Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Drama
  • Akční
  • Krátkometrážní

Deníček (8)

Dva roky tady!!!

Tak je to tady podruhé!!! :) Dnes, přesně v 20:20 hodin oslavíme 2 roky od přihlášení na tyto stránky! Samozřejmě si v určitý čas připijeme na další báječný rok na ČSFD.cz. Už jsme tady toho zažili docela dost (jelikož jsme každý den aspoň na chvilku online, tak to sčítá docela dost hodin, což nám ale vůbec nevadí, protože tady to za to stojí!) a musíme říct, že nás to zde baví úplně stejně jako před 2 lety a ČSFD stále patří mezi naše nejlepší koníčky... Proč?... Protože je to celé o našem NEJVĚTŠÍM KONÍČKU, což jsou samozřejmě filmy.

Tak tedy doufáme, že další roky tady budou minimálně stejně skvělé a to samé přejeme také všem ostatním uživatelům :-)

                                                                                        Na zdraví...

Šťastný nový rok 2019!!!!!

Od tohoto roku čekáme spoustu věcí a mezi ně patří i filmové zážitky, ano těšíme se na spousty filmů, které budeme mít možnost zhlédnout. A budeme se snažit co nejvíce se dívat na dobré filmy a dívat se na hooodně filmů! A vám přejeme totéž, ale i samozřejmě zdraví sílu a další skvělý rok tady:)!

Filmové Vánoce

O Vánocích se díváme na rodinné filmy, vánoční filmy, pohádky - staré i nové a především to, co běží v TV. A to se máme na co těšit :) Protože Vánoce na ČT, Primě a dokonce i Nově jsou opravdu bohaté! Nova Cinema také ujde, ale bohužel náš nejoblíbenější kanál Prima Max jde stranou. Ale nejen proto se těšíme na Vánoce celý rok, protože, jak všichni víme, tyto svátky mají vyšší hodnoty. photo from: Miracle on 34th street - poslední silný vánoční zážitek. Když si vzpomeneme na Santu, tak se nám vždy vybaví jako usmívající se Edmund Gwenn!

Vánoce 2018

Nedávno jsme psali Ježíškovi, jako každý rok. Nebo jestli chcete Santovi nebo Dědu Mrázovi. A pár DVD jsme si pod stromeček taky přáli. Tak doufejme, že v pořádku dorazí k nám domů rovnou pod stromeček. A pak dáme vědět přírůstky do filmotéky :)

1 rok od našeho přihlášení na ČSFD!

Nevíme, co k tomu dodat. Uplynulo to jako voda a my už se těšíme na další roky na této skvělé databázi (díky POMO:). Těšíme se také na další filmy, ať už příjemné, vtipné, dojemné, dobrodružné, temné nebo napínavé. Hlavně ať jsou krásné. A jelikož si pečlivě vybíráme, nemusíme se za své kladné hodnocení ani trochu stydět. Každopádně jsme si toho tady hodně užili a doufáme, že to tak bude pokračovat i nadále. Thank you so very much!

Old holidays

Prázdniny '18 jsou pro nás výjimečné tím, že doháníme všechny staré filmy, které jsme prozatím zmeškali. A právě tím poznáváme krásy starých filmů, které jsou ve většině případů lepší než  +1975..

Silvestr plný komedií

Letoštní Silvestr je pro nás zvláštní tím, že se budeme dívat na nějaké komedie jako např. Kokosy na sněhu nebo nějaké české komedie. Doufáme, že si tento Silvestr užijeme a přejeme to i ostatním. Myslíme, že si to užijete i vy a doporučujem vám udělat taky tento nebo nějaký jiný večer a noc žánrů jako např. žánr Sci-Fi nebo Dobrodružné, ale podle nás se na Silvestra nejvíc hodí právě Komedie (proto jsme si to taky vybrali). Prostě přejeme krásný Silvestr a šťastný Nový rok a taky přejeme Silvestru Stallonovi, který má právě teď svátek.     

 

                                                             HAPPY NEW YEAR 2018!!!!!!!!!!!!

rok 2018!!!

Tento záznam píšeme na Silvestra, takže ještě rok dva, osmnáct není. Ale velmi se těšíme, protože s novým rokem přichází také spoustu nových filmů, seriálů a třeba i TV pořadů. Teď na Silvestra (jak je u nás zvykem) se díváme na "Bohouše". Můžete se podívat taky:)) Zde uvádíme filmy, na které se v roce 2018 nejvíce těšíme: Avengers: Infinity War, Ready Player One: Hra začíná a spoustu dalších... Tak my vám přejeme štěstí a zdraví do nového roku:)

Reklama

Reklama