Pose (2018) (seriál)

Urcite kazdy komentar bude obsahovat hlasku 10's across the board! a tento serial si to aj zasluzi. Instantna serialova laska. MJ Rodriguez a Billy Porter hraju uzasne, Indya Moore a Dominique Jackson si kradnu sceny pre seba. Serial kde cis belosi hraju druhe husle a naozaj dava priestor minoritam. Ale predovsetkym atmosfera balovej subkultury new Yorku 80tych rokoch naznacena v skvelom dokumente Paris is Burning prevedena do dokonalosti a s laskou. Ono cely serial ma obrovske srdce.

At Home with Amy Sedaris (2017) (seriál)

Ja nemozem inak. Nadhodnocujem teda dost, nakolko je tam vela miest hluchych az trapnych a ta hranica je velmi tenka, ale tie momenty kedy totatlne vybuchnem od smiechu nad totalnou absurditou. Amy je kralovna dada komedie.

BoJack Horseman - Série 4 (2017) (série)

Epizoda Ruthie bola tentoraz pre mna najvacsia emocionalna bomba. Aj preto, lebo Princess Carolyn je moja najoblubenejsia postava.

Ségry (2015)

Cakal som nieco medzi troma-styrmi hviezdickami (tri za scenar, s tym, ze TINAMY to vytiahnu do styroch), ale ze dostanem az prekvapivo velmi vtipnu variaciu na Project X som len tajne dufal. IT'S STEVIA!

Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)

Uhladenejsia a masam humorom viac pristupnejsia verzia Arrested Developement (Ako uz vlastne podotkol Tom). Catherine O'Hara je uplne bozska.

BoJack Horseman (2014) (seriál)

Bozska vec. Arnett, Brie a Sedaris uplne valaju. Jedna z najlepsich a najvitpnejsich depresii o Depresii na obrazovkach. Vazne momenty rovnako silne ako tie komedialne.

Amyino plodné lůno (2013) (seriál)

Za aktuálnu sériu pridávam 5-tu hviezdu, pretože Amy tento rok ide na plné gule a vyvoláva salvy smiechu.

iZombie (2015) (seriál)

Tak toto je moja šálka mozgu. Ehm zombie seriálu. Nie nudný prehypovaný Walking Dead a podobné. Ale svieže vtipné, komixové s ultrasympatickou hlavnou hrdinkou.

Ovládací panel
11 bodů