Sagara

Story lover :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 26.7.2018  14:20
    Pose (TV seriál) (2018)

Urcite kazdy komentar bude obsahovat hlasku 10's across the board! a tento serial si to aj zasluzi. Instantna serialova laska. MJ Rodriguez a Billy Porter hraju uzasne, Indya Moore a Dominique Jackson si kradnu sceny pre seba. Serial kde cis belosi hraju druhe husle a naozaj dava priestor minoritam. Ale predovsetkym atmosfera balovej subkultury new Yorku 80tych rokoch naznacena v skvelom dokumente Paris is Burning prevedena do dokonalosti a s laskou. Ono cely serial ma obrovske srdce.

• 12.12.2017  09:35
    At Home with Amy Sedaris (TV seriál) (2017)

Ja nemozem inak. Nadhodnocujem teda dost, nakolko je tam vela miest hluchych az trapnych a ta hranica je velmi tenka, ale tie momenty kedy totatlne vybuchnem od smiechu nad totalnou absurditou. Amy je kralovna dada komedie.

• 30.10.2017  11:35

Epizoda Ruthie bola tentoraz pre mna najvacsia emocionalna bomba. Aj preto, lebo Princess Carolyn je moja najoblubenejsia postava.

• 15.12.2016  09:08
    The Real O'Neals (TV seriál) (2016)

Best scripted gay show since Glee!

• 7.7.2016  15:16
    RuPaul's Drag Race (TV pořad) (2009)

coming soon...

• 13.1.2016  10:48
    Sisters (2015)

Cakal som nieco medzi troma-styrmi hviezdickami (tri za scenar, s tym, ze TINAMY to vytiahnu do styroch), ale ze dostanem az prekvapivo velmi vtipnu variaciu na Project X som len tajne dufal. IT'S STEVIA!

• 7.9.2015  13:00
    Schitt's Creek (TV seriál) (2015)

Uhladenejsia a masam humorom viac pristupnejsia verzia Arrested Developement (Ako uz vlastne podotkol Tom). Catherine O'Hara je uplne bozska.

• 19.7.2015  22:26
    BoJack Horseman (TV seriál) (2014)

Bozska vec. Arnett, Brie a Sedaris uplne valaju. Jedna z najlepsich a najvitpnejsich depresii o Depresii na obrazovkach. Vazne momenty rovnako silne ako tie komedialne.

• 9.6.2015  15:55
    Amyino plodné lůno (TV seriál) (2013)

Za aktuálnu sériu pridávam 5-tu hviezdu, pretože Amy tento rok ide na plné gule a vyvoláva salvy smiechu.

• 9.6.2015  09:58
    iZombie (TV seriál) (2015)

Tak toto je moja šálka mozgu. Ehm zombie seriálu. Nie nudný prehypovaný Walking Dead a podobné. Ale svieže vtipné, komixové s ultrasympatickou hlavnou hrdinkou.

• 3.6.2015  10:51
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Veľkou devízou seriálu je práve dvojicha Ichabod (Tom Mison) a Abbie (Nicole Beharie). Obaja veľmi sympatickí a ich chémia je skutočne pretekajúca z každej scény. Práve vďaka nim a dobre napísaným postavám aj humorným vsuvkám seriálu odpustíte šablónovitosť zápletiek (objaví sa problém, nazrieme do kníh, skúsime vyriešiť, nazrieme do kníh dôkladnejšie, problém vyriešime). Mytológia seriálu je ďalšie plus.

• 16.4.2015  12:19
    Empire (TV seriál) (2015)

Cookie Lyon, everybody!!! Seriál jednoznačne ťahá ona a je hlavným dôvodom prečo naňho pozerať.

• 2.4.2015  14:54
    Huangovi v Americe (TV seriál) (2015)

ABC má momentálne (Marec 2015) dve najlepšie a najsilnejšie matky. Tu je to Jessica Huang (dokonalá Constance Wu), ktorej sekundujú dvaja najroztomilší synovia na televíznej obrazovke Tie roky devadesiate.

• 2.4.2015  14:50
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

ABC má momentálne (Marec 2015) dve najlepšie a najsilnejšie matky. Tu je to Beverly aka "smother" , ktorej sekunduje syn Barry a obaja si v podstate kradnú šou pre seba. Tie roky osemdesiate.

• 25.3.2015  17:10
    Broad City (TV seriál) (2014)

Spočiatku mi to prišlo otravné, ale musím povedať, že som si celkom rýchlo zvykol a dvojicu aj s vedlajšími postavami som si obľúbil. Stále ma však straší ten úvod. Po druhej sérii zvyšujem na plný počet a do svojho "bucket listu" pripisujem položku stráviť 24 hodín v NY s Abbi a Ilanou. Absolutely Fabulous hipster éry!

