastně jsem to ani nepochopil proč tohle spojení...

• 18.6.2018  09:16

Zase něco nového co sakra bavilo. Akce střídá akci, člověk se nenudí ani chvilku

• 18.6.2018  08:57

Strašně nekvalitně udělaný film :D :D :D 1 hvězda za Horváta a asi za jeden moment ve filmu,kdy jsem se zasmál... oproti Discopříběhu, který je podle mě hodně podhodnocený je tento film totální brak

• 10.6.2018  16:11

Spolu s Predátorem nejlepší film Arnieho v nejlepších letech. Jestli si něco zaslouží titul kultovní tak právě tohle. Cameron nasadil laťku hodně vysoko a ani takový Avatar tenhle film aspoň pro mě nepřekonal

• 10.6.2018  15:57

Moc pěkně udělané. Nečekal jsem, že to bude jeden z nejvýdělečnějších filmů všech dob,hlavně po tom co jsem to viděl, ale proč ne. Zajímavý herci, dinosauři klasika. Jako po vizuální stránce mě to moc bavilo, ale ta dějová stránka už je horší plus ty nesmysly okolo typu žolík po dvoudenním kurzu lítá helikoptérou jak z Top gunu, mařka na podpatkách běhá jak Usain Bolt, závěrečná bitva dinosaurů no comment a ta spolupráce lidí s raptory a nesmrtelný šampion řvoucí T-Rex (opět) to fakt neeeeee. Za vizuál a Pratta 75%

• 10.6.2018  15:49

Slátanina. Predátoři opět břidilové, lidi by spíš neměli hrát ani křoví v takových filmech a vetřelci všude kam se podíváš. Scéna z porodnice, kde mařce vylezlo z břicha klubko vetřelců mě donutila film vypnout. Naštěstí už neudělali trojku i když pořádná řežba někde ve vesmíru čistě mezi vetřelci a predátory, třeba na planetě predátorů by mohla být super ovšem amíci prostě musí do filmu nasrat pár černochů, těhotnou ženu, hispánce a pár teenagerů (většinou ti nejchytřejší z filmu) atd jinak to pro ně není asi dost vyváženej film. Bohužel tyhle zbytečné pokusy vyplácávají skvělé postavy (bytosti) s obrovským potenciálem a tak se ani nedivím, že už to lidi nebaví sledovat

• 10.6.2018  15:38

Jako nápad super, dva vesmírní predátoři proti sobě plus banda totálních lůzrů ze Země, která by těmto zabijákům nikdy nesahala ani po kolena. Spolupráce Predátora a člověka mi nesedí, přijde mi to až komické. Stejně jako fakt, že ve filmu byli Predátoři pěkní břídilové. Zatímco v klasickém Predátorovi s Arniem zlikvidoval tenhle výlupek dvě elitní komanda vojáků tak tady většina Predátorů chcípla v prvních minutách plus jeden se "nechal" naroubovat vetřelcem a akorát si honili ego neviditelní proti ani neozbrojeným lidem... škoda.

• 10.6.2018  14:29
    Deadpool 2 (2018)

Neřekl bych, že to je horší ani naopak lepší díl. Dvojka je určitě akčnější a vyhláškovanější. Byly momenty, kdy jsem se fakt řezal smíchy a ani na chvilku jsem se nenudil. Humor super, prostě ukecanej otravnej žoldák. Ani mi tak nevadil ten rodinnej přístup, kterej rozvíjel postavu DP a tím se film trošku posunul. Představení spousty postav bylo super, i když tomu netrvalo dlouho. Juggernauta jsem fakt nečekal a Vanisher to prostě zabil :D Ale ten WOW efekt z jedničky,kdy se DP vyloupl na povrch v té dobře nadávkované brutalitě a humoru už tam nebyl a to je to co mi krapet vadilo nebo spíš chybělo i když to šlo čekat jak je u dvojek zvykem. Wolverina už bohužel s DP neuvidíme, ale Cable byl dobrej a společnej počin klidně snesu. Akorát za mě bych teda ubral humoru, přidal temnosti od DC :D a když už to je v Rkovej film pořádně bych tomu naložil ať se potenciál brutality DP a Cabla fakt využije a neshazuje to ta komediálnost. Takovej záverečnej díl proti Mistru Sinistrovi by fakt stál za to... V Loganovi byl náznak, ale Wolverin už to asi nedotáhne i když jeho návrat ze záhrobí by byl extra třída a proti komu jinému by teda tento superpadouch měl vystupovat, když ne proti Deadpoolovi?

• 9.6.2018  13:43
    Paddington (2014)

Z počátku jsem byl k tomuto filmu dost skeptický. Postava medvěda se mi moc nelíbila a jeho podoba už vůbec ne, navíc filmy proplítající skutečný svět a animovanou postavu (ještě k tomu mluvící zvíře) mě nikdy moc nebrali a dost často narazí. Radši klasickej animák. Už ta nereálnost mi vadí,ale potom co mě dcera vytáhla do kina na druhý díl řekl jsem si,že to prostě přejdu jako třeba v případě Králička Petra a podobných filmů a zkusím to přežít a docela jsem byl mile překvapen. Hned po shlédnutí dvojky jsem si doplnil i jedničku,která se mi líbila sice o trošku méně nebo spíš mi přišla míň komická, ale celkovej dojem z filmu z tohohle ranku docela v pohodě. 70%

• 9.6.2018  13:33

Líbilo, krásně udělané. Viděno v kině a nenudil jsem se. Jsem zvědavý na Mauglího od Serkise i když celkem nechápu,proč tenhle projekt dělali znovu, uvidíme...

• 9.6.2018  13:24
    Halloween II (2009)

Jedničku jsem ještě překousl,ale tohle byl krok úplně vedle. Hlavně,že si Zombie opět obsadil starou do filmu = odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 5