Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (11)

plakát

Radioaktivita (2019) 

Madame Curie je určitě jednou z nejvlivnějších žen vůbec, proto byl tento film určen vyloženě pro feministky a předurčen k tomu, aby ho režírovala žena. Po zhlédnutí traileru jsem si říkala, že bych určitě tento film chtěla vidět v kině, představovala jsem si totiž jak budou krásně vykresleny vědecké pokusy..a ono nic. Celkově jsem proto z tohoto filmu byla zklamaná a stále jsem trochu na rozpacích, co si o něm mám vůbec myslet. Byl to vůbec první film od této režisérky, který jsem viděla a nemám možná již v plánu koukat na další. Režie nebyla vůbec zvládnutá. Dle mého názoru, nemít obsazenou Rosamund Pike, která celý film drží nad vodou, byl by to absolutní propadák. Předpokládám, že vzhledem k tomu, že se nejedná o vysoko rozpočtový film se peníze vrazily do hlavní herečky a na zbytek už nezbyly. Na dnešní dobu by se určitě vizuální efekty daly zvládnout lépe, kamera by mohla být něčím více zajímavá. Pár záběrů, které se mi opravdu líbily nenahradí zbytek. Film jsem zhlédla vyloženě kvůli Rosamund, pokud bych jí neznala dříve, pravděpodobně by mě ani herecky nezaujala. Všichni víme, že Rosamund umí a velice dobře, opět se vrátím k režii, ale občas by bylo potřeba, aby zasáhla i režie a hercům trochu pomohla. Pro mě se tedy jedná o průměrný film, ale v hodinách chemie, bych ho určitě nepouštěla.

plakát

Šťastný nový rok (2019) 

Má to ta Pauhofová zapotřebí?!? Romantický komedie nejsou nic pro mě, obzvlášť, když jsou předabovaný ze slovenštiny.. Nebo to nebylo a byly jen debilní postsynchrony? Ví to někdo? Režii dělal prosím pěkně kdo? Kamera byla super, záběry z dronu byly skvělý.. ale co si budem bylo to jen těma Tatrama. Zvuk, nevim, no.. neurazí, nenadchne. Co se mi líbilo byly ty zařízený byty! Herecký výkony byly průměrný, což je klasika u českýho filmu.. znovu se ptám, má to ta Pauhofová zapotřebí? Pro mě jedna z nejlepších mladejch hereček, a pak hraje v takovýhle blbosti. No, je klasika, že tohle bude vysoce hodnocený, protože tohle přesně odpovídá českýmu národu. Levná romantická komedie s debilníma vtipama.

plakát

Joker (2019) 

Nejdříve jsem se bála, že vzhledem k tomu, že je Joker všude tak vychvalovaný, mě nebude bavit. Ale opak je pravdou! Celá ta pomalá gradace je neskutečná. Režie a scénář byli skvělí. Kamera jedna z nejlepších, co jsem kdy viděla. Scénografové se vyřádili- hlavně architekt a rekvizitáři. Hudební skladatelka dokázala vytvořit skvělou atmosféru a sakra její hudbu chci slyšet víckrát. A herci, třešnička na dortu. Nikdy v životě už nechci vidět někoho jinýho v roli Jokera než Joaquina!! Ačkoliv jsem se z počátku bála, bylo to úžasný překvapení. Víc takových filmů! Češi učte se.. nelze furt dokola točit jen komedie. Tohle jsou filmy, co svět potřebuje!

Poslední hodnocení (621)

Ada (2021)

14.10.2021

Harold a Maude (1971)

08.10.2021

Holubice (1960)

07.10.2021

Hra na oliheň (2021) (TV seriál)

07.10.2021

Paměti vraha: Případ Nilsen (2021)

29.09.2021

Co se stalo 11. září (2019) (TV film)

29.09.2021

Reminiscence (2021)

08.09.2021

Proč jsi mě zabil? (2021)

08.09.2021

Temný dům (2020)

29.08.2021

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama