Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Fantasy

Deníček (36)

Massive Attack

Ano, Ano Massive Attack je skvělý, ale nyní bych vážně chtěla vystavit na piedestal jeden jejich klip  . A to konkrétně k Voodoo In My Blood .  Neskutečně mě překvapil herecký výkon Rosamud Pike , vždycky jsem si jí řadila  k filmům jako je Pýcha a Předsudek , ovšem zde hmmmm tleskám je skvělá 

Scalpelexis

Jednoduše všem co neví, on je má jediná láska (heart)

Podzimní nostalgie a jedna anime vzpomínka

Tak jo, kde začít ? Nějak se poslední dobou moc zaměřuji sama na sebe a na své vlastní zážitky a ty filmové a animované, jen tak plují někde v éteru kolem mě. A že jsem dnes měla vážně trochu slabší den a kazila co se dalo.  Nalepila jsem na dveře své ložnice cedulku ,,A dost !,,

Chvíli si v hlavě třídila myšlenky a přemýšlela u čeho se odreagovat. :) oh, za malou chvilku už jsem měla jasno co dělat ,, mé milované Anime se ke mě vrátilo,, . Trošku jsem probírala svou sbírku  a hleďme , NANA  přepadla mě velká nostalgie. Vždyť to je tak dobré , proč jsem se na to nepodívala znovu, místo někdy marných pokusů sledovat něco z aktuální sezony. Což nebudu nikterak lhát, bohužel vážně moc nejde. 

Hned jak jsem si NANU pustila a uslyšela první tony OP, vzpoměla jsem si jak moc dobře Tomoki Hasegawa tohle složila:). Pak už jsem si jen vážně užívala každou minutku prvního dílu a při tom zjišťovala , jak moc jsem z toho zapomněla , ale i nepopíratelný fakt, že mě to baví úplně stejně jako kdysi . 

A i když jsem zvládla jen 4 díly pro dnešek , tak mě to vůbec nemrzí, neb při 47 episodách budu mít ještě pár večerů zase co dělat. A když už jsem v té nostalgii a je li někdo, kdo tyhle mé nářky čte, najde se zde dobrá duše co by snad měla, něco málo z Mangy od Ai Yazawa a byla ochotná , půjčit , prodat hm ?

A těm co se cítí podobně jako já, mohu říct jediné pusťte si NANU 

Bonobo - Silver

I na dně se dá najít stříbro

Generate

že netušíte co mě k tomuhle inspiruje  ? 

I Remember

proč to jakoliv komentovat ...

Takahiro Ómori

Vážně až teď po letech mi došlo ... jeli nějaký anime  režisér vážně všestranně nadaný . Je  to rozhodně  Takahiro Ómori . Kdo tenhle žánr sleduje určitě si nenechal ujít minimálně jedno z jeho děl  ať už stařičké Metal Skin Panic MADOX-01  nebo to zatím poslední Samuraj Flamenco a Series Petto rovnou vynechám na tu si počkám co Geno Studio  předvede nebo také ne ...

Ovšem  kdo by neznal legendární  Durarara !! , Koi Kaze , Baccano , Jigoku Shōjo  ... :)

 

Comfortably Numb

Pro perfektní zážitky je potřeba času abychom je docenili ...

tohle je neuvěřitelně perfektní

tohle prostě neumím nemilovat

:)

Advik 2018

2.8 nám začíná další ročník Advik , velmi se těším. Jistě se tam se spoustou zdejších nadšenců opět potkám .

:) musím dohnat resty z minulého roku co se cosplay týká :D

 

Tak něco málo už je za mnou, no těším se na zítra. Program je pestřejší, tak uvidíme :)

 

Máme tu další den  pro mě nepříliš šťastný, takže info všem zvědavcům ( Než se zeptáte , ta ortéza není součástí cosplaye) :(

Tak jelikož z odpoledního programu pro mě sešlo, bledě závidím všem co měli možnost se účastnit. Bohužel tím se s letošním Advik loučím.  

Velké poděkování Joshino za doprovod a pomoc  :) máš to u mě

fall again :)

:(

Na co se podívat znovu

ANIME na která se musím podívat ještě jednou: Draker than Black FLCL Claymore GANZ Fushigi Yuugi Tengen Toppa Gurren Lagann Mardock Scrabble ( trilogie) Tohle sedmero Anime jsem sledovala, zhlédla a někdy už ani nevím proč, ve sledování pozastavila. No jak se znám brzy bude ze sedmera osmero a + Takže máte-li pro mě někdo anime které bych určitě měla vidět sem s ním .

Thom Yorke

Jestli v hudební sféře existuje někdo, kdo mě nepřestává překvapovat. Pak jedině tedy Thom Yorke

Nekonečná exploze emocí

 

Thom Yorke

DESTINATION WEDDING

Tehle typ filmů není zrovna můj šálek kávy.  Avšak  jsem neskonale zvědavá jak se s tohle rolí vypořádá Keanu Reeves .... :D

Komediální anime tečka za špatným dnem

Jak už tomu bývá, ne každý den se daří, tak je tedy na snadě nějak se rozveselit. Pakliže se tedy rozhodnete pro anime komedii, velice ráda se podělím o své oblíbené. A pakliže máte nějakou vážně dobrou určitě mi dejte vědět.  

Ojisan to Marshmallow  ( Legrační mini dílko o 12 x 4 min  a neb jak se kráska zakoukala do  chlapíka dosti při těle)

Amaama to Inazuma 

Bobby to Kerobby

Zero no cukaima: Princes no Rondo

Seikon no Qwaser

...

Anime na letní večery

Inu letošní anime počiny mě jaksi neoslnili a tak si dopřávám pořádný nášup starších kousků. 

A chci se o ně  s vámi podělit. Myslím, že absolutně ideální záležitostí na letní večery je pořádné Sci-fi. Jde li o anime , tak první jméno, které mě napadlo bylo Šindži Aramaki.   Režisér tak  luxusních záležitostí, jako je  HALO Legends , Starship Troopers of Mars , Appleseed  od legendárního  komiksového tvůrce Masamune Širé.  Těm co neviděli , vřele doporučuji.

Na závěr nesmím zapomenout zmínit jednu srdeční záležitost a to ,, Space Pirate Captain Harlock ,,  . Jejímž  autorem není nikdo jiný než Reidži Macumoto  hm.... takové Účú senkan Jamato 2199 taky není vůbec k zahození. 

 

 

:) jeden OP

znáte ?

R.P.O

Docela jsem se na tenhle počin těšila. Ovšem z kina jsem odcházela poměrně zklamaná. Nic to ve mě nezanechalo. Možná je na škodu, že jsem nečetla knižní předlohu. I když na druhou stranu, nehlodal ve mě ten červíček ,, srovnávání,, . Abych nebyla jen kritická , tak vizuálně to bylo propracované až nad má očekávání. Vlastně ani příběh jako takový vůbec není marný, bohužel jsem se s ním nějak nedokázala propojit. Na můj vkus je to takové moc naivní a servírované spíš pro mladší publikum. 😕 Myslím že vyšlo li by něco takového cca před 10 lety juchala bych z toho mnohem víc. Pro mě se R.P.O Stalo razím průměrem .

Na co se v roce 2018 těším

Budu postupně přidávát. 

1. Aku to kamen no rúru

2. Swiging Safari

Hang Massive

hm...

Reklama

Reklama