Pavlis.xxx

• 11.12.2018  19:08
    Sexmise (1983)

Heslo...? Nemáme heslo! Kurvaaaaa! Heslo přijato :D :D :D Výborný polský počin

• 26.11.2018  20:59

Tak špatné mi to nepřišlo, humor a akce šlapaly jak měly. Samozřejmě Fordovo charisma nejde překonat a jako Rogue One mi i tento film přišel pro dějovou linku spíš zbytečný, ale pro fanoušky Star Wars určitě super. Mě se to líbilo, ale do kina bych na to nešel 75%

• 26.11.2018  08:36
    Venom (2018)

Na tenhle film nebo spíš postavu Venoma jsem se velmi těšil, ale po skončení filmu jsem tak nějak "necítil" nic.. Shodnu se tady s většinou komentářů. Chyběl tomu nějaký pořádný mrd. Úplně jako Spiderman Homecoming, mnoho omáčky a konec 10minut akce, takovej nástup na druhej díl. To samé mi přišlo tady a věřím,že dvojka bude solidnejší počin a za Rkový rating bych se nezlobil. Velmi se mi líbil Venomův (Hardyho) hlas a pár hlášek mezi ním a Brockem a pak podtitulková scéna s Woodym o kterém si myslím,že bude sakra šílenej a dobrej záporák, ale zbytek filmu mě nijak extra neoslovil,škoda.. Silnější 3 *

• 12.11.2018  17:13

Žádnou bombu jsem nečekal a ani nedostal. Je to sice lepší než AVP 1 a 2, ale i tak jsem se těšil, že by to mohlo vyjít a z filmu udělat menší hit a "návrat" ikonické postavy. Bohužel kromě Holdbrooka a Rhodese mě nic nebavilo. Nepochopil jsem proč zběhlej predátor nám chtěl jakože pomoci, dějová linka mimoidního děcka mě vůbec nebrala a doktorka, která z ničeho nic vzala kvér do ruky a začala pronásledovat predátora,aby si nakonec střelila šipku do vlastní nohy to prostě nechceš. Gore prvky a víc krve mi nevadilo, ale jinak nevidím moc pozitiv. Nasteroidovaný predátor byl až moc lehkej terč, lidi kteří umírají vás ani nezajímají a vesmírní psi, kteří se nakonec spřátelí s lidma to fakt nééé. Je z toho docela mišmaš scén, ale úplně bych film nezatracoval i když jsem od Blacka čekal víc teda. A závěr, kterej možná otevírá jistou linku do dalších dílů nevím nevím, brnění proti predátorům to už je moc. Klasickej Predátor s Arniem je prostě kult a nic ho nepřekoná, tam byl predátor fakt lovec. Tady to bylo jako vlk se zajícem jak hráli na honěnou...

• 15.10.2018  21:10
    Backstage (2018)

WTF??? Herecké výkony katastrofa, scénář režie a kamera katastrofa, vykradačka Superstar katastrofa, ale úplně největší shit na filmu je předabování do češtiny :-O Kterýho trotla mohlo napadnout předabovat Slováky na Čechy a dělat z nich Slováky????? Proč to nenechali jako československý film??? Mimochodem ten dabing je hroznej, vůbec nesedí k tomu co kdo říká a to by člověk řekl, že nemůže být těžký předabovat Slováky. Hvězda za cecky Havranové, the Pastels a Paulieho Garanda v soundtracku jinak totální parodie na cokoliv

• 3.10.2018  08:25

Podobné filmy o velkých zvířatech mám rád a i když to jsou béčkovky mohou překvapit a stalo se. Čekal jsem digitální mišmaš, ale kupodivu jsem byl mile překvapen akcí a povedeným žralokem. Dokonce i Statham ukázal,že kromě chrchlání a nakopávání zadků umí "něco" zahrát. Jasně bylo tam dost nereálných a nevyužitých momentů viz třeba honičky a plážová sekvence, ale ani chvilku jsem se nenudil. Jednohubka jak vyšitá. Sice tam mohlo být víc mrtvol,ale bohužel dnes se strašně řeší píčoviny jestli na to můžou jít malí smradi nebo ne, takže krvák se nekonal. I přesto silnější 3 hvězdy

• 30.9.2018  18:42

Další fajn počin od společnosti WAG, jednoznačně mohu doporučit. Je to vtipné, barevné, graficky fakt povedené, postavy v pohodě a písně nejsou otravné. Nevím co někteří experti tady očekávají od animáku pro děti když čtu ty negativní ohlasy. Ne každá věc je Shrek apod., kde jsou fórky dělané pro dospělé a má to větší hloubku, což děti nepochopí. Nechápu proč někteří idioti na takové filmy vůbec chodí do kina a pak tady melou srance jak je to nudné a hloupé a kdesi cosi a dávají tomu odpad. Většinou člověk jde do kina na něco co ho baví nebo zajímá a nebo je druhá skupina vypatlanci. Ti jdou na cokoliv, aby si tady pak mohli zvedat ego a hrát na filmové fajnšmekry a přitom jsou za tupce, protože to jsou jen internetové nuly bez mozku. Klišoidní závěry jsou snad v každé pohádce a to že příběh není zrovna na Oskara kvalitě nijak neubírá. Já se ani chvilku nenudil, lidi v sále také ne, zasmáli se jak děti tak rodiče a to je to co od animáku čekám, žádnou nudu a ta nebyla. Úžasňákovi to sice nejsou, ale je to zase něco nového. Rozhodně lepší počin než např. Hotel Transylvánie 3. Určitě bude patřit mezi lepší animáky,které neurazí.

• 28.9.2018  07:46

Srovnávat tento film s původními Dannyho parťáky nemá absolutně smysl. Herecké výkony hrozné, gumový botoxový obličej Bull(d)ock hrozný, humor žádný, postavy se najednou někde vylouply a nikdo nám je ani trošku nepřiblížil, komedie vůbec a krimi ani náhodou. Navíc krádež byla tak absurdně hloupě udělaná, že jsem si v ten moment říkal, že snad i já zkusím jen tak ukrást klenoty za miliony dolarů. Celý film byla jako jedna velká reklama, která se snažila říct jak se pohybujete ve světě vlivných a známých lidí, jak je to kolem vše super a přitom to byla jen přehlídka snobství (aspoň pro mě). Nepamatuji si ani chvilku, kdy mě film bavil nebo nějaké napětí... Čekal jsem až přijde něco super, nějaký mindfuck a najednou byl konec. Myslím, že ženy tento film kvůli prostředí asi ocení víc než muži, ale já jsem v tom opravdu moc neviděl a hlavně to ve mě nezanechalo vůbec nic. Dannyho parťáci jsou po všech stránkách lepší a tohle vycucání značky mi přišlo tak ubohé, že slabé 2 * jsou spíš pochvala. Radši bych viděl Dannyho a jeho další díl

• 1.9.2018  09:17
    Armageddon (1998)

Lepší Willisův film, spousta vtipných momentů, dost zábavy, na svou dobu populární film na který se rád podívám, ale 4 hvězdy mu přesto nedám. 70%

• 1.9.2018  09:13
    Bathory (2008)

Za mě 138 minut dlouhá nuda. Báthoryová není moje top postava z dějin,ale i tak jsem byl zvědavý co z toho vyleze a vůbec mě to nebavilo ani nelíbilo. Na to jakej z toho dělali velkofilm katastrofa, radši měli udělat dokument.

• 28.8.2018  10:05
    Mrakodrap (2018)

Další z blbin v podání Johnsona, která ovšem opět neurazí. Jako popkornovka určitě dobré. Často je to dost nereálné, ale úplně reálný film z podobných žánrů moc udělat nejde, aby to lidi bavilo a já se bavil. Spousta lidí říká, že Johnson nemá na víc, že hraje v blbých filmech... ano jeho filmy nejsou žádné terno, na druhou stranu mu určitě sedí a je v nich dobrý. Je to charismatický herec, kterej na sebe vezme film a táhne ho od začátku do konce, je tam humor a akce a tohle mu sedí podle mě víc než nějaký super vážný velkofilm, kde by třeba pohořel. Vypracoval si jméno a drží si svoje, přirovnal bych ho k takovému B. Willisovi. Neřekl bych, že je jeden z nejlepších herců Hollywoodu, ale určitě je jeden z nejzábavnějších a nejvyhledávanějších a já ho mám velmi rád a hlavně mě baví. Navíc sype jeden film za druhým a před sebou má hodně zajímavých projektů a za to palec nahoru. Sice Oskara asi nikdy nevyhraje,ale vždy pobaví a o to jde. Lepší 3*

