Anne Boleyn (2021) (seriál) odpad!

Až bude Nelsona Mandelu hrát běloch ohodnotím stejně... Btw. v 16. století bylo v Anglii tolik černochů, leseb a bukvic? Tohle není umění, ale totální sračka a jsem zvědavý, kdy se začnou přeobsazovat černoši bělochama :D Třeba vypatlanýma píčema jako je GigaPudding a goodnick, kteří jsou přesně ten typ na ojebaní černochem s letlampou.

Armáda mrtvých (2021)

Přesně tyhle filmy se strašně špatně hodnotí. Jsou sice zábavné, ale naprosto stupidní, takže finální zážitek vlastně nestojí za moc stejně jako tady. Zbytečně přepálená stopáž utíkala sice nečekaně v pohodě, ovšem množství "nápadů" a postav převyšuje nad kvalitou. Akčně to nebylo špatné, pár dobrých momentů bylo, jenže tím to bohužel hasne. Kromě Bautisty jsou všichni nesympatičtí a tací nemastní neslaní. Když si odmyslím, že bych na podobnou akci najal profíky na rozdíl od téhle bandy tragédů, ani jejich role ani jejich osudy mě vlastně vůbec nezajímaly. Film je prošpikovaný samými nepochopitelnými až stupidními momenty, takže přemýšlet nad čímkoliv fakt nedoporučuji, protože tak stupidní scénář a hloupé postavy to jsem dlouho neviděl, o konci nemluvě. Nečekal jsem žádnou nezapomenutelnou pecku, ale tohle je jen výplachová podprůměrná píííčovina bez logiky i na zombie horor, což je velká škoda. Popravdě jsem čekal od Snydera aspoň o level víc. Celkově nevím čím chtěl film být, hudba dobrá tak do akční komedie, sem tam nějaký humor a když už se to začalo tvářit vážně přišel nějakej scénaristickej nesmysl co film opět hodil někam do hajzlu. Na helmu krále zombie bych asi radši hned zapomněl a nejen na ni. 2 hvězdy a velké zklamání, ani ne tak z provedení jak ze scénáře.

Black Widow (2021)

Tento film jsem od začátku bral jako "zbytečný", ale určitě žádaný projekt. Vdova je určitě méně oblíbenou postavou, na druhou stranu Scarlet je kost (Pugh taky :D) a s ohledem na sentiment z ní jde ještě něco vycucat z minulosti tak proč ne. První polovina filmu se skvělá, pak se to stává moc Marvel. Pro náročného diváka to není to je jasné, ale kupodivu je to zábavné. Postavy jsou celkem sympatické, Red Guardian cajk, humor taky docela v pohodě a akce je prostě přepálenej Marvel, ale finálovej fight už je moc sajrajt. Nezničitelná vdova je jen třešnička na dortu. Co se týká záporáků je to bohužel zlé, opět. Sere mě, že stále dokola dělají z padouchů takové jelimany. Nejen, že Taskmastera ABSOLUTNĚ nevyužili, navíc ho ještě pěkně dojebali a to nemluvím o tom, kdo z něj vyleze, což už vám dojde minimálně v polovině filmu. Velká škoda, šlo to udělat o dost lepší a nechápu, proč jim to za to nestojí, ale jak jde předpokládat, je to dělané ženou pro masu lidí a ne pro sošku Oskara. Každopádně přes dost chyb je to zábavná průměrná jednohubka, která uteče jako voda. Masy budou spokojený a kritici budou brblat, protože je na co. 65%

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Akčně nadupané polosci-fi pro nenáročného diváka s dobrou myšlenkou, ale jalovým scénářem. Podobné jako Old Guard, ale pro mě akčnější a zábavnější. Závěrečná bitka je mimo, ale takové projekty moc logikou nesálají, takže vypnout a bavit se. Hodnocení zdejších TOP uživatelů a expertů opět nezklamalo, ale místní kkti pokud nedostanou artový oskarový drama tak budou pořád kňourat :D Podhodnoceno.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Líbivě udělané zbytečné pokračování, které dehonestuje jak samo sebe tak první kultovní díl.

Cruella (2021)

Stylové, ale naprosto zbytečné. Připomíná mi to Ďábel nosí Pradu po disneyovsku, ale absolutně netuším na koho byl tento film cílen. Pro děti a muže to určitě není a pro ženy tak 50/50? Sice ukázali origin, který dejme tomu dával nějaký smysl až na detaily, ale na mě to akorát působila tak, že jsem si celý film říkal, že by bylo daleko lepší, kdyby nakonec byla hodná, ale jelikož víme, že to je prostě svině tak mě to nějak celé minulo... Jako samostatný film nuda, bez humoru, bez napětí + digitální psi (?) = naprosto zbytečný film.

Červená tečka (2021)

Špatné to nebylo, ale nic co jste ještě neviděli také ne. Když pominu scény typu schováme se do brlohu, kde spí medvěd nebo praskne pod námi led v ku*evské zimě... (nejsem sice znalec na led,ale v takové divočině, kde vám omrznou chlupy sotva vylezete ven z domu si nemyslím, že by pod někým praskl led - případně,že by přežil podchlazení). Každopádně nečekaný "zvrat" taky byl a překvapil, takže jednohubka dobrá.

Čističi vesmíru (2021)

Mix všemožných filmů (a jejich klišé) v podání Korejců, který nedopadl zas tak zle. Není to sice pro náročného diváka a spojování se Strážci galaxie a Alitou je na místě, ale najdou se i světlá místa a celkový příběh plný emocí a někdy dobrého humoru mi přišel na jednohubku v pohodě. Bohužel film sráží někdy až moc děcké pojetí, což je velká škoda, protože vizuálně je to super a zápletka taky není marná. Korejci prostě filmařinu umí, minimálně servírují jeden koukatelný film za druhým. Slabší 4*

Expedice: Džungle (2021)

Celkem zábavné, místy vtipné dobrodružství pro nenáročného diváka. Rock a Blunt sympatičtí bohužel tím to asi končí. Jednoduchý příběh a strašně vyditelné průměrné efekty sráží hodnocení dolů. Srovnání s Piráty z Karibiku určitě není na místě, protože tohle je úplně o level jinde. I když je to brané jako rodinná zábava očividně pro mladší publikum tak od Collet-Serry bych čekal daleko větší jízdu, ale chápu jak mu studio dýchalo na krk a je to prostě dělané pro masu lidí, to samé jako když vám Ritchie dělá Aladina. Bohužel ani tady si rodinná firma Krysa neodpustila dnešní moderně korektní linku mladého homosexuála, což zaujme převážně asi jen ty děti. U mě se tyhle srance, které do nás roky cpou horem dolem už dávno zajedly a v rodinném dobrodružství je opravdu vidět nepotřebuji. Celkově je to průměrná koukatelná jednohubka, bohužel nic víc. 6/10

Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)

Původně jsem se na tenhle seriál nijak zvlášť netěšil a jsem mile překvapen. Vlastně se mi líbil víc než WandaVision. Je to dobrý fanservis. Sam a Bucky v pohodě, akce v pohodě, dramatická linka v pohodě, ani mi nevadila ta černošská problematika, kterou v dnešní korektní době mám po krk. Power Broker mě zklamal, i když chápu tvůrce, že to chtějí tlačit do emotivní roviny mezi hrdiny, ale přesto jsem se těšil na novou postavu s tím, že Carterová bude třeba jen pravá ruka, škoda. Je sice nasraná na vládu, ale nemyslím si, že po tom všem by najednou tak otočila a začala škodit. U.S.Agent 50/50, zahráno celkem obstojně, akorát v kostýmu vypadal jako sjetej trpaslík. Zemo si masku ani nemusel nasazovat a to jsem se na ni těšil nejvíc, bohužel ji měl jen chvíli a zbytečně. Mohlo to být ještě lepší, ale jinak celkově spokojenost a teď sem hrňte druhou řadu :D

Ovládací panel