Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Obsahy (3)

The Trip

The Trip (2010) (seriál)

Seriál má smyšlený příběh, ale postavy jsou skutečné. Steve Coogan dostane nabídku zrecenzovat šest restaurací na anglickém venkově. Nabídku přijme, protože chce spojit příjemné s užitečným a vyjet na prázdniny se svou americkou přítelkyní. Plán dostane trhlinu v momentě, kdy mu dá přítelkyně košem a odjede do Států. Steve musí rychle sehnat náhradníka a nenapadne jej nikdo lepší než herecký kolega Rob Brydon. Spolu pak objedou šest hospůdek, ve kterých svádějí rétorické souboje na nejrůznější témata.
První ohlasy na seriál přicházejí z filmového festivalu v Torontu, kde bylo odvysíláno všech šest dílů najednou. Novináři seriál prakticky ve všech případech vyzdvihují, takže se máte na co těšit.

I'm Alan Partridge - Season 2

I'm Alan Partridge - Season 2 (2002) (série)

Druhá série britského komediálního seriálu v hlavní roli se Steve Cooganem jako Alanem Partridgem. Alan se nám opět dostal do svízelné situace. Sice už nebydlí v hotelu a staví dům, ale zatím bydlí v karavanu u staveniště. Alan si našel i novou dívku, východoevropskou postarší slečnu, která pracuje v kavárně a je posedlá polštářky s jeho obličejem. Alan v sobě také objevil spisovatelský talent a napsal knihu o svém návratu na vrchol (který se nekoná), škoda jen, že kniha nikoho nezajímá. Děj se opět odehrává v několika málo lokacích: benzinka, karavan, místní country club. To však Alanovi nebrání v tom, aby nám nepolechtal bránice svým nezměrným egoismem.

I'm Alan Partridge

I'm Alan Partridge (1997) (seriál)

Alan Partridge je jednou ze slavných inkarnací populárního anglického komika Steve Coogana, známého z filmů Nonstop párty a Tristram Shandy. Alan Partridge je britský komediální seriál o televizním a rozhlasovém komentátorovi. Tedy o nejslavnějším televizním a rozhlasovém komentátorovi, alespoň podle jeho vlastního názoru. Ve skutečnosti se jedná o naprostého egomana posedlého sebou samým. Děj seriálu začíná v momentě, kdy mu zrušili jeho televizní pořad a Alan dostal "lukrativní" práci v rádiu Norwich. Nebyla to však jediná tragédie. Rovněž jej opustila manželka, vyhodila ho z bytu a Alan musí bydlet v hotelu. To je vlastně jednou z náplní seriálu. Alan totiž pobývá především v rádiu, v hotelu nebo se snaží získat zpět svou zašlou slávu. Právě na těchto místech a při rozhovorech s lidmi, které zde potká, se dostává (především díky své egománii) do komediálních situací, které jsou alfou i omegou celého seriálu.

Reklama

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama