Avengers: Infinity War (2018)

NAPROSTÁ PECKA !!!!!, a THANOS NEMÁM SLOV, Tenhle rok už není možné v kině zažít něco lepšího, 100%/.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Pro mě nejhorší film série, nepřináší to nic nového, a celkem jsem se nudil, jako párkrát jsem se zasmál, pokud je někdo fanoušek série tak z toho bude zklamaný, nic moc, na film bohužel tak za týden úplně zapomenete :-(, /55%/.

LEGO® Ninjago® film (2017)

Ano,oproti prvním 2 dílech kvalita spadla dolů,ale já jsem pořád spokojen, podívat se na to můžete, ale kdyby se mě někdo zeptal,na co se koukneš na tohle nebo na batmana,řekl bych batmana,takže když se na to kouknete tak vás to nenaštve ani neohromí 65%/.Lehké zklamání.

Liga spravedlnosti (2017)

Jsem smutnej mělo to větší potenciál. DC prostě neví jak na to, flash byl naprosto trapnej a otravnej, ciborg, byl OK, batman zlej nebyl, ale affleck je hrozně znuděnej, wonder woman tak na půl plynu, quaman byl dobrej a superman meh, nakonec to nejhorší, stephenwolf, CO TO JAKO BYLO, fuj, 55-60%/.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Docela, se mi to líbilo,je viditelné zlepšení, oproti čtyřce,(alespoň pro mě), 70%/, ale čtyři hvězdy dám kvůli tomu, že to bylo lepší než ůděsná čtyřka.