Hogo Fogo

Peter Kováč

okres Prešov

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.11.2018  00:36
    The Rookie - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Štandardná policajná chobotina.

• 24.9.2018  15:04

Zábavný dobrodružný film presne v duchu sveta Star Wars

• 6.1.2018  23:10

Technicky podľa očakávania dobre, ale tie povinné jazdy s etnickými menšinami v ranno stredovekom Anglicku nehovoriac o absolutnej absencii krestanského motívu, ktorý je v pôvodnej artusovskej legende klucovy... to bol teda hnus

• 13.11.2017  14:45
    Zapomenutí vůdci (TV seriál) (2016)

Ruska propaganda a selektívny výber faktov. V Rusku sa od Brežneva nič nezmenilo. Ani dokumentárne filmy.

• 30.6.2017  21:55
    Škandál v Melodias banke (TV film) (1966)

Nedoceneny poklad filmoveho surealizmu

• 20.6.2017  07:58
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Miera kreténizmu Olivera Stona s pribudajúcim vekom nadobúda skutočne nečakané výšiny.

• 3.1.2017  09:29

Gýč ako prasa, ale je tam niekoľko dobrých hercov. Nie, nemyslím autorov scenára.

• 6.10.2016  22:44
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Carrie-Anne je jednoducho sexy

• 27.9.2016  10:47

Najvacsie uspokojenie prinieslo konecne zabitie toho krvilacneho psychopata. Skoda, ze zomrel tak rychlo, zasluzil by si mucitela s velkou fantaziou. Moura vynikajuci.

• 6.7.2016  16:18

Nedocenený poklad ceskej kinematografie

• 6.7.2016  15:50

Zúfalá ahistorická nuda, ktorá sa tvári dokumentárne, ale obsahuje najmä romantické rozprávky z 19.storočia. Herecky aj režijne strašne umelé a strnulé s dialógmi pod úrovňou Ružovej záhrady.

• 16.5.2016  10:01

Najvacsia zahada na svete je ako moze niekto volit tohoto korupciou prezrateho estebackeho zlodeja a mafiana

• 11.2.2016  09:28
    Bílý Bůh (2014)

Nefunkčný film, zrejme malo ísť o pokus o metaforu, ale nepodarilo sa. Čas strávený pri tejto hlúposti vám už nikto nevráti, preto sa jej vyhnite.

• 11.1.2016  10:59
    Amy (2015)

O tejto umelkyni som nikdy pred (náhodným) vzhliadnutím filmu nepočul. Najzaujímavejší je samozrejme nesporný hudobný talent tejto dievčiny, Film sam uz zial taky zaujimavy nie je. O hudbe tam je na moj vkus trochu malo, ale za to o to viac o osobných peripetiach hlavnej hrdinky. Film je približne asi tak o hodinu dlhší, ako by mal byť, čo dosahuje neustalym opakovaním už vysloveného.

• 14.12.2015  00:41
    Trestný prapor (TV seriál) (2004)

Taha sa to ako zuvacka, serial posobi ako keby vznikol v 80. tych rokoch, ako taka spomienka na stare serialy, ktore uz dnes nemame trpezlivost sledovat. Nad celym dejom tu vladne bezhranicna a nezmyselna krutost. Ludsky zivot, jednoducho v podmienkach krajiny kde zajtra znamena uz minuly tyzden, nema ziadnu cenu.

• 9.7.2015  09:18
    Weight of Chains, The (2010)

Zmes srbských klamstiev a konšpiračných teórií. Strata času.

• 18.4.2015  05:40

Dlhé nudné, bez akéhokoľvek pokusu o príbeh. Veľka ale bezduchá akcia prekladaná pomerne nudnými dialógmi. Hviezdicky iba za technické spracovanie.

• 10.1.2015  23:27

Z hľadiska používania faktov ide o veľmi nekorektný seriál. Autor si povyberal co sa mu hodilo a co nie, na to zabudol. Dokument by som informačnou úrovňou prirovnal k roznym Danikenovskym vyplodom, ktore si tiez vyberaju z historie nejaky fakt, ktory veselo obracaju z rôznych strán a vsetko, co im nevyhovuje ignoruju. Ma to cele rovnaku informacnu hodnotu ako prednaska z dejin MRH na VUML. Tieto filmy su zaujimave iba tym, ze nam umoznuju spoznat vnutorny svet a nazory rezisera, co sa mi pri historickom dokumente zda trochu malo.

• 2.1.2015  14:11

Rusky bolševizmus, bol jednoznačne najproduktivnejší vyvražďovací systém v Europe (vo svete ho prekonali iba Číňania), ale pretože nikdy nebol zvrhnutý, ale stále v určitej forme pretrvava v dnesnom Rusku, má svojich obhajcov aj v súčasnosti, ktorí plnia internet absurdnou argumentáciou - vi´d napr. aj Helmut02, kurzan v komentaroch k tomuto filmu.

• 21.11.2013  12:53

Remeslu nie je čo vytknúť, ale tá hromada klišé je naozaj neznesiteľná.

• 11.8.2013  06:33

Keby to bola komedia tak za 5*. Clovek pochopi odkial Owen Wilson berie inspiraciu pri parodovani dementných filmov.

• 9.6.2013  06:57
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Síce to s právnickou realitou nemá skoro nič spoločné, ale je to fakt zábava.

• 26.10.2012  09:56

Pekné kostýmy aj dobrí herci, ale tie pseudohistorcké bludy ... Zo začiatku sa mi film páčil atmosféra vyzerala byť autentická, ale ako postupne prenikala dom deja politika, začal som byť stále naštvanejší. Blbosť sa vŕšila na blbosť a záver bol už úplne na šabľu. Keby reálna Alžbeta vyhlásila, že sa nikdy nevydá a teda nebude mať legitímneho potomka, tak jej čas na tróne by sa okamžite začal rátať na hodiny.

• 1.1.2012  21:36
    RRRrrrr!!! (2004)

Fantasticka zalezitost. Podla komentarov vidim, ze mnohi nepochopili, nevadi staci sa poobzerat okolo seba, kde lezi vedenie a vyhnat tych ludi co na nom stoja ...

• 1.1.2012  21:07

Uplna pecka. Pri pisani scenara sa musel spotrebovat kopec matrosu.

• 26.11.2011  21:14

Je to take zle, az clovek nemoze odtrhnut oci. Tocit taketo filmy si vyzaduje skutocne zanietenie, ktoré je este obdivuhodnejsie ak vidime totalnu nemohucnost vo vsetkych remeselnych aj umeleckych aspektoch.

• 8.3.2011  09:19
    Romulus Veľký (TV film) (1992)

Fantastická inscenácia geniálnej hry. Samozrejme nejde o historicky film. Durrenmattovi nešlo o zobrazenie, on chcel satiricky komentovať naše dejiny a našu súčasnosť. Inscenácia je klasická, ale vynikajúci výber hercov výsledku dodáva punc dokonalosti.

• 23.2.2011  11:21

Výborný námet a aj zvolený prístup vyzeral nádejne, len by to chcelo charizmatického herca v hlavnej úlohe, lebo ten chudák Seth Rogen, dosť kazí celkový dojem z filmu.

• 17.2.2011  16:07

Možno raz dám viac hviezdičiek, ale ešte sa mi to nepodarilo dopozerať dokonca.

• 2.2.2011  10:28
    Já, legenda (2007)