Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (8)

plakát

Jupiter's Legacy (2021) (TV seriál) 

Je to hrůza od Netlixu... jedině co Vás asi bude zajímat na tomto seriálu je jak tato skupina superhrdinů vznikla ale celkově je děj o ničem a dlouhá nuda. Dost často se jen kecá... propána vždyť je to komiks a ne drama.

plakát

Pražské orgie (2019) odpad!

Knihu jsem nečetl, bohužel možná bohudík... Jako film děs a hrůza a jako vrchol všeho ten audio záznam v anglickém jazyce mi nešlo do uší... brrrr

plakát

LazyTown (2004) (TV seriál) 

POZOR: Tento seriál není určen pro ... náctileté ale pro děti (Ty by ho měli sami ohodnotit) Jako rodič nic nenamítám, žádné násilí jen dětská fantazie.

plakát

Saxána a Lexikon kouzel (2011) 

Upřímně řečeno... zklamání... s úctou za " *** " pro pana režiséra Václava Vorlíčka a herce jako jsou Petra Černocká, Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný nebo Josef Somr. Jinak bych hodnotil stěží za " ** " . Digitální efekty vše kazí radši měli použít bývalou tradiční kouzelnickou metodu 70 let... bylo by to aspoň RETRO. A co se týče děje.. taktéž nic moc - dost minut nudy pro dospělé a malé děti po 35 minutách odcházejí od dvddéčka... a jdou si hrát a já jsem nestačil dožehlit, protože jsem musel s nimi ;-)

plakát

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film) 

Tato celovečerní pohádka není zase super, ale úplná nuda to zase není. Hodi se na neděli po 14.00 hodině. *** obsazení herců (nejvíce to kazí asi Tomáš Klus - prostě mého názoru neumí hrát) *** děj (trošku táhlý, žádná akce) ***** za narážky na náš současný stát - jak to u nás chodí jako daně a rozkrádání... dobrý!!! Už možná tuším proč se nikde neuváděli trailery nebo reklama atd. Možná by skončil jako jiný film - třeba jako Prachy dělaj člověka... měsíc v kinech a šup pod zámek.

plakát

Silver Hawk: Maska spravedlnosti (2004) 

Jen pro zajímavost... v r.2004 dvd půjčovnách byl uveden pod českým názvem jako " Matka spravedlnosti "

plakát

Cvičíme s Míšou (2007) (TV pořad) 

Doporučuji - ale ne pro -náctiletý ...ti jistě to odsuzují protože to již už nechápou a možná se za to i stydí. Je to hlavně určeno pro malé děti a ti to berou jako zábavu a hru. A já jako rodič pak mám pár minut pro sebe a nebo se někdy bavím u stolního dvd smím malým synem ;-)

plakát

Čertova nevěsta (2011) 

Podle mě je tato pohádka od Z.Trošky lepší než ta poslední pohádka " Nejkrásnější hádanka " která mě moc nenadchla. Objevují se zde nové herecké mladé tváře... jen doufám, že nezůstanou obsazováni jen v pohádkách. Ale nejlepší postava byla role čerta ( Karel Zima ), která mě docela pobavila.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama