Jaryktichy

student

4 body

<< předchozí 1 2
    • 23.9.2018  13:07
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Nádherný seriál a super atmosféra prvních dílů, kdy člověk fakt přemýšlí co se to ku*va děje. Na seriál se dobře kouká, ale je fakt, že mi někdy v nějakých dílech chyběli malé drobnosti, ale bohužel nevím ještě jaké. I přesto má seriál silný a kvalitní příběh, který si nikdo nesmí nechat uniknout.

• 13.4.2018  13:26
    Krmelec U Muflona (TV seriál) (2017)

Docela povedený večerníček pro dospělé zase z jiného pohledu. Příběhy zvířat z lesa, které se zakládaly na originálním humoru. V každém mini díle nechyběl Pavel Liška jako zajíc, který hrál skvěle. Tohle se Čechům povedlo. :D

• 12.4.2018  14:45

Ach jo, zase mě nějaký film zklamal. Od tohoto snímku jsem čekal, že bude opravdu vynikající a místo toho jsem dostal zase českou kravinku. Ale musím uznat, že jsem se u některých scén zasmál a nejvíce se mi ve filmu líbil Marek Daniel jako Antonín Blaník. Bohužel film neměl pořádný příběh a celkově byl takový nic moc. Na čtyři hvězdy má u mě Tonda daleko.

• 8.4.2018  09:21

Ani už nevím proč jsem čekal na tento nový díl druhé série, ale rozhodně mě přesvědčil k tomu, že se už na tento příšerný seriál nikdy nepodívám.

• 25.3.2018  13:28

Herecky film obstál na jedničku, ale když si herecké výkony odmyslím tak mi zbyde docela slabý příběh od kterého jsem čekal, že bude lépe zpracovaný. A ještě k tomu plynul takový divným tempem, které mi do tohoto tématu vůbec nesedlo. Ale musím uznat, že ztvárnit tento životní příběh byl těžký oříšek. Proto si snímek zaslouží silné tři hvězdy.

• 19.3.2018  17:46

Neumím si představit tento snímek bez mladého Hádka, který opravdu perlil a příběhu dodal sladkou polevu.

• 10.3.2018  19:38
    Tvář vody (2017)

Pěkná podívaná, takový filmeček na odpočinutí a relax. Bohužel Oscara za nejlepší film bych tomuto snímku nedal, ale to co jsem očekával to jsem dostal.

• 9.3.2018  19:22

Ani nevím proč jsem se na tento snímek těšil, když mě stejně zklamal jako jeho první díl, který se mi vůbec nelíbil a strašně nudil. Blade Runner 2049 vyčnívá jen kapku lepším příběhem, ale pořád to má stejné chyby které mi vadily i na jedničce. Hlavní chyby které mi na filmu vadí jsou zbytečné a roztahané scény s příběhem který je částečně prázdný jako vypitá lahev od piva. Jediné co pochválím jsou vizuální efekty. Naštěstí tato dlouhá slátanina už skončila a kdyby trvala ještě déle, tak bych z toho oslepl a unudil bych se k smrti. Nikdy si už tento snímek víckrát nepustím a nedoporučuji ho nikomu.

• 8.3.2018  12:50

Určitě nic nového nenapíši, ale musím přiznat, že tento snímek mě poprvé strašně nudil a přišel mi prostě divný. Ale o dva měsíce později jsem se rozhodl si ho pustit znovu a dnes nevím u čeho jsem se nudil, jen vím to, že je výtečný. Poprvé mě neočaroval svým kouzlem ale podruhé už ano a naprosto chápu, že je tak oblíbený. Tarantino ty filmy umí.

• 24.2.2018  08:26

Kingsman se zase předvedl a překvapil mě. Čekal jsem, že druhý díl bude horší, ale ne. On je dokonce lepší než jeho prvorozený bratříček. Už od začátku se mi snímek líbil a hlavně záporák Poppy, která je taková zákeřná mrcha. A její robo psi jí dodávají ještě větší šmrnc než má. Richmond Valentine je o proti ní slaboch. Film mě hlavně zaujal rychlým tempem a inteligentními schopnostmi hrdinů, díky kterým je ve filmu super akce a někdy i skvělý humor. Taková nová Bondovka.

• 21.2.2018  17:53
    Blade Runner (1982)

Tento film mě strašně překvapil, jak je špatný, a nikdy bych nečekal, že tomuhle snímku dám tak malé hodnocení. Příběh byl strašně pomalý, roztahaný a u některých scén jsem se strašně nudil a modlil ať už skončí. Opravdu špatné sci-fi, které si už víckrát nepustím. Snímek mě popravdě zklamal a čekal jsem více.

• 12.2.2018  20:26

Amíci, ti se zase vyřádili !! Žasnul jsem, když jsem toto drama dokoukal. Ani jsem nemohl věřit svým očím na jakou filmovou laskominu se dívám. Prostě nádherně vytvořený originální příběh, který určitě diváky zaujme a každý si na něm najde svoje. V pozadí filmu hrála zajímavá až skoro depresivní hudba, která ve scénách vyvolával takový pocit zvědavosti. ( aspoň já to tak cítil) V celém příběhu se mi nejvíce líbil herec Woody Harrelson který hrál zajímavou roli. A hlavně ten neuzavřený konec mi doslova otevřel hubu. Popravdě jsem předpokládal, že vše se vyřeží úplně jinak. Tři Billboardy musíte vidět za každou cenu.

• 8.2.2018  12:59

Bezvýhradně nejlepší film vůbec který jsem doposud viděl. Když jsem si pouštěl film tak jsem se na něj dost těšil a netěšil jsem se zbytečně. Prostě geniální dílo. Celkově si s panem Scorsese moc nerozumím, protože mne jeho filmy moc nebaví a některé jeho snímky jsou nudné. Ale, tento příběh byl úplně jiný až mi z toho vypadli oči z důlků. Ani bych nevěřil, že film od pana Scorsese si tak oblíbím. Prostě nevím co napsat na celý příběh a hlavně na nečekaný konec jenom to, že jsem takový závěr filmu nečekal. Klobouk dolů za odvedenou práci. Kdyby šlo tak dám klidně i 10 hvězd.

• 3.2.2018  20:01
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Úžasný seriál... . Kačery nemusím nijak představovat určitě je každý zná.

• 3.2.2018  19:05

Bohužel nevím co všichni na tom to filmu vidí. Čekal jsem tak hodně a dostal jsem tak málo. Tarantino mě zklamal a celý film byl nic moc. Černý humor a divné scény se mi nelíbily a co jediné bych ocenil jsou efekty a úžasný začátek. Po skvělém úvodu se příběh vlekl, a pořádně mě nezabavil. Celkové moje hodnocení jsou tři hvězdy, které si tento film zaslouží.

• 3.2.2018  18:36

Úžasný film, který mne ani nepřekvapil, protože jsem ho tak vynikající čekal. Film jsem pořádně docenil až když jsem ho viděl podruhé a můžu říct, že je to fakt pecka. Celým příběhem vás provádí banda tří frajerů kteří rozesmějí určitě každého. Opravdu originální scénář, ale bohužel s očekávaný koncem. A hlavně vynikající herci ... . Na tento filmový zážitek budu hodně dlouho vzpomínat. Pro mě zatím nejlepší Belgický film, který bych doporučil všem.

• 27.1.2018  07:45
    Pustina (TV seriál) (2016)

Strhující seriál Pustina, „jaký tu ještě nebyl“." What !? Co, tohle dokáží Češi " ! Po zhlédnutí celého seriálu jsem si tohle myslel, na českou tvorbu unikát. Opravdu se nám toto seriálové drama povedlo. Také se podařilo namíchat herce kteří teď moc nikde nehraji a výsledek byl vynikající. Hlavně se mi nejvíce líbil Jaroslav Dušek, moc ho ve filmech nemám rád, ale tady jsem si ho oblíbil. Jediné co bych seriálu dodal jsou dva díly na víc. Kdo ještě Pustinu neviděl tak rychle musí běžet k televizoru a pustit si ji.

• 26.1.2018  22:20
    Sin Nombre (2009)

Neskutečně mě tento film odrovnal a vyrazil dech. Upřímně jsem tak dobrý film nečekal. Nic tak depresivního a citlivého jsem už dlouho neviděl. Bohužel se takové příběhy stávají dnes moc často. Mexičani, ale umí natočit pěkný filmeček !!!

• 22.1.2018  14:05

Hobit je vynikající film, dokonce pro mne lepší než filmy Pán prstenu. Film mě zaujal vším. Super efekty, super scénář ... prostě vše. Jsem veliký fanda knihy Hobit a musím říct, že příběh Pytlíka byl fakt dobře natočen a nepřišlo mi, že by režisér a scénáristé na něco důležitého z knihy zapomněly. U tak dlouhého filmu mě nepřestala bavit ani minutka. Když jsem seděl v kině a film se blížil ke konci tak jsem si přál, aby neskončil. Nádherný pozvolný film který si vždy vychutnám. Někteří lidi na film nadávají, ale já na něj nedám dopustit. Nemám slov, prostě splněný sen.

• 17.1.2018  07:45
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Česká seriálová pecka u které se vždy zasměji. „ Každý díl má hlavu a patu a je přeplněný humorem“. Hraje zde můj oblíbený herec Ondřej Vetchý, který svoji roli zahrál na jedničku. Jajda mě taky dost pobavil. Na českou tvorbu velice kvalitní snímek. Nečekal jsem, že seriál se sportovní tématikou mě bude takhle bavit. Tv Nova se opravdu překonala. !!„Čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme“ !!

• 17.1.2018  07:12

Zajímavá kriminálka tvořena velice skvostným a rozmanitým scénářem na který jsem zůstal zírat s otevřenou pusou. Každá minutka filmu mě překvapila a herci na mě uďáli dobrý dojem. Nevím co k filmu více říct jenom to:“ Pusťte si ho všichni“. Detektivka se stala mojí srdcovkou na kterou se podívám kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv. Lepším krimi jsem neviděl.

• 15.1.2018  18:39

Velice nádherný film s vynikající kamerou, příroda jak malovaná a potoky plných ryb byly natočeny perfektně. Je vidět, že pan Redfort si stímto snímkem pohrál. Skvělé scény s ještě lepšími herci a dotoho všeho hrála vynikající hudba. Celou dobu, každým okamžikem jsem očekával nějaký zvrat, ten však přišel když jsem ho vůbec nečekal. Opravdu skvělý film, ale něco mi tam chybělo, bohužel nevím co.

• 14.1.2018  19:12
    Leon (1994)

Tento film mi doporučila moje sestra, že je fakt hustý a musím si ho pustit. A tak jsem učinil. Začátek mě překvapil a byl dobrý, ale celý zbytek filmu byl nudný a skoro oničem, jenom scény s květinou byly zajímavé. Konec mě zase kapku zabavil a konečně se podlouhé době objevila akce. Celý film byl takový nemastný neslaný a nemám pořebu ho už vidět. Osobně jsem očekával více.

• 13.1.2018  17:48

Velice výborný a pozitivní film, který má v sobě nespočet zábavných scén. Hlavní herci na mě působili příjemně a u některých dialogů jsem pukal smíchy. Tento film by měl být inspirován skutečným příběhem a určitě věřím, že drtivá většina je natočena podle skutečnosti. Zajímavý příběh mě dost překvapil a určitě mě neomrzí a rád si ho pustím i podruhé.

• 12.1.2018  21:11

.„Drama které mě položilo na lopatky“. Dost dlouho jsem rozdýchával masakr co se ve filmu stal. Dobré zpracování Rwandcké genocídy. Jeden z nejsmutnějších filmů které jsem viděl a dost mě překvapil. Otřesné mrtvoly co ležely na ulicích mě dostaly, opravdu nechutný pohled. Nemám ponětí jak tohle OSN mohlo dopustit. Bohužel je to pro svět necenná země. Příběh mě moc překvapil, ale na plný počet teto film nemá. Určitě pěkná podívaná.

• 12.1.2018  20:01
    Nebe a dudy (1941)

Klasický Československý film pro pamětníky. Příjemný film a krásný příběh se zápletkou. U spoustu scén jsem se zasmál a dost mě pobavily. Herci byli taky super a hlavně malý Vašíček s Toníkem. Příběh u kterého jsem se nenudil a nádherně si odpočinul. Moje nejoblíbenější černobílá komedie.

• 12.1.2018  15:56

Vynikající, nemám co dodat, naprostý koncert. Výtečný scénář. Ano, kdo umí, ten umí, pan Forman mě znovu překvapil a je vidět, že se ve filmu zase vyřádil. Asi nejvíce mě zaujala hudba které mě vtáhla do děje a už mě nechtěla pustit. A samozřejmě dech beroucí konec který mi doslova otevřel hubu. Tohle dílo je povinností pro každého filmaře a určitě vás nezklame. Jedno z nejlepších dramat které jsem viděl a určitě si u mě našlo místo na srdíčku. „Tento film vás svým neodolatelným ovocem zláká a uvidíte co je to za oscarovou parádu“.

• 10.1.2018  16:43

Myslím si, že povedený film ze strany Renče, ale ze strany diváků moc ne !! Mě se osobně příběh Lídy Baarové líbil. Já opradu nevidím v tom to filmu zas tak velké chyby až na jednu a to milostnou scénku Lídy s Goebelsem v postely, která byla příšerně natočena. Herci také nebyli špatní. Nejvíce mi do filmu seděl Pavel Kříž jako Hitler kterého předevžím zahrál na jedničku. Celý konec byl utnutý a nevěděl jsem jestli se mám smát nebo brečet. Ale tento film mi dokázal, že u nás je plno šikovných lidí, kteří dokáží natočit vážný historický příběh. Můžete si říkat, že moje hodnocení je až moc přehnané, ale ténto film si zaslouží. I když zde bylo dost chyb.

• 6.1.2018  20:51
    Čertoviny (2017)

Jako každý rok jsem s rodinou vyrazily do kina, a to na pohádku Čertoviny. Ze začátku se mi zdálo, že to bude zase Troškova nudná pohádka, ale nebylo tomu tak. Hezké zasazení scén do české krajiny. Obsazení bylo také dobré. Některé dialogy mezi osobami byly trapné a nemusely tam být. Mé malé sestře se to líbilo inu je to pohádka pro děti a to se musí tolerovat. Proto dávám ušmudlané čtyři hvězdy. Asi nejlepší Troškova pohádka.

• 5.1.2018  19:29

Česká akční gangsterka která se povedla. Petr Nikoalev natočil příběh Mrázka podle skutečné události a dost dobře. Také ukázal jak fungovala Česká mafie. Vynikající scénář u kterého jsem byl napjatý. Samozdřejmě na jedničku zahrál Ondřej Vetchý který se do toho to filmu prostě hodil. Moc se mi tento film líbí a určitě bych si ho pustil už i popáté.

<< předchozí 1 2