FIBO

FIBO

Česko

15 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

  Kult, droga, radost i smutek. Pro mě osobně nejlepší kapitola Star Treku. Pocta panu Roddenberrymu. Kdo propadl stejné závislosti netřeba komentovat - atmosféra, jste jedním z nich na Enterprise D. 7 sezón příběhů a cest tam, kam se ještě nikdo nevydal. To all decks, to all stations: Let's see, what's out there! Engage!

 • poster

  Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

  Fenomén - kdo nezná, neviděl - jako by nebyl. Snad druhej nejlepší seriál (a to že jsem jich něco viděl :)), herecké obsazení, kamera, hudba,... a tak bych mohl pokračovat. Snad všechno co bych sám napsal tu už padlo, kdo nezažije pocit třesoucího se očekávání každého dalšího dílu (S3 každé úterý v noci na náš čas), prostě nepochpí :) "Be good all of you, or I´ll give you the chicken foot!"

 • poster

  Knight Rider (TV seriál) (1982)

  No řekněte, jakou lepší podívanou pro kluky než seriál se super autem s unikátními vlastnostmi, mluvícím počítačem a vším jaksepatří. Boj se zločinci, tým lidí, kteří drží při sobě a téměř nezničitelné auto v boji s kriminalitou. Michael Knight, KITT, Devon, Bonie. Nezapomenutelná hláška z prvního dílu před scénou "Test Drive" zněla nějak takhle - proč to tu vypadá jak v Darth Vaderově koupelně? Opravdu, kultovní seriál, který je sice nutné brát trochu s rezervou, ale jako malýho mě to bralo.

 • poster

  Profesionálové (TV seriál) (1977)

  Bodie a Doyle, Bodie a Doyle. Dechberoucí očekávání každého nového dílu, který přinášel novou a novou jedinečnost. Prostě jeden ze seriálů, na které se těšíte.

 • poster

  Star Trek: Voyager (TV seriál) (1995)

  Another chapter of Star Trek. Těžko soudit po TNG, který je v podstatě a dodnes zůstává nepřekonatelný. VOY je sám o sobě velmi dobrý a kvalitní seriál, ale už to nemělo takovou monumentalitu jako posádka Nové generace. Seriál sám o sobě výbornej, ale jak říkám, jsem zaslepenej TNG a těžko srovnávat. VOY je dobrý počin, sem tam má sice drobnosti, které mi vadí, ale pro fanoušky Star Treku nutnost. Jupííííííí

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Prvotní myšlenku na tenhle seriál mě přivedla v osmý třídě naše třídní učitelka, která řekla něco ve smyslu "Dofám, že nekoukáte na South Park". Tahle věta mě přiměla k tomu, abych se na něj podíval. A nelitoval jsem :) Thomasi, pozor, ať ta duše nevletí do tý pečeně! Nabízím jí tři libry! A proč zrovna tři, tos mohla začít na pěti nebo tak... - já ji jenom chci přesvědčit! :D SP prostě nemá chybu. Vyhulenej ručníček, Tweek, čtyřprdelní opice atd., Trey Parker je machr!

 • poster

  Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

  Ouuu, další ze seriálů, u kterých jsem vyrůstal. Tady opět zavládá nostalgie. Pana Fajsta jsem nenáviděl spolu s hlavními postavami. Co dodat, klasika pro děti. "Pozor, chovat se mravně!! Toto je kinematograf!!!"

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

 • poster

  Opičí král (TV seriál) (1986)

  V dětství jeden z nej nej nej seriálů. Pamatuju si chvíle, jak jsem jako kluk se zajíkal smíchy u vtipnejch scének. Seriál, se kterým jsem žil. Smutek, když skončil, pamatuju si, jak jsem brečel a prostě nemohl pochopit, že už je konec. Ale konec, kterej stál za to, konec, na kterej se nezapomíná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace