Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Príjemné popoludnia na NOVE s tresnutou rodinkou Raya Romana. Najlepšia postava bola pochopiteľne jeho matka.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Sexica JLH hrá takú nudnú postavu? JLH je predsa dračica alebo prinajmenšom mrška.

Směr jih (1994) (seriál)

Ďalší seriál detstva ktorý ma nudil až na pôjd.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Bláznivý nápad, vtipné prevedenie, zábava pre morbídnych.

Cosby Show (1984) (seriál)

Na túto slušnučkú rodinku som bol riadne alergický

Elán je Elán (2008) (pořad) odpad!

Rovnaká sračka, ako titulná "hudobná" skupina

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Citová vydieračka na n-tú

Tak jde čas (1965) (seriál)

Čo sa to ku*va vtedy stalo s Hope Bradyovou?

Manžel k pohledání (2011) (seriál)

Môj tretí sitcom s Fran. The Nanny je klasika, Living with Fran, vyhláškovaný sitcom so sympatickými vedľajšími postavami, ktorý ale aj recykloval niektoré vtipy s The Nanny. A napokonHappily Divorced, založený na skutočnosti (Franin exmanžel a producent jej sitcomov sa jej tiež po 18tich rokoch manželstva priznal, že je gay). Zatiaľ najslabší článok, ale fanúšikovia Fran si to vychutnajú. Áno príde aj na recykláciu vtipov z jej predošlých sitcomov, aj na zopár trapasov, ale Fran sa nezmenila, jej herectvo je stále rovnaké a nesporný komediálny talent ako aj načasovanie vtipov má úžasné. Rovnako scenáristi píšu skvelé hlášky Fran priamo na telo. ("Hi I'm Judi with i" "Hi I'm Fran with fr") a dostane sa aj na návrat známych tvári v cameo rolách. Napr. Renee Taylor, ktorá hrala Sylviu Fine - Franinu matku v the Nanny sa tu objavila v úlohe priateľky jej matky Rity Moreno. "You're a daughter I never had". A v záverečnej časti sa objaví Charles Shaughnessy, ktorýv the Nanny hral pana Sheffielda. Na záver: Je cítiť, že Happily Divorced je menej podarený, ani vedľajšie postavy nie su také super ako v jej predchádzajúcich sitkomoch, ale pre fanúšikov Fran je to možnosť vidieť robiť Fran to v čom je najlepšia - komédiu.

Ovládací panel
11 bodů