• 9.3.2015  09:39
    Unbreakable Kimmy Schmidt (TV seriál) (2015)

Výborná "feel good" komédia s mojim obľúbeným náhodným absurdným humorom. Okrem titulnej Kimmy, boli bez výnímky dokonalé všetky sekundujúce postavy (Titus, Jacqueline, Lillian) ako aj cameo Tiny Fey. Neviem sa dočkať ďalšej série. Pinoooooooot Noiiiiiiir! Tak druha seria snad este lepsia ako prva. Viac priestoru pre osobny rast postav, Neskutocne skvele a zabavne vedlajsie postavy Mimi (Amy Sedaris), Deidre (Anna Camp) a Andrea (Tina Fey). A uzasny humor, miestami celkom dark a miestami velmi dobre sa triafajuci, ale hlavne - kadencia vtipov aku v sucasnosti asi nenajdete nikde inde. A dalsi plusovi bod je, ze okrem toho, ze mozete ocakavat humor ala 30 Rock, coraz citelnejsi bol aj humor ala Arrested Developement a co moze byt lepsie ako skvela kombinacia dvoch TOP komedii?

• 9.2.2015  09:46
    Red Band Society (TV seriál) (2014)

Nemocnicny breakfast club zmiesany s The fault in our stars. Velmi sympaticke postavy ako medzi teen pacientmi tak aj medzi lekármi a sestrami. Velka skoda sledovanosti a zrusenia serialu, ale mozno vdaka tomu sme dostali perfektne finale, ktore ma v zavere pri You can't alwas have what you want, dohnalo k slzam. This is FOREVER.

• 2.1.2015  14:50
    Interstellar (2014)

Audiovizuálna emotívna dokonalosť. Docking - najnervydrásajúcejšia scéna roka

• 25.11.2014  13:47
    Mami! (2014)

To bolo úžasné. Pre mňa najlepší Dolan.

• 11.11.2014  15:16
    Jane the Virgin (TV seriál) (2014)

Zatiaľ najlepšia novinka TV sezóny 2014/15, a to som si myslel, že CW už prestalo robiť seriály pre mňa. Klenot na poli RomCom a Dramedy s najlepším seriálovým rozprávačom v dejinách.

• 18.11.2013  12:53
    Devious Maids (TV seriál) (2013)

V ďalšej sérii poprosím viac priestoru pre Rebeccu Wisocky aka Evelyn Powell. Tá žena si dokázala každú jednu scénu ukradnúť pre seba. Ale celkovo veeeeľmi vydarené.

• 21.1.2013  13:02

Film, ktorý vo mne zanechal veľmi príjemný pocit a to sa už dlho nestalo.

• 16.1.2013  16:13
    Zlatý Glóbus 2013 (TV pořad) (2013)

Musím povedať, že som sa bavil. Hlavne vďaka duu TINAMY, ktoré bolo ohromné vtipné. Každý ich vstup som videl rozmazane cez slzy smiechu. Veľmi pobavila Kristen Wiig a Will Ferrell a tiež Sacha Baron Cohen. Vtipná bola aj "opitá" Glenn Close. A výborná Jodi Foster Ocenenia bez prekvapenia alebo ma ani veľmi nepotešili až na Jenifer Lawrence. Navyše najsledovanejšie GG od 2007 takže verím že TINAMY boli na správnom mieste a budú aj nabudúce.

• 26.12.2012  01:25

Na mňa to zafungovalo, najlepší filmový spiderman.

• 9.11.2012  14:00
    V utajení (TV seriál) (2010)

Ked som si už aj ja myslel, že sa pri tomto príjemnom seriály s veľmi sympatickými postvami začnem nudiť, tak tretia séria priniesla doteraz nevídanú zábavu. V prvom rade vystriedali procedurálny koncept epizód za nadväzný. Seriál tak len získal a začal veľmi baviť. Neskutočne silná tretia séria ma presvedčila, že si moje hodnotenie konečne plne zaslúži. Akurát zamrzí, že s tým nemohol seriál prísť už skôr.

• 29.10.2012  08:42

Zatiaľ naj-almódovar-skejší Dolan a opäť perfektný! Pôsobivý príbeh plný emócií a fantastického soundtracku. Mám jedinú výtku a to, že film by mohol byť aj o pol hodinu kratší a vôbec by mu to neublížilo, možno naopak.

• 24.10.2012  15:13
    Nashville (TV seriál) (2012)

Nie je to zle, ale chcelo by to cosi viac...

• 27.9.2012  10:58
    The Mindy Project (TV seriál) (2012)

Mindy, mindy.. pobavila si

• 27.9.2012  10:53
    Parťáci (TV seriál) (2012)

Potenciál to má, aj keď pilotná časť slabá a moju pozornosť si získala iba Sophia Bush. Práve kvôli nej verím a dúfam, že sa to podstatne zlepší. UPDATE: Postupne sa to zlepšovalo a môžem povedať, že zatiaľ pri posledne odvysielanej časti som sa veľmi bavil. Postavy mi začali prirastať k srdcu a zrazu BUM. Koniec, zrušenie. Škoda :(

• 25.9.2012  10:30
    64. Emmy Awards (TV pořad) (2012)

Negativa: -uz len samotne nominacie (opomenutie seriálov Community, Shameless, a ďalších) -prehnany uspech modern family -neocenenie Amy Poehler (Juliu LD mám ako komičku veľmi rád, ale Amy ju absolútne prekonáva) -slaby host -hrozne uponahlane -neocenenie Kristen Wiig Pozitiva: -aspoň nominácia Merritt Wever (Zoey - Nurse Jackie) -skeč s Lilly v Modern Family -niektore ďakovačky (Eric Stonestreet, Julia LD, Claire Danes) -uvodny skeč Celkovo skôr slabota

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9