fleshbekr86

3 body

<< předchozí 1 2
    • 25.7.2019  20:16
    Lví král (2019)

originál je originál, je doslovně předělaný až asi na jednu minutu záběrů, které jsou nové (chumáč srsti), ale ten vizuál je prostě dechberoucí, nechápačka, jak to dokázali!

• 23.3.2019  09:16
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

některé kousky, např. první dva a poslední, ale hlavně Beyond the Aquila Rift, hraničí s dokonalostí a genialitou. Výborná věc a klobouk dolů před Netflixem, že to umožnil, paráda :)

• 23.2.2019  09:14

Po letech opět lítáme na Drakovi, který se nyní musí vycvičit v balení holek. Podobně silně mě zasáhl nedávno Coco. Je to stejně tak plné humoru a vtipu jako silných a krásných emocí. O akčnosti v poslední půl hodině ani nemluvím. Vysoký level stanovený předchozími dvěma díly byl udržen a trilogie završena. Ještě dlouho budu vzpomínat :(

• 9.2.2019  10:26
    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999)

místy vážně nechutný a ohyzdný seriál plný hnusu, sajrajtu a bordelu. Ale když se zamyslím, na dně moře bych asi nenašel nic jiného. Bob ze špongie je přesto všechno tak osobitý a tak vtipný, že si na něm ujíždím ještě v pokročilém věku na hony vzdáleném dětství!

• 9.2.2019  10:22
    Byl jednou jeden... vynálezce (TV seriál) (1994)

Byl jednou jeden - ŽIVOT byl úžasný, je to čirá nostalgie z dětství, stejně jako ČLOVĚK. VESMÍR je nádhera, skutečná odysea, objevitel podobně, ale VYNÁLEZCE, to je nejvíc!

• 9.2.2019  10:20
    The Road Runner Show (TV seriál) (1966)

mik mig... bzzzzum! :D

• 30.1.2019  07:53
    Rango (2011)

místy až nehezké postavičky, nesympatické, až škaredé, ale s takovou reálností graficky vykreslené, že to staví diváka v úžas. Za Johnnyho Deppa velké plus a velká škoda, že se podobné filmy netočí dál. Další plus za obrovskou odvahu Gore Verbinskiho.

• 30.1.2019  07:43

geniální film, tolik humoru, gagů, vtipu a zároveň akce a cool postaviček, spojení nespojitelného a vše zabalené v naprosto ojedinělém vizuálu, který doslova vyráží dech. Přemýšlím, jaký film vyloučím ze své top10, abych tam tento klenot, na který mi vlastně chybí slova, dal namísto něj. Neuvěřitelné, neskutečné!

• 23.1.2019  08:56

soundtrack Bryana Adamsa, mého oblíbence, krásná kombinace 2D a 3D a indiáni, co víc si přát

• 23.1.2019  08:54

ty nejmilejší postavičky z dětství prostě ožily, a byla nádhera

• 23.1.2019  08:52

mimoni, tady mi sedli :)

• 23.1.2019  08:48

Lego moc nemusím, ale tohle bylo sakra vtipný!

• 23.1.2019  08:47
    Rebelka (2012)

Po včerejší projekci Ralpha, který bourá internet mi chyběla jen tato postavička ze všech disney princezen. Musím říct, že to je nádherný příběh. Sympatické postavičky, spousta vtipu a medvědího napětí. Správná irská akce!

• 23.1.2019  08:40

skvělé, na jedničku se to sice nechytá, ale i tak velmi povedené se spoustou humoru, odkazů a easter-eggs (budu muset vidět znovu!). Bod navíc dávám za princezny z disney světa, které jsou ve filmu všechny pokupě a je to nejlepší pasáž. K dokonalosti nechybělo moc, ale stojí to za to.

• 3.1.2019  11:45
    Grinch (2018)

jeden z nejlepších animáků poslední doby. Výborná animace, Vánoční nostalgie a vtipný a akční story. Velká spokojenost!

• 27.9.2018  12:41

otázka je, který z filmů z mé top 10 vyhodit, abych tam mohl dát KUBA, protože mě prostě dostal. Takhle propracovanou stop-motion asi těžko pohledáte. Psí ostrov od Andersona je skvělý, ale tohle je jednoznačně něco mimo tento vesmír!!

• 26.9.2018  21:52

Přenádherná animace, překrásný jemný příběh o tmavé dívence a jeden z nejlepších animáků EVER!

• 26.9.2018  21:47
    Želvy Ninja (TV seriál) (1987)

joo, srdcovka, pořád si vzpomenu na vůni žvýkaček, ve kterých se ukrývala nálepka s želvami, nostalgicky vzpomínám i na písně nazpívané na gramofonové desce českými pseudo-umělci: "My jsme přátelé, s party veselé, my jsme čtyři želví nindžovééé." Prostě vzpomínky na mládí!

• 26.9.2018  21:44
    Želvy Ninja (TV seriál) (2012)

Nejlepší TMNT, to bez debat, prostě návrat jak se patří, nádherný vizuál, bojové scény se skvělými choreografiemi, plno hlášek... velmi dobrý a výstižný komentář napsal Gemini ;)

• 26.9.2018  21:41

náádherná animace, 2D prostě zbožňuju!

• 26.9.2018  21:40
    Želvy Ninja (2007)

na celém filmu je naprosto jednoznačně nejlepší soundtrack Klause Badelta, toho týpka, co složil hudbu k pirátům z karibiku (přesně tak, on, ne Hans Zimmer, u kterého je Badelt pouze dlouhé roky zaměstnaný). Želvy hláškují a mydlí se hlava nehlava, ale k dokonalosti mi něco chybí, možná snad sympatičtěji nakreslené želvy, jako to je v novějším seriálu z r. 12,13

• 26.9.2018  21:36
    Balerína (2016)

velmi povedené, dojemné, napínavé. Je vidět, že is menším rozpočtem se dají dělat divy

• 9.7.2018  21:45

nádherný kraťas, který vznikl k velkému celovečeráku jako předfilm a navíc od tvůrce animatrixu, co víc si přát jako milovník sci-fi a animovaných filmů |:)

• 9.7.2018  21:42
    Příchozí (2016)

jednoduše woow, heptapodi mě hodně naučili

• 9.7.2018  21:41
    Interstellar (2014)

Pro mě asi nejlepší scifi všech dob, perfektně napsané, zahrané, hlavně dojemné scény přehrávání starých vzkazů, drtivý konec a ta hudba, prostě best of best

• 9.7.2018  21:38

ach Romeo, proč jen jsi Romeo... perfektně pojatá klasika v novodobém hávu

• 9.7.2018  21:36

Moje mládí, nostalgie, nejlepší draci a herci, kteří se až po té stali hvězdami první třídy, pro mě kultovka jako hrom

• 8.7.2018  21:46
    V hlavě (2015)

tento film je prý pro děti, ale mě neskutečně dostal, svoji propracovaností a domyšleností je dokonalým dílem i pro dospělého diváka... stále ho mám V hlavě

• 8.7.2018  21:43

Tak toto je moje srdcovka, něžný příběh, který má obrovské srdce. Na konci jsem plakal jako želva :)

• 8.7.2018  21:41

Scénář je skutečně hezký, ale co naprosto vede je vizuál, kde vidíte rozpohybované obrazy tohoto mistra. Nemám ponětí, jak to všichni ti zůčastnění malíři dělali, ale výsledek je po vizuální stránce jedním z nejúchvatnějších děl v celé historii kinematografie. Toto už těžko někdo napodobí!

<< předchozí 1 2