raptorrr

Hovado

homepage

• 11.10.2013  11:37
    2 zbraně (2013)

Hodně zábavné, místy velmi. A dostatečně akční. Navíc parádně obsazené a zahrané - chladnokrevný Washington a hláškující Wahlberg nemají chybu.

• 4.10.2013  10:22

Výborný zážitek. Když už kapela nemůže objevovat nové cesty na poli hudebním (alespoň teda ne tak, aby se to dalo poslouchat), hledá je na poli koncertních filmů. Jednu hvězdičku ubírám, protože koncert je trochu obroušený, předpokládám, že z důvodu přístupnosti. Je legrační, že tvůrci mají strach, aby děti neslyšeli Jamese Hetfielda pořvávat "Die motherfucker, die!", ale pohled na hrdinu procházející polem oběšenců není problém. Ale to jenom tak na okraj

• 20.12.2012  19:31
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Po druhé sérii zvyšuju na 5, je to fakt nářez

• 17.10.2012  16:30

If you wanna shoot, shoot, don't talk!

• 11.12.2011  23:52

Raymonde ukliď to.

• 27.10.2011  18:02

páni, ty paka, co dělaly dabing si myslí, že bubeník Kiss se jmenuje Curtis Criss!!!

• 20.10.2011  12:27
    Mistrův syn (1978)

Čeští opilci mají svého Antona Špelce, čínští zase Drunken mastera :-)

• 29.9.2011  09:15

Kdo viděl Život Briana, nemůže se na podobné filmy už nikdy dívat s vážnou tváří...

• 21.8.2011  17:05

I´ll never get too old for this shit

• 13.5.2011  10:17
    Rambo II (1985)

Pro mě nesmrtelná vánoční klasika

• 11.5.2011  09:29
    Thor (2011)

Jenom průměr, bohužel. Pořád jsem čekal až přijde NĚCO. A ono to nepřišlo. Jinak herci do jednoho v pohodě, triky super, ale nějak mě to prostě nenadchlo....

• 11.3.2011  09:15

Crossover Dne nezávislosti a Černý jestřáb sestřelen se moc nepovedl. Chybí mu Emmerichův nadhled a Scottova syrovost. Válečná vřava je ale natočena velice slušně a sugestivně. Dialogy jsou většinou vážně k smíchu, ale zase jich není moc, takže se to dá přežít. Prostě taková jednohubka s pitvou mimozemšťana přímo uprostřed bitvy jako třešničkou na dortu.

• 22.1.2011  11:15

přežít se to dá, ale je to neskutečná kravina, která se skutečným rockem nemá nic společného.

• 13.1.2011  16:09

Při holokaustu rozdávali prstýnky?

• 11.1.2011  16:18

"You really don´t think I´m scary?"

• 14.7.2010  09:10
    Predátoři (2010)

PREADTORS jsou dalším důkazem toho, že tyto klasiky nepotřebují žádný upgrade. Stačí trocha úcty a talentu, pane Andersone. Hudební motiv mi zní v uších doteď.

• 30.1.2010  18:49

Škoda, že ta akce je taková nepřehledná, jinak bych do těch 4* šel...

• 25.1.2010  10:10
    Pretty Woman (1990)

Svině klouzavý!

• 1.9.2009  16:57
    Tombstone (1993)

Tak nevím, asi jsem viděl jinej film, tohle bylo vážně hrozný, Kilmer byl ok, dobrý mi přišli i Sam Elliott nebo Powers Boothe, ale například Russel mi přišel hroznej. Scénář vyloženě stupidní a akce taky žádnej zázrak. Na to kolik tam vystupuje známých herců vážně slabota

• 25.2.2008  19:38

Vřele doporučuji tento ultimátní NÁŘEZ shlédnout v kině s pořádným zvukem, tvůrci si dali záležet, aby diváka každý výstřel a každý úder setsakramentsky bolel. Díky tomu jste totálně vtaženi do děje a v duchu si jen říkáte "Takhle se na ně musí, kurvy žlutý!" Obávám se, že sebelepší domácí kino tenhle zážitek nenahradí...

• 13.11.2007  15:36
    Wimbledon (2004)

"Jak to myslíte komu fandím? Zastupuju oba hráče, to je jako byste se mě zeptali, které dítě mám radši. Cože? Které dítě mám radši? Svoji dceru"

• 4.10.2007  21:31

Stupidní béčko, ale závěr jsou totální kaskadérský orgie. Takovýhle filmy uz se dneska nedelaj :-)

• 29.5.2007  20:22
    Miami Vice (2006)

Nějak to nechápu, tenhle film se ve velké většině odehrává mimo Miami, o řešení Vice případu tu taky nejde. S původním seriálem má film opravdu společná je jména hlavních hrdinů a jejich barvu pleti. Jinak mě to chvílemi dost nudilo a Farrellovi s Gong Li jsem tu lásku nevěřil ani chvilku. Takže po Supermanovi další velké zklamání...

• 25.1.2007  00:01
    Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

Musím se přiznat, že mi trvalo skoro celou první sezónu, než mě to opravdu zaujalo, ale teď už jsem chycenej :-)

• 17.11.2006  15:58

Málokdy se stane, abych měl takhle rozpolcený názor. Casino Royale je výborný akční film, úvodní honička staveništěm se jen těžko popisuje, to se musí vidět. Daniel Craig je ve své roli opravdu výborný. Ale. Je tohle ještě bondovka? Chci vážně vidět jak Bond dostává na budku, jak havaruje (!), jaká je jeho romantická stránka? Ani ne. Řadím se k těm, kterým chybí Q, hi-tech hračky a elegantní Bond bez jizev. Mou nejoblíbenější bondovkou tak zůstává Zlaté oko, a po posledním záběru v sobě živím naději, že další díl bude trochu tradičnější, klidně zase pod taktovkou Martina Campbella. Snad se to nebude s tím vléváním nové krve do žil přehánět. Jo a nejlepší je scéna mučení, snad ještě nikdo nenatočil seriózní scénu mučení takhle legračně (nic ve zlém je vážně skvělá)

• 8.11.2006  14:29

Román jsem nečetl, ale tenhle film, s veškerou úctou ke všem zůčastněným, je hrozná kravina :-(

• 15.9.2006  18:31
    Auta (2006)

Jsem šťastnej jak tornádo na Manhattanu!

• 8.8.2006  17:28
    Osobní prohlídka (TV film) (2004)

Poutavé drama, které mě připoutalo do křesla v době, kdy už jsem chtěl jít spát. Elen Barkinovou ani Olivera Platta jse nějak nezaznamenal.

• 12.2.2006  11:22
    8MM 2 (2005)

Tak asi takhle. Nekoná se žádný snuff ani 8mm film, takže název filmu trochu ztrácí smysl, nicméně jedná se o poměrně solidní thriller, navíc počet odhalených poprsí jednoho příjemně potěší :-)

• 2.1.2006  16:58
    Samotáři (2000)

Pár skvělých hlášek, ale celkově mě vyprávěný příběh nezaujal. V přehršli postav jsem nenašel žádnou, která by mi byla sympatická, natož abych se s ní ztotožnil. Navíc si vážně nemyslím, že na hulení je něco cool, takže sorry, za 3