Pavlis.xxx

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.7.2018  10:24
    Oldboy (2013)

Brolin je super, ale i tak to ani z poloviny nedosahuje kvalit originálu aneb to, že to remakují amíci neznamená, že to bude kvalitní. Copley špatnej záporák. Úplně zbytečný remake

• 15.7.2018  21:09

Špatné to nebylo, jako uzavření série bych to bral. I když se přikláním k názoru, že je to už takové vaření z vody Van Helsing pobavil, vývoj Drákuly taky a sem tam jsem se zasmál. Na druhou stranu mi fórky přišly víc pro dospělé než pro děti tak nevím jestli je to úplně dobře u tohoto filmu

• 15.7.2018  21:07
    2012 (2009)

Tento film není katastrofický, ale katastrofální. Na to, že to je z roku 2009 tak efekty hrozné. Pro mě jeden z nejhorších filmů tohohle žánru. Nejvíc bavil asi Woody, za toho 35%

• 26.6.2018  07:55

Pořád jsem si říkal,kdy se to rozjede a ono nic. To "nadpřirozeno" se mi tam vůbec nehodilo, spíš mě to po půl hodině filmu víc a víc štvalo. Jako plus beru důvody, které mi u vraha ani nevadily, docela mi to přišlo "sympatické", ale i tak dopadlo jako průměrný thriller. Pokračování Sedm se opravdu nekoná 55%

• 26.6.2018  07:50

Hrozná patlanina. Emmerich točí čím dál horší filmy. 35%

• 23.6.2018  16:44
    Spawn (1997)

Béčkově udělané, bohužel, ale na ten ročník co čekat. Spawn má obrovskej potenciál a už teď se těším na nové zpracování s J. Foxxem a dnešními triky.

• 23.6.2018  16:42
    Ghost Rider (2007)

Velká škoda. Cage mám rád i když to je takovej béčkovej herec na roli Ghost Ridera se hodil, bohužel film je opět béčkovej. Chtělo by to značku obnovit, protože Ghost Rider má určitě mnohem větší potenciál

• 19.6.2018  18:35

Na žánr docela zábava. Když si člověk odmyslí tu nereálnost, podívá se jakej béčkovej režisér to natočil, přidá sympatického Johnsona v hlavní roli, který sem tam přihodí vtip tak proč ne. Nejvíc bavil vlk. Závěr klasickej americkej bulshit, ale i tak dobrá jednohubka. 65%

• 18.6.2018  09:28

Jeden z nejlepších filmů jak Gibsona tak všeobecně. Dlouho jsem nevěděl, že to přímo režíroval Gibson, každopádně palec nahoru tohle se mu povedlo.

• 18.6.2018  09:20

Hrozná slátanina :-O

• 18.6.2018  09:18

Spojení Lincolna a upírů mi fakt nesedla a vlastně jsem to ani nepochopil proč tohle spojení...

• 18.6.2018  09:16

Zase něco nového co sakra bavilo. Akce střídá akci, člověk se nenudí ani chvilku

• 18.6.2018  08:57

Strašně nekvalitně udělaný film :D :D :D 1 hvězda za Horváta a asi za jeden moment ve filmu,kdy jsem se zasmál... oproti Discopříběhu, který je podle mě hodně podhodnocený je tento film totální brak

• 10.6.2018  16:11

Spolu s Predátorem nejlepší film Arnieho v nejlepších letech. Jestli si něco zaslouží titul kultovní tak právě tohle. Cameron nasadil laťku hodně vysoko a ani takový Avatar tenhle film aspoň pro mě nepřekonal

• 10.6.2018  15:57

Moc pěkně udělané. Nečekal jsem, že to bude jeden z nejvýdělečnějších filmů všech dob,hlavně po tom co jsem to viděl, ale proč ne. Zajímavý herci, dinosauři klasika. Jako po vizuální stránce mě to moc bavilo, ale ta dějová stránka už je horší plus ty nesmysly okolo typu žolík po dvoudenním kurzu lítá helikoptérou jak z Top gunu, mařka na podpatkách běhá jak Usain Bolt, závěrečná bitva dinosaurů no comment a ta spolupráce lidí s raptory a nesmrtelný šampion řvoucí T-Rex (opět) to fakt neeeeee. Za vizuál a Pratta 75%

• 10.6.2018  15:49

Slátanina. Predátoři opět břidilové, lidi by spíš neměli hrát ani křoví v takových filmech a vetřelci všude kam se podíváš. Scéna z porodnice, kde mařce vylezlo z břicha klubko vetřelců mě donutila film vypnout. Naštěstí už neudělali trojku i když pořádná řežba někde ve vesmíru čistě mezi vetřelci a predátory, třeba na planetě predátorů by mohla být super ovšem amíci prostě musí do filmu nasrat pár černochů, těhotnou ženu, hispánce a pár teenagerů (většinou ti nejchytřejší z filmu) atd jinak to pro ně není asi dost vyváženej film. Bohužel tyhle zbytečné pokusy vyplácávají skvělé postavy (bytosti) s obrovským potenciálem a tak se ani nedivím, že už to lidi nebaví sledovat

• 10.6.2018  15:38

Jako nápad super, dva vesmírní predátoři proti sobě plus banda totálních lůzrů ze Země, která by těmto zabijákům nikdy nesahala ani po kolena. Spolupráce Predátora a člověka mi nesedí, přijde mi to až komické. Stejně jako fakt, že ve filmu byli Predátoři pěkní břídilové. Zatímco v klasickém Predátorovi s Arniem zlikvidoval tenhle výlupek dvě elitní komanda vojáků tak tady většina Predátorů chcípla v prvních minutách plus jeden se "nechal" naroubovat vetřelcem a akorát si honili ego neviditelní proti ani neozbrojeným lidem... škoda.

• 10.6.2018  14:29
    Deadpool 2 (2018)

Neřekl bych, že to je horší ani naopak lepší díl. Dvojka je určitě akčnější a vyhláškovanější. Byly momenty, kdy jsem se fakt řezal smíchy a ani na chvilku jsem se nenudil. Humor super, prostě ukecanej otravnej žoldák. Ani mi tak nevadil ten rodinnej přístup, kterej rozvíjel postavu DP a tím se film trošku posunul. Představení spousty postav bylo super, i když tomu netrvalo dlouho. Juggernauta jsem fakt nečekal a Vanisher to prostě zabil :D Ale ten WOW efekt z jedničky,kdy se DP vyloupl na povrch v té dobře nadávkované brutalitě a humoru už tam nebyl a to je to co mi krapet vadilo nebo spíš chybělo i když to šlo čekat jak je u dvojek zvykem. Wolverina už bohužel s DP neuvidíme, ale Cable byl dobrej a společnej počin klidně snesu. Akorát za mě bych teda ubral humoru, přidal temnosti od DC :D a když už to je v Rkovej film pořádně bych tomu naložil ať se potenciál brutality DP a Cabla fakt využije a neshazuje to ta komediálnost. Takovej záverečnej díl proti Mistru Sinistrovi by fakt stál za to... V Loganovi byl náznak, ale Wolverin už to asi nedotáhne i když jeho návrat ze záhrobí by byl extra třída a proti komu jinému by teda tento superpadouch měl vystupovat, když ne proti Deadpoolovi?

• 9.6.2018  13:43
    Paddington (2014)

Z počátku jsem byl k tomuto filmu dost skeptický. Postava medvěda se mi moc nelíbila a jeho podoba už vůbec ne, navíc filmy proplítající skutečný svět a animovanou postavu (ještě k tomu mluvící zvíře) mě nikdy moc nebrali a dost často narazí. Radši klasickej animák. Už ta nereálnost mi vadí,ale potom co mě dcera vytáhla do kina na druhý díl řekl jsem si,že to prostě přejdu jako třeba v případě Králička Petra a podobných filmů a zkusím to přežít a docela jsem byl mile překvapen. Hned po shlédnutí dvojky jsem si doplnil i jedničku,která se mi líbila sice o trošku méně nebo spíš mi přišla míň komická, ale celkovej dojem z filmu z tohohle ranku docela v pohodě. 70%

• 9.6.2018  13:33

Líbilo, krásně udělané. Viděno v kině a nenudil jsem se. Jsem zvědavý na Mauglího od Serkise i když celkem nechápu,proč tenhle projekt dělali znovu, uvidíme...

