Zkus se přestěhovat (1988)

"Ty vole, za náma je nějakej střeštěnej cvok v Saabu." "Já chci svůj nábytek!" "Doprdele to je Arlo Pear." Nestává se mi zrovna často, že bych si stěžoval na krátkou stopáž filmu. Ale toto je zrovna ono. Já chci víc, zrovna to bylo tak dobře rozjeté. Takže hodně slušná komedie, kterou jsem nečekal. "Jak to stojí?" "Co jak stojí?" "Tvůj pták." "Drobet doleva." 4*

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Dát či nedát pět hvězd? Nakonec nedám, protože i když je to fakt skvělý seriál a jde vidět hodně z yakuzy (ale mohlo by tam toho být víc) a celkově z japonského prostředí, tak nemám chuť se na něj někdy v budoucnu podívat znovu. Pokud teda nebudu někým přinucen, ale sám od sebe rozhodně ne. Prostě chutná jednohubka. Každopádně arigatō gozaimasu! 4+*

Tokyo Vice - Season 2 (2024) (série)

Určitě lepší než první série. Víc yakuzy, víc novinařiny, víc policejní práce a hlavně víc Tozawy. Víc všeho prostě. Dokonce i ten Sato se moc hezky vybarvil. Cizačku upozadily, takže za to chválím. 5-*

Jdi do toho! (1989)

I přes docela nechytavý začátek, to nakonec nebylo zas tak špatné. Skejtování a L.A. jde dost dobře dohromady. 3-*

Ichi the Killer (2001)

Popisek teda přehání. Kdyby byl Ichi ten blonďák (jak jsem si původně myslel), tak by to bylo mnohem lepší. Takto to byl nějaký retard. Gore scény zajímavé, ale bylo jich málo. Navíc je to celé zmatené. 2+*

Džingi naki tatakai (1973)

Děsně nudné. Ani jsem to nedodíval do konce. Ostatní díly stejně nemám, takže to není žádná skoda. Třeba někdy příště zkusím reparát. 1+*

Tokijský tulák (1966)

Borec chodí sněhem a pořád si u toho zpívá. Mezitím ho nahání kde kdo, ale nikdo ho nezabije, protože je asi nesmrtelný. Tak nějak to na mě působilo. Dějově jsem to nepochopil a zbytek slabota. 2+*

Finální ukrutnost (2017)

Finální cokoliv. Dosaďte si. Pro mě finální utrpení, protože to bylo stejně nepochopitelné jako předchozí dva díly. 1+*

Rozlobenec (2009)

Viděno na semináři "Dítě v prostředí domácího násilí", kdy to tam pouštěli nějaké paní psycholožky. Animace strašná, ale poselství a různé skryté detaily jsou jasné. Nebo teda byly jasné po následné diskusi. 3+*

Ukrutnost nade vše (2012)

Zrovna tuto filmovou sérii vůbec nechápu. Kromě drsných scén na tom nic není. První díl jakž takž, ale když už si ho nepamatuju, tak tady jsem byl úplně ztracený. 2-*