Hitman (2007)

Prílišná snaha o to, aby bol strih dokonalý sa nevydarila, vo filme niet (takmer) žiadnej silnej scény, navyše ten detektív, och! Načo si pchá do úst tristo krát cigaretu a snaží sa byť drsný, keď si ju ani raz nezapáli?! Okrem premýšľania nad tým, či by sa na hlavu nehodil čiarový kód aj mne, som si z filmu nič nezobral.

Dopisy pro Julii (2010)

Začínam mať strach, že keď začnem, nabudúce, pozerať film, kde bude samá krv a samí strach, že budem plakať aj tam. Prosím, ak ma niekto nejaké rady, čo s tím, buďte taký dobrý a napíšte. Už ma to celkom štve.

Ďábel (2010)

Akurát, keby to bolo o niečo lepšie premyslené, malo to o niečo väčšiu pointu, o niečo lepšiu atmosféru (vážne len o niečo) a o niečo lepšie zvládnuté momenty, z ktorých by niektorí vedeli vyťažiť vážne veľkú vec. Keby to bolo o niečo lepšie... dal by som určite 5 :) A zistenie, kto je diabol vážne vyšlo, to skutočne chválim ;)

Kick-Ass (2010)

"Pi*o, vole, moje noha!" - To ma dostalo :) Poctivo odvedená práca po každej stránke, skvelý scenár, skvelá hudba, skvelo sympatický herci, skvelé všetko, skvelý film! :)

Sbohem, baby (2007)

"Vždy som veril, že nás najviac ovplyvňujú veci, ktoré si nevyberáme." Pútavé, dobre natočené a napísané, a to všetko od začiatku po koniec. Ben Affleck odviedol skvelú prácu, len tak ďalej ;)

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Chýbali mi tam pomalé zábery na tú všetku nádheru, ktorá tam bola. Chýbalo mi tam počutie zvuku vetra, ktorý sa preháňa medzi korunami listnatých stromov. Chýbalo mi tam, že som nepočul krásny spev vtákov. Chýbala mi tam pesnička Good life. Chýbalo mi tam toho viac. Trailer mi "sľúbil" krásnu cestu po svete, ktorú prežijem bez toho, aby som vytiahol päty z domu a až ju skončím bude mi chýbať a budem si ju chcieť pozrieť znovu a znovu. Nestalo sa tak.

Dlouhá cesta (2002)

Áno, sladké, klišé, a tak ďalej, a tak ďalej. Niekedy treba aj taký film.

Last Night (2010)

Konfrontácia telesnej a citovej nevery.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Mám za to, že hojne veľký kus hodnotení je od užívateľov, ktorý tento seriál ( alebo telenovelu, či ako to mám nazvať ) ani nevideli. "Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm, ako predsudky." - A. Einstein. Aspoň si to pozrite, a až potom tomu dávajte odpad :-)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po prvom skvelom dieli prišlo mierne sklamanie. Dej sa posúval veľmi pomaly a riešili sa zbytočné banality ( aspoň podľa môjho názoru ) pričom to malo veľký potenciál. Prvý diel skvelý, zvyšok už "len" dobrý a miestami veľmi dobrý.