Northangerské opatství (2007) (TV film)

Dost smíšené pocity, Izabel jsem chtela vystrelit mozek z hlavy, aby byl konečně klid, jejiho bratra bych nejradeji uzemnila lopatou a z generala jsem měla neustále špatný pocit. Místy dost nudné a najednou když to začínalo být zajímavé, tak konec.

Kimi ni todoke (2009) (seriál)

Nemám ráda mangy, nečtu a ani nesleduji podobné žánry.. Ale toto, místy jsem se zasmála a vzalo mě to tak, že bych je několikrát být Chi přetahla lopatou :( takoví .... pořád jsem si říkla UŽŽŽ? a nic ! Ta Kurimi mi přišla vždy podezřelá a Joe je podle mě něčím napuštěný a stejně tak Kent. Nejvíc jsem se smála, když žárlil Kazechaya :D Jsou sladcí, ale šnečci.

Modrá jako safír (2014)

2 byla lepší než jednička, zajímavá hudba k různým momentům a hodně jsem se zasmála, když Gvendolin prostě nemůže být v celých šatech po celý film :D a vždy něco vyvede

Mamma Mia! (2008)

Muzikál na kterém jsem vyrůstala.. Dá se na něj dodívat až do konce a nepřestane bavit, byl inspirací pro scénku na maturitním plese. Nenáročný, vtipný a neokoukaný :)

Loganovi parťáci (2017)

Film se zdál ze začátku akční a vtipný, asi od půlky jsem to přetáčela a přála si ukončení nudných scén.

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Velmi dobře zpracovaná pohádka. Občas mi to připadalo, že je to spojení letopisů narnie + Romea a Julie se šťastným koncem.

Thor: Ragnarok (2017)

Trailer se v mnoha věcech neshoduje s filmem. Chyběly mi tam vtipnější scény, na které Thor rozhodně ve trojici s Lockym a Hulkem mají. Líbilo se mi oživení s Doktorem Strangem a líbil se mi údajný "pes který nejde rozstřílet" :D Hudba mi příliš neseděla k některým částem.

Vánoční duch (2010) (TV film)

Ze začátku jsem čekala, co se z toho vyvine. Známí herci a Vánoce. Přišlo mi to jak Vánoční koleda mixnutá s Jen přes mojí mrtvolu.. Vydržela jsem prvních 20 minut, pak jsem to přetáčela. Film mě nezaujal.