Tombstone (1993)

Tak nevím, asi jsem viděl jinej film, tohle bylo vážně hrozný, Kilmer byl ok, dobrý mi přišli i Sam Elliott nebo Powers Boothe, ale například Russel mi přišel hroznej. Scénář vyloženě stupidní a akce taky žádnej zázrak. Na to kolik tam vystupuje známých herců vážně slabota

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Vřele doporučuji tento ultimátní NÁŘEZ shlédnout v kině s pořádným zvukem, tvůrci si dali záležet, aby diváka každý výstřel a každý úder setsakramentsky bolel. Díky tomu jste totálně vtaženi do děje a v duchu si jen říkáte "Takhle se na ně musí, kurvy žlutý!" Obávám se, že sebelepší domácí kino tenhle zážitek nenahradí...

Wimbledon (2004)

"Jak to myslíte komu fandím? Zastupuju oba hráče, to je jako byste se mě zeptali, které dítě mám radši. Cože? Které dítě mám radši? Svoji dceru"

Nebezpečné území (1986)

Stupidní béčko, ale závěr jsou totální kaskadérský orgie. Takovýhle filmy uz se dneska nedelaj :-)

Miami Vice (2006)

Nějak to nechápu, tenhle film se ve velké většině odehrává mimo Miami, o řešení Vice případu tu taky nejde. S původním seriálem má film opravdu společná je jména hlavních hrdinů a jejich barvu pleti. Jinak mě to chvílemi dost nudilo a Farrellovi s Gong Li jsem tu lásku nevěřil ani chvilku. Takže po Supermanovi další velké zklamání...

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Musím se přiznat, že mi trvalo skoro celou první sezónu, než mě to opravdu zaujalo, ale teď už jsem chycenej :-)

Casino Royale (2006)

Málokdy se stane, abych měl takhle rozpolcený názor. Casino Royale je výborný akční film, úvodní honička staveništěm se jen těžko popisuje, to se musí vidět. Daniel Craig je ve své roli opravdu výborný. Ale. Je tohle ještě bondovka? Chci vážně vidět jak Bond dostává na budku, jak havaruje (!), jaká je jeho romantická stránka? Ani ne. Řadím se k těm, kterým chybí Q, hi-tech hračky a elegantní Bond bez jizev. Mou nejoblíbenější bondovkou tak zůstává Zlaté oko, a po posledním záběru v sobě živím naději, že další díl bude trochu tradičnější, klidně zase pod taktovkou Martina Campbella. Snad se to nebude s tím vléváním nové krve do žil přehánět. Jo a nejlepší je scéna mučení, snad ještě nikdo nenatočil seriózní scénu mučení takhle legračně (nic ve zlém je vážně skvělá)

Milenci a vrazi (2004)

Román jsem nečetl, ale tenhle film, s veškerou úctou ke všem zůčastněným, je hrozná kravina :-(

Auta (2006)

Jsem šťastnej jak tornádo na Manhattanu!