Halo (2022) (seriál)

prva seria bezva akcia zapletka atd ale ako pozeram 2 seriu  uz to nieje ono akoby 2 seria nieco stratila .... pisem len taky strohy komentar a skusim dopozerat 2 seriu a tak ohodnotim a editujem tento koment ale zatial fakt nuda

Don Matteo (2000) (seriál)

ked to pozera moja mama musi to byt dobre

Ukrajina v ohni (2016)

zaujimavy dokumet pozrel som ho len 2 dni dozadu a doslova som cakal ze zacnu rozpravat otom co sa deje prave teraz  pretoze toto je nieco ako dokaz ako zapad manipuluje s verejnou mienkou

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

ja neviem bud je to nostalgiou ale premna je toto naj mortal kombat pozrel som nove na cgi lepsie efekty aj animaky ale stale mi chyba v tych filmoch nieco s tohoto filmu asi je to nostalgiou alebo iba tou jednou jedinou skladbou s tohto filmu, su tam nedostatky ale ja neviem 80 percent 5 hviezd

Matrix Resurrections (2021)

Matrix ma celkom potešil nebol až taký zlý ako som predpovedal ale aj tak veľa klišé, recyklácia starého, nevýrazný agent Smith a strata vážnosti,ako sci-fi romanca aj za 5 hviezd ale ako plnohodnotné pokračovaniu Matrixu akurát 3 hviezdy, je tam potenciál na ďalší diel a tešilo ma aj to ze tvorcovia zodpovedali vela otázok o živote v tomto svete a ako čo funguje

Willyho kouzelný svět (2021)

Dal som 5 a 75% lebo je to úlet,neviem ani čo napísať snáď len to že keď už fakt nemáte čo pozerať tak toto je jednohubka, Cage sa snaží hrať Gordona Freemana (postava z hry half life) a scenárista píše scenár počas natáčania, zatiaľ čo režisér je na WC a kameraman bali  brcko 😂 tento film je blbý ale potešil

Válka zítřka (2021)

Nemám rád filmy o cestovaní v čase ale toto bolo celkom slušne dielo, všetko pekne vysvetlené, koniec ma trošku prekvapil,proste oplatí sa pozrieť,len dúfam že nebude pokračovanie to by už bol odpad,ale remake o 10 rokou sa kľudne da

Podivuhodná věda (2018) (seriál)

súhlasím ze je to vygumovana ruská propaganda aby aj rusi mali pocit ze u nich havarovalo ufo a majú svoj bermudsky trojuholník ale ide o to ze medzi každim klamstvom je aj nejaká pravda a niektoré časti napr. časť moderná veda naozaj stála za to lebo fakt je to pravda ze v poslednej dobe ľudia doslova blbnu a skúmajú naozaj blbosti ktoré v reálnom živote človek nevyuzije, súhlasím s touto časťou na 80% lebo az príliš osocovali západných vedcou a zabudli dodať ze su aj taky ktorý naozaj prispeli k pokroku ľudstva, zároveň tu napíšem tak ako pri seriáli ANCIENT ALIENS kde mam tiež koment ze keď máte rozum v hlave tak si viete vytvoriť vlastný názor viete kedy a ktoru časť prepnut ked uz fakt tam dristaju 2 na 3 lebo je to tak,ja to pozerám iba preto lebo si vytvaram vlastný názor ze studená vojna neskončila a rusi a amici šíria takéto blbosťi len preto aby čo najviac ľudí nie krajín hajilo stranu západu alebo východu teraz je nová fronta na internete v televíziách v mobiloch a na sociálnych sieťach.......