ExpertRaptor

ExpertRaptor

Matúš Topoly

okres Prešov
Expert na nízkorozpočtové filmy.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 16.11.2018  19:29
    Náš Jake (2018)

TOP film. 90% -- Skvelá rodinná dráma ktorá môže byť aj bohužiaľ pravdivá. Prvá polovica filmu je výborná, zo začiatku si pomaly zvykáme na hercov zisťujeme o Jakeovi ďalšie veci ale ako to už pár ľudí napísalo nikto to nepovie nahlas (ale to je taká maličkosť) za to druhá polovica je skvelá pretože konečne príde na emotívne scény nielen medzi rodičmi a Jakeom ale aj medzi nimi (nieže by ste pri tých scénach plakali ale cítili ste ľútosť). Chválim aj herecké výkony aj keď Jake moc v tom filme nevynikal. Za rok 2018 je to po filmu (Ne)obyčejný kluk druhá najlepšia dráma.

• 16.11.2018  15:36

• 15.11.2018  14:27

• 14.11.2018  15:00

Priemerný film. 65%

• 12.11.2018  15:02

• 11.11.2018  16:17

• 10.11.2018  20:33

TOP hudobní klip. 100% -- Najlepšia Vianočná pesnička!

• 10.11.2018  15:18
    #MístoKlidu (2018)

Priemerný film. 60% -- Dávam priemerné hodnotenie preto, pretože to prostredie kde tá toaleta bola bolo pekné a útulné a také by som chcel mať aj ja doma :-D Inak tento ''reklamný snímok'' je zbytočný.

• 10.11.2018  13:56

Priemerná epizoda. 65%

• 10.11.2018  13:30

TOP epizoda. 90%

• 9.11.2018  16:11

• 4.11.2018  16:02

Výborný film. 80% -- Piaty diel tejto šialenej ale neskutočne výbornej série o žraločom tornáde je na úrovni druhého dielu. Všetko šľape ako má hlavne v prvej polovici, kde sa odkryje ďalšie tajomstvo o žraločom tornáde, príde na ďalšie netradičné tornáda, máme tu primerane veľa pritiahnutých scény za vlasy bez ktorých by sa nezaobišla táto séria a nemôžem zabudnúť na našu starú známu partiu na čele s legendárnym Finom Shepardom. Bohužiaľ druhá polovica je o trošičku nudnejšia, ale za to nájde sa tu aj pár zvratov a vďaka ním by sme tento piaty diel mohli zaradiť aj do žánru dráma. Veľmi sa teším na šiesty diel, pretože práve ten zakončí túto sériu a strašne ma zaujíma ako ho ''ako'' záverečný diel natočili. P.S.: Keď bude vo filme český dabing pozriem ešte raz, pretože v každej časti musia kecať keď je na scéne ''Sharknado'' alebo nejaká dobrá akčná scéna?

• 4.11.2018  14:54

• 3.11.2018  14:51

Priemerný film. 55% -- Tento film stojí iba za dve veci a to za, celkom slušné herecké výkony a výborný nápad a to ostatné je buď podpriemerné alebo trápne. Skôr je to thriller, ako ten horor. Koniec filmu je strašne trápny a donútil ma sa zasmiať.

• 3.11.2018  11:33

TOP séria. 90%

• 3.11.2018  11:31

• 1.11.2018  13:48

Výborný film. 70% -- Keď som bol menší tak som na tento film išiel do kina a vôbec som si nepamätal že som na ňom bol, tak som si ho dnes pripomenul, no a musím povedať že keď som fakt na toto bol v kine ako môj oco hovoril tak asi som z toho kina nevychádzal moc šťastný... Musím povedať že vtipné postavy, niektoré vtipné scény ktoré vedia slušne človeka rozosmiať, vtipné pesničky a skvelý námet držia film nad vodou ale inak neskutočne suchý, toporný a občas aj bohužiaľ nudný dej ktorý ničí niektoré scény a tým zráža celý film pod hladinu. Taký slabší nadpriemer, ktorý treba vidieť len raz a dobrovoľne si ho už nikdy nepozrieť, jedine že by išiel v TV a nič iné by okrem tohto filmu nedávali.

• 1.11.2018  13:25

Výborná epizoda. 80%

• 30.10.2018  15:18
    Stmívání (2008)

Výborný film. 75% -- Mne sa tento upírsky film veľmi páči, ale chápem tie negatívne hodnotenia, pretože kamera je občas divná (hlavne keď upír útočí na upíra), scenár niekedy padá dole kopcom a niektoré herecké obsadenie je trápne (možno ani nie sú trápny herci ale tie divné ''upírske'' pohľady robia hercov divných). No na druhej strane musím povedať že romantický príbeh s prvkami thrilleru je skvelý, herci sú sympatický rýchlo sa na nich dá zvyknúť a musím pochváliť aj prostredie kde natáčali tento film. Taký lepší priemer.

• 30.10.2018  15:08

• 30.10.2018  15:04

Výborná epizoda. 80%

• 29.10.2018  17:10
    Selena Gomez feat. Marshmello - Wolves (hudební videoklip) (2017)

TOP hudobní klip. 100% -- Skvelá a veľmi chytľavá pesnička. Marshmello a kráska Selena odviedli skvelú prácu!

• 29.10.2018  12:56

TOP film. 100% -- Poslednú dobu mám šťastie na fantastické filmy a práve tento film medzi nie patrí. Skvelé herecké výkony u dospelých ale aj u detí, dej bravúrny a konečne nejaký film ktorý ma konečne vtiahne do seba a nepustí, hudba je príjemne smutná, smutné scény aj keď sú v každej minúte netlačia zbytočne na pílu (teda pomaly gradujú) a musím veľmi pochváliť maskéra. Jeden z filmov, pri ktorých nechcete aby skončili a chcete stále byť v ich životoch. Pre mňa najlepšia dráma aká kedy bola natočená. No... proste nemám slov. Geniálne po všetkých stránkach, súhlasím s komentárom od užívateľa *CARNIFEX*.

• 29.10.2018  12:38

• 28.10.2018  13:12
    Mrakodrap (2018)

TOP film. 100% -- Geniálny akčný popcornový film!! Ja osobne nemám slov. Podľa traileru to vyzeralo na výborný film, ale som nečakal že to bude až také dobré. Skvelý výber hercov hlavne ''The Rock'' a Neve Campbell a musím povedať že medzi nimi som fakt cítil aj nejakú tu chémiu, dej výborný, scenár není zlý aj keď máme vo filme celkom dosť pritiahnutých scén za vlasy, ale to nevadí, pretože práve tie scény držia diváka vo výbornom napätí, samozrejme musím pochváliť skvelú kameru, ktorá zachytávala mrakodrap Perla z každého uhlu a ako inak CGI efekty bombastické. Keď to chodilo v kinách som uvažoval či náhodou nepôjdem konečne na nejaký film v 3D, tak som si mal práve tento vybrať. No nakoniec som išiel na Pat a Mat: Opäť v akcii :DDDDDDDDDDDDDDDDD. Vrelo ODPORÚČAM!

• 28.10.2018  12:53
    Grimm - BeeWare (S01E03) (epizoda) (2011)

TOP epizoda. 90%

• 28.10.2018  12:52

• 27.10.2018  15:26

Výborný film. 80% -- Na film som sa tešil a musím povedať že som aj mierne sklamaný, a to preto, pretože dejová línia kde sa Lewis učí čarovať, aspoň pre mňa to prišlo nezáživné. Ale inak prvá polovica a finále filmu bola skvelá, pekná atmosféra, skvelý výber hercov do hlavnej úlohy, zaujímavý nápad z hodinami, ktorý núti diváka sa pozerať do konca filmu, pretože až do samého záveru som nevedel kde tie hodiny sú a čo sa stane keď ich nenájdu do určitého času nevedel a tiež môžem pochváliť aj dialógy, pretože v kine som sa miestami aj dosť zasmial, čo som vôbec nečakal. Taký detský horor, aj keď za mnou sedelo jedno asi 8-10 ročné dieťa ktoré sa celkom aj ľakalo. Odporúčam. P.S.: ZATIAĽ čo som videl je tento film najlepší od Eliho Rotha.

• 27.10.2018  14:56
    Hostel II (2007)

Výborný film. 70% -- V mojom percentuálnom hodnotení je to o trochu slabšie ako jednotka, a viete prečo? Pretože miestami tento film vyzeral ako nejaké hororové porno! Po hereckej stránke nieje opäť čo vytknúť až na to že hlavné hrdinky neboli až tak sympatické a bolo mi úplne jedno ktorá z nich prvá zomrie, samozrejme okrem Lauren German (páčil sa mi Milan Kňažko, pretože on sa do mafiánskej roly hodí), dej istý ako v jednotke až na to že hlavnú úlohu hrajú ženy, atmosféru to malo ale o trošičku slabšiu, mučenie a vraždy boli v pohode ale o dosť nechutné a neskutočne čo ma štvalo že prvá vražda sa stane až na 45 minúte! V jednotke tiež trebalo čakať dokým sa stala nejaká tá vražda, ale aspoň tamto vedelo zaujať ľudmi ktorý zabíjali a mali po meste rozmiestnených svojich ľudí z ktorých išiel strach a tým sa aj zlepšovala atmosféra filmu + skvelý hlavný hrdinovia, ktorým mi záležalo aby ani jeden z nich tak skoro nezomrel. No Roth v dvojke trochu poľavil. Slabšie 4*.

• 25.10.2018  20:44
    Slender Man (2018)

TOP film. 95% -- Na film som sa tešil a vôbec nie som sklamaný a môžem povedať že je to lepšie ako som očakával. Skvelý herci (musím pochváliť hlavné hrdinky ktoré majú výborný herecký talent + radosť na ne pozerať a to sú J. King a J. Goldani Telles), atmosféra je v pohode síce mohla by byť lepšia aby každému divákovi behal mráz po chrbte, hudba je dobrá a ku koncu film aj trochu nepríjemná a musím pochváliť celkom slušnú síce zaspatú ale slušnú kameru. No a pri tých hercov som zabudol spomenúť Javiera Boteta, ktorý si nielen zahral Slender Mana ale aj jednu menšiu úlohu v jednej scéne. Tam som zistil že sa do hororového žánru hodí a zas za všetko môže výška herca (Skarsgård, Mane a teraz aj Botet). Keď film vyjde na DVD tak si ho z radosťou pozriem druhý krát.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41