Accident Man (2018)

Bohužel Adkins už asi nikdy dobrou roli neudělá. Je to takovej oblíbenej béčkovej mlátič bohužel nic víc. Zápletka pěkné klišé, bitky strojené a strašně okatě provedené, ale věřím, že to je kvůli nízkému rozpočtu a filmu bez větších ambicí... Hlášky mi moc k Adkinsonovi nesedí... přijde mi jako by se snažil napodobit Stathama,ale to je můj názor. Adkins jako rváč dobrej, jako záporák taky ucházející,ale jako tahoun filmu to není ono a dělat samé béčkové mlátičky v dnešní době mi přijde jako zbytečnost :(

Aladin (2019)

Pohádka přecpaná otravnou muzikou a barvami. Originál ještě ujde,tohle je pro mě právě díky podání ala muzikál otřesné a nezábavné. Ani oblíbený Smith to nezachrání, protože animovaný Jin je úplně něco jiného. Humor zde moc nefunguje. Za mě další zbytečná předělávka klasiky na filmové plátno. Bohužel to je hlavně provedením, protože Disney v dnešní korektní době udělá vše pro to, aby originál pojebal nějakou supernovinkou nebo předělávkou místo zachování toho co fungovalo a zbytečně tam cpe vatu viz Kráska a zvíře, tenhle film, Zloba, plánovaná multikulturní Ariel apod. Snad neposerou i Pinocchia a hlavně Hercula... 60% jen za digitál a povedeného Aladina

Aligátor (1980)

Jako dítěti se mi film líbil a strašně mě sralo, že ten přerostlej plaz sežral na párty tu krásnou servírku :D Takové filmy je těžké hodnotit. Je to blbost, ale i přes to má jakejsi status kultovní blbosti. Na svou dobu film v pohodě 50%

Anna (2019)

Besson po stopadesátý. Začátek super, bavilo mě to. V půlce mě to přestávalo bavit a konec mě spíš už štval a nudil. Někdy dobrá akce, někdy úplně bez mozku. Možná až spousta skákání časem. Koukatelný to určitě je, vyloženě špatný film to nebyl,ale počáteční nadšení z nějakého důvodu pomalu zmizelo a pouštět znova si to nejspíš už nebudu. Ani kvůli S. Luss

Annabelle (2014)

Obrovský potenciál vražedné panenky totálně zazděný... celý film jsem čekal,že se panenka aspoň pohne a ono ho..no :(

Anne Boleyn (2021) (seriál) odpad!

Až bude Nelsona Mandelu hrát běloch ohodnotím stejně... Btw. v 16. století bylo v Anglii tolik černochů, leseb a bukvic? Tohle není umění, ale totální sračka a jsem zvědavý, kdy se začnou přeobsazovat černoši bělochama :D Třeba vypatlanýma píčema jako je GigaPudding a goodnick, kteří jsou přesně ten typ na ojebaní černochem s letlampou.

Ant-Man a Wasp (2018)

Většinou se nestává,aby dvojka byla lepší. Když už se zadaří je přinejmenším stejně dobrá, ale tady to kupodivu vyšlo. Pokračování příběhu jedničky fungovalo. Ant-man stále dobrej, postava Wasp bavila stejně jako ujetost Luise :D Humoru bylo opravdu hodně,ale byl příjemný, nekazil napínavost příběhu a přišel mi takový lehce stravitelný oproti třeba DP2, kde to bylo na moje gusto moc tlačené. Uteklo to,bavil jsem výborně. Chybky by se našli jako třeba jaloví záporáci, ale příběh a sympatické postavy to zachránil. Určitě jedna z lepších marvelovek

Aquaman (2018)

Výhrady mám to joo, na druhou stranu jsem se nenudil ani minutu. Akce a vizuál super, James Wan je prostě nadanej týpek a do filmu toho nacpal fakt hodně. Podle mě patří do Top5 filmů od DC a pokud mělo něco zachránit DCU tak tohle

Armáda mrtvých (2021)

Přesně tyhle filmy se strašně špatně hodnotí. Jsou sice zábavné, ale naprosto stupidní, takže finální zážitek vlastně nestojí za moc stejně jako tady. Zbytečně přepálená stopáž utíkala sice nečekaně v pohodě, ovšem množství "nápadů" a postav převyšuje nad kvalitou. Akčně to nebylo špatné, pár dobrých momentů bylo, jenže tím to bohužel hasne. Kromě Bautisty jsou všichni nesympatičtí a tací nemastní neslaní. Když si odmyslím, že bych na podobnou akci najal profíky na rozdíl od téhle bandy tragédů, ani jejich role ani jejich osudy mě vlastně vůbec nezajímaly. Film je prošpikovaný samými nepochopitelnými až stupidními momenty, takže přemýšlet nad čímkoliv fakt nedoporučuji, protože tak stupidní scénář a hloupé postavy to jsem dlouho neviděl, o konci nemluvě. Nečekal jsem žádnou nezapomenutelnou pecku, ale tohle je jen výplachová podprůměrná píííčovina bez logiky i na zombie horor, což je velká škoda. Popravdě jsem čekal od Snydera aspoň o level víc. Celkově nevím čím chtěl film být, hudba dobrá tak do akční komedie, sem tam nějaký humor a když už se to začalo tvářit vážně přišel nějakej scénaristickej nesmysl co film opět hodil někam do hajzlu. Na helmu krále zombie bych asi radši hned zapomněl a nejen na ni. 2 hvězdy a velké zklamání, ani ne tak z provedení jak ze scénáře.