Beata_Obstov

okres Trutnov
Student SŠ Michael- filmová tvorba

1 bod

• 15.3.2019  21:44

Co musím říct a hned na začátek pochválit je Carice, ale o té ještě později :D. Co si budeme, tenhle film není nic světoborného, ale není nejhorší. Když začneme technickou stránkou, tak: scénografové se konečně mohli vyřádit a podařilo se jim to na jedničku, avšak na výjimku a tou byli maskéři. Pardon, ale mít dva umělecké maskéry, ale nedokázat z mladé udělat starou.. To si ze mě nedělejte srandu. Kamera skvělá, záběry byly hodně zajímavý. Pak se vrhneme ke scénáři.. Psal ho cizinec, takže se není co divit, 1. Režie.. ,,představte si mé váhání" k tomu nevím, jestli se dokážu vyjádřit.. Možná to mohlo bejt i o chlup lepší. A pak ten střih tý dějový posloupnosti, já nevím jak vy, ale třeba čtvrt hodiny jsem byla úplně v háji a netušila, co se děje.. Naštěstí se to teda potom aspoň trochu spravilo. A pak si vezmu zbytek: Námět, hodně zajímavej.. Filmy, který jsou až takhle zamotaný miluju.. A nakonec herce: Jak jsem psala hned nahoře, Carice aka. Hana byla to nejlepší, co film dostal. Miluju jí jako Melisandru a miluju jí jako Hanu. Hanna aka. Elizabeth byla o chloupek, ale jen chloupeček horší teda, no.. Ale jinak jsem spoko, 1. No a zbytek herců teda moc prostoru neměl, ale teda co musím říct, obsazujte někdo tu Plodkovou do rolí sviní, jde jí to :D A teda, ale úplně nakonec si vezmu dabing, bo jsem to poprvé viděla s dabingem, ten teda jako ne.. Fakt ne, i vy lidi, co neradi titulky, to radši překousněte a jděte na to s titulkama.. Geislerku, prosím, už nikdy do dabingovýho studia nepouštějte. Toť vše k tomuto filmu.. Tralala.. konec.. Jo a ještě teda ta trojka je za ty hezu herečky :D

• 13.2.2019  19:51

Přiznám se, na film jsem se těšila, ale bála jsem se, že mě zklame.. Po prvních asi 10 minutách jsem si říkala: ,, Jo, asi mě to faakt bude nudit.", ale naopak děj jsem hltala i přes to, že polovina kina byla neustále na telefonu. Oceňuji hodně výpravu a herecké výkony, toto bylo na jedničku a celý film to posunulo o hodně výš. Deborah mě přesvědčila o tom, abych se podívala na její další filmy, to samé i u ostatních, krom Logana, ten mě teda neuvěřitelně vytáčel.. Bohužel mě mrzí, že se i z tohoto filmu stane pračka na prachy.. Celkově jsem ale ráda, že jsem na tento film zašla, ono vlastně pro milovníka Saw to byla nutnost :D Hodnotím 4 jenom proto, že mě moc neuchvátil konec, ale jinak super!

• 23.12.2018  00:44
    Venom (2018)

Na film jsem původně ani nechtěla koukat z důvodů rozporuplných recenzí, s tím že jsem se více přikláněla k těm špatným. Po dlouhém přemlouvání jsem se do filmu nakonec pustila, avšak nebyla jsem schopná ho zkouknout najednou. A to mě mrzí, potřebovala jsem spoustu času, než jsem si Venoma oblíbila a to je dle mého špatně. Herecké obsazení na jedničku, Tom Hardy s Michelle Williams si sedli. Co se mi zdálo, tak občas pokulhávaly dialogy, bohužel, nedá se nic dělat, já to nezměním. Vizuálně je snímek skvělý, avšak příběhově nic moc, proto hodnotím trojkou.

• 3.11.2018  21:50

Herecké obsazení skvělé, kostýmy na jedničku.. ale zuby? Chápu, že to takhle měl, ale s tímto prvkem by se hlavní herec mohl naučit hrát.. Příběh utahaný, spoustu věcí mi nedávalo smysl.. Za mě průměr..