• 22.8.2018  20:59
    Upgrade (2018)

Přesně tohle máme rádi. Nízkorozpočtový film od kterého nikdo nic nečeká a i když je to "béčko" rozseká a hlavně baví vás od začátku do konce. Mě osobně to přišlo jako čaj vařený z Venoma, sympatický herec jako by z oka vypadl Hardymu a technologický symbiont ala Venom :D samozřejmě ne,ale podoba je tam obrovská. Každopádně nádech scifi, pomsta a sympaťák v hlavní roli velmi bavilo. Upřímně jsem od Whannella, který je spíš hororový takovou pecku nečekal a jsem rád,že takové filmy vznikají, protože stamilionové blockbustery plné kýčů,sranců,prošpikované CGI technologií a plné přeplacených herců poslední dobou fakt nebaví a nejsou známkou zábavy spíše naopak. Je smutné,že např totální demence plná nereálnosti a hlouposti typu Jurský svět 2 vydělá miliardu a je to totální výplach mozku na rozdíl od tohoto filmu,který si na nic nehraje a nestaví laťku vysoko,téma je už milionkrát ohrané a přesto baví od začátku do konce a spousta lidí tento film ani neuvidí. Každopádně já jsem viděl a jsem nadmíru spokojen.

• 18.8.2018  21:35

Po výborné jedničce, slabé dvojce přichází totálně stupidní trojka. Nekvalitně udělaní a do reálného prostředí špatně zasazení dinosauři, vypatlaní dospěláci bez špetky inteligence a hereckého nadání, které nakonec zachrání dítě a neuvěřitelně hloupý příběh za který by scénáristi měli přijít hned o místo. Takovou patlaninu jsem dlouho neviděl. Tolik nelogických a absurdních scén se jen tak nevidí plus ten konec to prostě mluví za celý film. Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení, asi by jste lidi měli přestat fetovat, protože takovej brak, kterej těží jen ze značky si 62procent fakt nezaslouží. Z celého filmu si odnesete jediné ponaučení = pokud pojedete někdy na ostrov plný zabijáckých dinosaurů nezapomeňte jet sami beze zbraně, případně si vezměte píšťalku na raptory a všude pobíhejte jako zmatení králíci a řvěte u toho jako debilové, ale nebojte se jestli jste někomu nevzali vajíčka tak se vám nic nestane a nebo se vyráchejte v hovnech dinosaura a ostatní predátoři vás nechají na pokoji. Jen pozor na 15ti metrového dinosaura, kterej k vám připlave pod vodou (i když na plavání vůbec nemá uzpůsobené tělo),aby si pak stoupl a stál po "kotníky" ve vodě......Hlavně,že vám to stmelí rozpadlou rodinu a na konci vás zachrání (jako vždy) americká armáda. Scénka s raptorama no comment. Větší kundovinu jsem dlouho neviděl. 1* za Neilla

• 13.8.2018  22:11

Úžasné pokračování úžasné jedničky. Jack Jack výbornej, humor výbornej, příběh dobrej a graficky je to fakt velmi povedené. Viděno v kině a naprostá spokojenost

• 13.8.2018  22:09
    Únos (2012)

Průměrný thriller s shitozními hereckými výkony a tak stupidním koncem,že tohle se může stát opravdu jen v Jú Es Ej. Obrázek si udělejte každej sám, ale nad postavou vyšetřovatelky a zápletky všeobecně zůstává rozum stát

• 2.8.2018  23:09

Nooo asi bych vyzdvihl propracování dinosaurů, ale příběh a zasazení lidských postav do počítačového světa nic moc. Některé efekty byly naprosto otřesné. Jednička mě bavila a proto jsem napjatě čekal co vyleze z dvojky,ale přišlo mi to jako vaření z vody. Myšlenka využití dinosaurů k prodeji a případné narobouvání do lidského světa mi přijde jako fajn nápad, ale to zpracování zatím dost pokulhává. Kýčovité a nelogické scény jako máku, klišé na každém kroku. Je to klasická americká popkornovka, kde chtějí za každou cenu narvat "akci" a nad reálností a logikou se nikdo nezamýšlí. Pro náročnějšího diváka totálně nevyužitý potenciál. Někdy si říkám jestli po dodělání filmu se na to vůbec někdo podívá než to pustí do kina.Uvidíme jestli to další díl vrátí na dobrou kolej a zachrání nebo pohřbí.

• 2.8.2018  22:50

Většinou se nestává,aby dvojka byla lepší. Když už se zadaří je přinejmenším stejně dobrá, ale tady to kupodivu vyšlo. Pokračování příběhu jedničky fungovalo. Ant-man stále dobrej, postava Wasp bavila stejně jako ujetost Luise :D Humoru bylo opravdu hodně,ale byl příjemný, nekazil napínavost příběhu a přišel mi takový lehce stravitelný oproti třeba DP2, kde to bylo na moje gusto moc tlačené. Uteklo to,bavil jsem výborně. Chybky by se našli jako třeba jaloví záporáci, ale příběh a sympatické postavy to zachránil. Určitě jedna z lepších marvelovek

• 18.7.2018  10:24
    Oldboy (2013)

Brolin je super, ale i tak to ani z poloviny nedosahuje kvalit originálu aneb to, že to remakují amíci neznamená, že to bude kvalitní. Copley špatnej záporák. Úplně zbytečný remake

• 15.7.2018  21:09

Špatné to nebylo, jako uzavření série bych to bral. I když se přikláním k názoru, že je to už takové vaření z vody Van Helsing pobavil, vývoj Drákuly taky a sem tam jsem se zasmál. Na druhou stranu mi fórky přišly víc pro dospělé než pro děti tak nevím jestli je to úplně dobře u tohoto filmu

• 15.7.2018  21:07
    2012 (2009)

Tento film není katastrofický, ale katastrofální. Na to, že to je z roku 2009 tak efekty hrozné. Pro mě jeden z nejhorších filmů tohohle žánru. Nejvíc bavil asi Woody, za toho 35%

• 26.6.2018  07:55

Pořád jsem si říkal,kdy se to rozjede a ono nic. To "nadpřirozeno" se mi tam vůbec nehodilo, spíš mě to po půl hodině filmu víc a víc štvalo. Jako plus beru důvody, které mi u vraha ani nevadily, docela mi to přišlo "sympatické", ale i tak dopadlo jako průměrný thriller. Pokračování Sedm se opravdu nekoná 55%

• 26.6.2018  07:50

Hrozná patlanina. Emmerich točí čím dál horší filmy. 35%

• 23.6.2018  16:44
    Spawn (1997)

Béčkově udělané, bohužel, ale na ten ročník co čekat. Spawn má obrovskej potenciál a už teď se těším na nové zpracování s J. Foxxem a dnešními triky.

• 23.6.2018  16:42
    Ghost Rider (2007)

Velká škoda. Cage mám rád i když to je takovej béčkovej herec na roli Ghost Ridera se hodil, bohužel film je opět béčkovej. Chtělo by to značku obnovit, protože Ghost Rider má určitě mnohem větší potenciál

• 19.6.2018  18:35

Na žánr docela zábava. Když si člověk odmyslí tu nereálnost, podívá se jakej béčkovej režisér to natočil, přidá sympatického Johnsona v hlavní roli, který sem tam přihodí vtip tak proč ne. Nejvíc bavil vlk. Závěr klasickej americkej bulshit, ale i tak dobrá jednohubka. 65%

• 18.6.2018  09:28

Jeden z nejlepších filmů jak Gibsona tak všeobecně. Palec nahoru tohle se Melovi povedlo.

• 18.6.2018  09:20

Hrozná slátanina :-O

• 18.6.2018  09:18

Spojení Lincolna a upírů mi fakt nesedla a vlastně jsem to ani nepochopil proč tohle spojení...

• 18.6.2018  09:16

Zase něco nového co sakra bavilo. Akce střídá akci, člověk se nenudí ani chvilku

• 18.6.2018  08:57

Strašně nekvalitně udělaný film :D :D :D 1 hvězda za Horváta a asi za jeden moment ve filmu,kdy jsem se zasmál... oproti Discopříběhu, který je podle mě hodně podhodnocený je tento film totální brak

<< předchozí 1 2 3 4 5