• 9.6.2018  13:24
    Halloween II (2009)

Jedničku jsem ještě překousl,ale tohle byl krok úplně vedle. Hlavně,že si Zombie opět obsadil starou do filmu = odpad.

• 9.6.2018  13:22

Uff mě to teda zas tak super nepřišlo. Fantasy je jeden z mých nejoblíbenějších žánrů, ale tohle je spíš pohádka pro větší děti. Možná,kdyby to vystupovalo jen jako pohádka dal bych víc,ale ani tak mě to nebavilo. Jediný co se mi líbilo byl M. Strong a některé efekty. Přepálená stopáž a "romantika" fakt neee

• 9.6.2018  13:13

Nezaujalo. Další dětský předražený výtvor stejně jako Letopisy Narnie, Percy Jackson apod. Holt Pán prstenů a Harry Potter nastavili laťku tak vysoko, že vše ostatní působí jako brak pro malé děti ( i když bohužel většinou to brak je).

• 7.6.2018  13:48

Další výborný počin mistra Spielberga. Vše už tu bylo popsáno co se týká vizuálu a pop kultury, ale co mě vážně pobavilo byl Chucky, Iron giant a Osvícení. Vždy se najde něco co filmu vytknout, ale bavil jsem se od začátku do konce a o tom to je. Jedinou věc, kterou bych nepodal přímo jako mínus, ale mohla "vadit" byla ta, že z filmu šla cítit taková ta Spielberovská "dětinskost" což aspoň pro mě je/není dobře. Určitě nejsem jediný, kdo by se rád podíval na film podobného ražení, ale v poněkud drsnějším a temnějším ranku, to by byla SAKRA podívaná. Každopádně za mě palec nahoru a po delší době Spielberg opět mile překvapil

• 6.6.2018  16:33
    Noční hra (2018)

Jedna z těch lepších komedií u kterých se dá i zasmát. Nemá to ten klasický úplně přihlouplý americký humor pro děti, takže to ve finále i bavilo. Zvraty, akce, pár velmi dobrých hlášek = 70%

• 1.6.2018  19:57
    Vrána (1994)

Výborný film, výborný námět. Škoda tragédie, která film provázela... Potenciál ohromný, remake bohužel v nedohlednu

• 1.6.2018  08:45
    Tomb Raider (2018)

Těšil jsem se podle hodnocení, ale mě to zas tak moc neoslovilo. Herečka super, začátek pro další díly v pohodě, ale co se mi sakra nelíbilo byla ta nereálnost (jasně vím,že je to podle hry..) výkonu Lary a scény na zeleném plátně šly hrozně vidět a to mě velmi iritovalo. Stejně tak zápletka dcera otec, kdy po letech najde ztraceného otce, aby ho viděla samozřejmě umřít to je spíš už k smíchu (kolikrát tady už tohle bylo??). I když hru tak i postavu mám rád tohle max 60% a radši si počkám na dalšího Indyho.

• 21.5.2018  21:19

Vizuálně dobré, příběhově hrozný posun dolů... Humor úplně zabíjel atmosféru filmu a nepomohl ani větší počet Jaegerů. Jednička mohla pobavit širší okruh lidí,ale tohle bylo udělané snad pro děti... Docela zklamání = 50%

• 1.5.2018  13:29

Solidní krimi thriller, který krásně ukazuje jak často bývá vykreslována spravedlnost. Zachoval bych se jako Butler a nelitoval bych! :D

• 1.5.2018  13:25

Draky mám rád a zas tak špatné v daném žánru mi to nepřišlo. Viděno několikrát a stále baví proto 3,5*

<< předchozí 1 2 3 4