Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Fantasy

Recenze (68)

plakát

Složka 64 (2018) 

Další z řady skandinávských thrillerů s mysterioznímy prvky. Dějově se mi nikterak neodlišil od zástupu jiných. Ústřední duo detektivů Carl a Assad byli příjemně kontrastní dvojicí. Vyzdvihla bych skvělou práci kamery, ovšem scénář velmi pokulhává díky skokům v dějové linii. Příběh je že začátku velmi vleklý a i trochu zmatený. V druhé polovině se vše ustálí a příběh nabírá na obrátkách. Co u mě celé lehce kazilobyli místy velmi přehrávané momenty. Dala bych 6/10

plakát

Ajaši no Ceres (2000) (seriál) 

Už je to vážně dlouho co jsem , docela s nadšením četla mangu Mystery of Ceres , která nikterak zvlášť nevyčnívala , snad až na úžasnou vizuální stránku , přesně tenhle druh kresby mi sedí . Na druhou stranu přeci jen fantaskní prvky tohohle jinak klasického shōjo mě opravdu bavili. Na svou dobu to bylo dosti originální , to ještě nebylo tolik všední používat jako ústřední postavu různé reinkarnace . Anime celkem dobře následovalo předlohu, což mě potěšilo , a hlavně zachovali kresbu Watase Yuu , jež mi je v tomhle anime vážně pokladem

plakát

Piano uprostřed lesa (2018) (seriál) 

To nebyla dobře ivestovaná hodina života :( , až se divím, že jsem vydržela 3 ep. Kýč bez jakékoliv kvality .

plakát

Venom (2018) 

Ano vše co by jste od klasické Marvelovky čekali, jenže ... Člověk už má nějaká očekávání a možná i předsudky a možná , že v tomhle případě to vůbec nebylo na škodu . Byla jsem vlastně po všech směrech velice překvapená a světe div se pozitivně . Scénář vůbec nedopadl špatně , jen místy mě trochu zamrzelo to tempo ve kterém se film nesl . A teď k tomu nejdůležitějšímu Tom Hardy jako Eddie Brock no lépe si snad ani vybrat nemohli, on to povznesl z průměru k něčemu co jsem si vážně užívala . Jeho herecký výkon mi velmi často nechal padnout čelist pěkně dolů . Ty momenty kdy se venom hlásí o jídlo oh, tak perfektně korespondovali s Hardyho výrazem , gesty, mimikou perfektní. Celé to u mě navíc neskutečně zvedla závěrečná scénka . Můžu doporučit , bavila jsem se moc dobře.

plakát

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018) 

Klasická ukázka braku a neb proč nevytřískat z tvorby J. K. Rowling co nejvíc ? Ano mohlo by to fungovat , ovšem kdyby se scénář nevlekl jako smrad za zadkem . A podstatou celé série Fantastická zvířata nebylo jen navázat na úspěch Harryho Pottera . Což se bez tak nestane ... Jediné co se zde dá vyzdvihnout je herecké obsazení Jude Law jako Brumbál vypadal a zahrál vážně dobře , tahle postava má to správné charisma . Trochu mě mrzel ten odsun Eddieho Radmayna do pozadí . A ještě posledních cca 20 min filmu , kde se konečně něco dělo a film neupadal jen do plitkého plácání se v ničem . Takže ryze za mě , Grindelwaldovy zločiny hmmm něco co znuvu vidět nemusím , ale chápu , že se najdou jedinci kterým se to bude líbit ,už jen díky hereckému obsazení.

plakát

Kazemakase tsukikage Ran (2000) (seriál) 

Ano pověstná dvojka Ran a Miao :) Jak to tak bývá z počátku nesmiřitelná dvojice , ale postupem času sehrané duo . Které provází jedna komediální situace za druhou.

plakát

Sora to umi no aida (2018) (seriál) 

Vesmírné rybářky, no jsem zvědavá co z toho ještě bude . Ale myslím že mé hodnocení bude spíše klesat ...

plakát

Astarotte no omoča! (2011) (seriál) odpad!

:O Tak tohle má být co ? Nevěřím že to stvořila stejná osoba ,jako Romeo x Juliet . Jestli šlo o pokus udělat z něčeho ,, nestoudného,, vlastně něco rozkošného a hluboce emotivního a poukázat na ten kontrast hmmm ... Asi ne :D Za mě jednoznačně odpad !

plakát

Kjóto Teramači Sandžó no Holmes (2018) (seriál) 

Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes Ano název zněl dost lákavě , přeci jen detektivních anime není zase takm moc, resp. dle mě jich nikdy není dost. Musím bohužel přiznat, že z toho co jsem zatím viděla, jsem pouze znuděna . Jedno klišé za druhým . Tohle neplní ani roli průměrné líbivosti. Yagashiro mi dost leze na nervy , je hrozně předvídatelný ... Tohle je pro mě rozhodně slabší průměr, moc nedoufám , že ještě překvapí.

plakát

Tísňové volání (2018) 

Doslova stínový příběh, ve kterém je podstatné, právě to co jako divák nevidíte a pouze si domýšlíte. Od prvních chvil se díky ponuré možná paradoxně k místu děje lhostejné atmosféře, velmi rychle zžijete s příběhem . Jakob Cedergren odvedl neuvěřitelně precizní výkon .

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama