Michal118

okres Pelhřimov

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 12.3.2019  05:27

Ze začátku celkem nuda, film se rozjel až po čtvrt hodince. Postavy jsou odehrány dobře ale nechápu jednu věc, proč sakra dostal humornou linku N. Fury?! Vzhledem k tomu, že v prvních Avengers a ostatních filmech je úplně jinak humorně založený. Mně to připadá, že každý nový film od Marvelu je spíše komedie, kde musí být snad v každé scéně udržen vtip. Jinak se mi film líbil a o srovnání s loňským Black Pantherem je Captain Marvel lepší, teda pro mě.

• 8.3.2019  09:49
    Creed II (2018)

Silný příběh o osobních výzvách a soubojích, které člověk musí podstoupit bez ohledu na riziko, jinak se nebude moci podívat sám sobě do očí. Vynikající boxerský film s několika překvapivě emotivními momenty, které ocení především starší ročníky. Takhle má vypadat návrat legend, které předávají otěže nové generaci! Příběh mohl být obohacen rvačkou Rockyho s Ivanem, která ale byla z filmu vystřižena. Ten konec.. všechno je pořád tak předvídatelné. Za mě je velmi obdivuhodné, že tato sága drží svůj velký úspěch i po tolika letech a tolika filmech. Úspěch.

• 26.1.2019  20:07
    Deadpool (2016)

Moc to není podobné stylu Marvelu, spíše bych to tipoval na akční komedii. Při filmu jsem se opravdu bavil a ani nebylo moc poznat, že je to z dílny Marvelu. Reynolds má sakra dobrej humor 😀

• 24.1.2019  12:51

Neskutečná bomba. Příběh s velkým potenciálem pro zpracování byl naplno využit. Z filmu jsem maximálně spokojen a nadšen. Po stránce kvality se ani nemusíme bavit, hlavní role zahrána fantasticky a jestli tento snímek nedostane Oscara, nevím co by lidé ještě chtěli. Je zde i pár nepatrných chyb ohledně datumů apod. Film řadím mezi oblíbené. 100%

• 18.1.2019  17:42

Tak tohle je něco...

• 5.11.2018  20:47

Tak tady není spekulací. Nejlepší díl seriálu, hodně silný a emotivní.

• 17.10.2018  23:11
    Venom (2018)

Začátek slabší. Film se táhne úplně jiným stylem než ostatní Marvelovky. Váhám ale ty čtyři hvězdy tomu nechám. Hardy ukázal výkon i humor a celkově mi dost připomíná Star-Lorda z GotG. Ale jo šlo to, ale příběh je slabší. Snažili se tak důkladně o každou scénu s Venomem až tomu příběh zkrátka nestačil. No celkově se mi to líbilo a těším se, až to omrknu znovu. 75%

• 6.10.2018  23:06
    Titanic (1997)

Poklad, který by měl určitě každý vidět. Zcela přesná konstrukce největší námořní katastrofy v dějinách lidstva. Nádherná hudba samozřejmě k tomu. 100%

• 6.10.2018  22:51

Krásnej film, po prvním shlédnutí jsem si ho okamžitě oblíbil. Vyprávění hlavní postavy během filmu perfektně zapadá. Nemyslím si, že je potřeba psát víc, kdo viděl a má pro takový film cit, pochopí. Tom Cruise je třída, toť vše 🙂

• 1.10.2018  21:31

Automechaničina je náročná věda 😀

• 30.9.2018  11:04
    Interstellar (2014)

Parádně vymyšlený scénář a zpracování. Obsazení také špičkové, aby ne, vždyť ve filmu hraje 5 držitelů Oscara. Všechno parádní až na konec. Ten konec byl dost úspěchaný a musel jsem opravdu dávat velký pozor abych to všechno pobral. Názorná kvalitně odvedená práce. 90%

• 29.9.2018  09:57
    Obhájce (2011)

