Bramboracek

Lenka Šmáriková

okres Olomouc

2 body

• 28.6.2019  17:50
    Tenkrát na východě (TV pořad) (2004)

Kromě scének Patrika Hezuckého a Renaty Kajdžas mi vznik tohoto pořadu přijde zbytečný.

• 22.3.2019  11:25
    Marťan (2015)

Manžel mi Marťana popsal jako "sci-fi, kde Damon sází brambory. Postupem času se naštěstí ukázalo, že taková hrůza to nakonec nebude. Nejkrásnější na Marťanovi je, že v době, kdy jsou největšími kasovními trháky hlučné a barevné komiksovky, nabízí tak jiný divácký zážitek. Dokoukáno ještě nemám, ale ještě nemáme, ale za sebe řeším už jenom jedno. Vyserou se mi tam na něj nebo nevyserou?

• 19.3.2019  18:52

Celej film to bylo takový nijaký, ale Nicholsonův výraz po elektrošocích a úplnej závěr filmu ho posouvá na naprostej vrchol.

• 24.2.2019  18:06

Film se mi jakžtakž, jen mám docela velkej problém s tím, že se nikdo neobtěžoval s vykreslením toho, jak se z matky od rodiny stala taková profesionální vražedkyně.

• 16.2.2019  17:21
    Buddy (1997)

Když jsem tento film viděla jako dítě, byl to pro mě prostě film s roztomilejma opičkama a až teď, při opětovném zkouknutí mi došlo, že víc jde o film o sice zachráněném, ale následně v nevhodném prostředí drženém zvířeti a následném údivu zachránce, že mu to začíná vadit.

• 10.2.2019  13:59
    Učitelem z nouze (2014)

Typický příklad komedie o stárnoucím ztroskotanci, který má pocit, že po nástupu na místo učitele ošustí všechno, co půjde. Podáno tak, že jsem se divila, proč mi i teprve ve 2 odpoledne cukaj nohy únavou a byla jsem ráda, že jsem to vůbec ve zdraví přežila. Už nikdy více.

• 6.2.2019  23:23

Před projekcí jsme od filmu čekali jen další přinejlepším průměrnou českou komedii. Jak příjemné bylo následné zjištění, že jde o nejlepší českou komedii posledních 10 let.

• 25.12.2018  19:09

Tuhle pohádku jsem nikdy nějak nemusela, ale kvůli snoubenci jsem se na ni zkusila podívat znovu. Po hodině jsem radši šla skládat prádlo.

• 25.12.2018  15:48

Společně s Vánoční koledou ten nejúžasnější animák, u kterého minimálně na začátku položíte otázku, zda je film skutečně animovaný nebo hraný.

• 25.12.2018  13:16
    Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)

Nechápu, čemu mám na příběhu sobecké ženské s krizí středního věku, která je slepá k tomu, že vztah se zajíčkem nemá budoucnost, dávat plusových body.

• 14.12.2018  20:08

Digitální příšerky jsou roztomilé natolik, až mě zamrzelo, že nic tak krásného nedokážeme vytvořit pro naše děti a věčně musíme brát jinde.

• 14.12.2018  20:04

Při sledování tohohle animáku jsem se přistihla při úvaze nad tím, jak velký podvodem je to, když dítě buďto tady nebo v předvánoční reklamě vidí stavebnici akčně rozpohybovanou, následně rodiče přesvědčí, aby mu ji koupili a doma potom přijde už jen šok, že ve skutečnosti se to celé tak krásně nehýbe.

• 14.12.2018  20:01

Skoro dvouhodinové oku lahodící nic.

• 14.12.2018  19:58

Spíše než o životopisný film odhalující zákulisí Mercuryho života jde o 135 min. Trvající zábavný průřez vznikem největších hitů kapely Queen.

• 14.12.2018  19:56

Proč tvůrci nutí děti zápolit se slovenštinou, když jí pořádně nerozumí ani můj třicetiletý švagr?

• 14.12.2018  19:53

Snoubenci přišlo, že je film svou reálností málo napínavý, ale mě tenhle typickými filmařskými postupy nezatížený pohled na věrnost psa vůči člověku přišel velmi zajímavý.