Kde jen začít? Kromě silné převahy kvality má film i nějaké ty slabší chvilky ale to na celkové kvalitě nehraje žádnou roli. Hlavní postava odehrána samozřejmě skvěle, co také jiného od Matthewa čekat, že? 😉 Myslím si, že jiný herec by to takhle bravurně nezvládl a to díky jedinečnému sarkastickému postoji k ostatním postavám, kdo herce tak trochu zná, ví. Matthew McConaughey vlastně hraje sám sebe v uvozovkách, proč? Obhájcem a právníkem je ve skutečnosti vystudovaný. Všechny scény v soudní síni mají svoje napětí, můžeme říci. Ve chvílích, kdy se to vše zdá jasné, se přihodí jeden zvrat za druhým a myslím, že většině lidem se to nelíbí, já si však přišel na své. Skvělá podívaná. 90%

• 21.9.2018  05:17
    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)

No.. někdy se dozvíme zajímavé informace, někdy je to zase dotěrnej bulvár.

• 15.9.2018  17:53
    Exkluziv! (TV pořad) (2013)

Těžká bída a dotěrnej bulvár opět nezklamal.

• 14.9.2018  16:52

Co dodat? Paul Walker <33

• 6.9.2018  21:00

Slabota.. už aby se objevila Alicia 😀

• 1.9.2018  12:38
    The Verve: Bitter Sweet Symphony (hudební videoklip) (1997)

Měli by to přestat hrát v Prostřenu.

• 31.8.2018  23:48

Přestože tohle hromada lidí srovnává s Hodný, zlý a ošklivý, jsem očekával neskutečnou bombu a také jsem ji dostal. Je to ultimátní western té doby, dokonce i od stejného režiséra. Příběh je hodně komplikovaný a když se nechytnete hned na začátku, máte docela problém. Charaktery jsou naprosto nepředvídatelné a tak skvělé díky všem různým falším a intrikům. Soundtrack je skvělý, dokonce se ním inspirovala i slavná zpěvačka Věra Špinarová. Je to takový western se spíše romantickým námětem. Pro mě je to úžasný a fenomenální výtvor pana režiséra Sergia Leoneho. Prostě krása celé historie kinematografie. 100%

• 29.8.2018  22:51

Příběh trochu jednoduchý a lehký ale pochopitelný a bavící. Skvělé vyobrazení a připomenutí legendárního Medvídka Pú a jeho přátel. Taková vítaná vzpomínka na dětství 🙂

• 18.8.2018  23:24

Kravina, kdyby to nebylo až tak přesně okopírované, mohlo to vyjít. Takhle je to jenom a bohužel fiasko a velmi slabá parodie.

• 17.8.2018  00:36
    Gran Torino (2008)

Můžu říct, že jsem se k tomuto nadlidskému snímku popravdě nějak nemohl dostat ale díky bohu jsem tak udělal. Dobře jsem věděl a bral jsem tento film jako jeden z dalších lepších počinů kinematografie, ale že mě takto dostane... Říkal jsem si jak dokonalá souhra mezi režisérem a hercem může nastat. Až začátek titulků mi to ujasnil. Příběh působí malinko smutným dojmem a koncem to vyvrcholí. Eastwood je prostě sakra dobrej! Názorný příklad geniálního filmu. 100%

• 16.8.2018  01:15

Podle mého názoru nejlepší western filmové historie. Prostě nádhera. Charaktery postav jsou nepopsatelné. Napětí v závěrečné scéně se snad mohlo krájet. "Když máš střílet tak střílej a nekecej." 100%

• 15.8.2018  14:00
    Eminem - Lose Yourself (hudební videoklip) (2002)

A tohle je přesně důvod proč je Eminem nejlepší rapper.

• 13.8.2018  22:48

Terence je prostě třída. 90%

• 11.8.2018  23:41

Jelikož zde jsou ,,reálné" postavy, je to zase něco úplně jiného. Humor je dobrý, místy až dost sprostý a pro mladší nevhodný. No, příběh je už ale děravý a jednoduchý. 70%

• 8.8.2018  17:42
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Zajímavé, jak pan Kraus dokáže z talk-show udělat zábavu. 80%

• 8.8.2018  17:40
    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)

Trapárna

• 8.8.2018  17:38
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Stará dobrá Hospoda, ta se neomrzí. 80%

• 29.7.2018  09:58

Jedna z těch lepších komedií legendy Buda Spencera. 80%

• 29.7.2018  09:55
    Pretty Woman (1990)

Taková ta stará klasika v romantickém žánru. Vždycky se na to rád podívám.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7