Seniad

Neběžný člověk

1 bod

• 17.1.2020  23:42
    V síti (2020)

Internet plný hnujtaje který vyhrál mezi zoufalci cenu roku FreetrashPorn hubu, a dalších stotisíc trapáckých pedofilních rakovin na každém webu nehledě na téma, a oni se diví kolik vyžraných (no jak jinak) genetických odpadů na internetu našli a že i když odfiltrovali marné, věčné panice tak jim stejně zbylo obrovské číslo sexuálních deviantů, kteří by měli být minimálně kastrováni, no ale tak Hnusák věděl že jde po tutovce, příště Víťo zkus pedo weeb klubíky nejlíp Praha,Toxická žumpa, Osrava a další největší města našich lůzy a hnojů, to bude žádosti o nahé fotky u holek které vypadají na 12 a nejlíp brblají a cucají si palečky... 4 za téma i provedení.

• 16.12.2019  00:49

Mando, Bill Burr v maskáčích, nasteroidovaný čert, psychotická mimozemská šereda a egoistický droid/hacker kdepak jsem jen podobné téma viděl, no ale tak na disney to za 5 i přes pohádkový konec bude, kdyby je vyčistil mnohem uvěřitelněji v džan vik stylu bylo by to zasloužených 5 *, ale na disney je neuvěřitelně dobré ;-).

• 27.10.2019  01:15
    Ruský yetti: Zabiják žije (TV film) (2014)

Polopravdy, lži, konspirace a zajímavá záhada řešena retardy, asi jako kdyby vás operoval skladník, místo doktora House by vyšetřování vedl vrátný, nebo Holmes nechal vyslýchat podezřelé svého psa nebo domácí. Hora mrtvých fakt nemá stejný význam jako skutečný název MRTVÁ HORA, bo tam nic neroste ani nežije, tudíž logicky mrtvá hora, jako mrtvé moře. Yetti je student který sám zapozoval pro Briňola, na fotkách před touto je to jasně vidět. Ta holka zas jsem zapomněl jméno, kolmogorová nebo jak měla uhnilý kus celého ksichtu, ležela ve vodě a chyběli ji nejen oči, ale jazyk, nos celé tělo bylo kostnaté a nahnilé, čili jasně kokoti že jí chyběl jazyk. Radioaktivní oblečení měli dva kluci, kteří byli v kontaktu s radioaktivním materiálem popř. radioaktivitou jako takovou, Munciové je skutečně nezabili protože jsou přátelský klan, a spolupracovali na pátrání, navíc mrtvá hora není žádné posvátné místo ani nikde jinde kama šli. Katastrofální pseudo dokument, který každému kdo má IQ nad 75 a zná skutečná fakta může přijít jen jako naprostý odpad a ztráta času, záměrné dezinformování nebo jen snaha o dramatičnost je k smíchu.. -5 *

• 19.7.2019  20:19
    Kancl (TV seriál) (2001)

Džervajzova životní role ve které uplatnil všechno co se po celou svou komediální kariéru naučil, seKundují mu v tom kostra s blonďatou čubřinou, Hobit Freeman, polotučná recepční a jakýs takýs styl humoru, který opravdu není pro všechny, oproti mnohem zábavnější a stokrát lépe obsazené US verzi ale aspoň věděli kdy je téma vyčerpané a nenastavovali to kýčovitou telenovelou, čili solidní trojec.

• 20.5.2019  23:46

za 5, čistě jen se šajdenfrojdu, kterak slaboduchým vymatlancům skončil jejich seriálek jinak než chtěli, a já se jen bavím protože za a) je to velmi Ftipné, a za b) seriál mě celou svou existencí těžce míjel a tak jsem měl 120 minut středověkého pindání s pointou, a to prostě musím ohodnotit plnem.

• 19.4.2019  02:46
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

az247 naživo v éteru, aneb parádních dvojsmyslů, parodie, satiry a sarkasmu není nikdy dost. Jen škoda toho označení ÚDZ by se měli jmenovat ty ''pravé'' zprávy z TV solvinov.

• 17.1.2019  23:48

Fak jů goat 3 je filmem kde 25 letí studenti střední školy, konečně došli svému údělu a složí maturitní zkoušku v epickém to konci trilogie, která prošla od vtipné a zároveň německé - ano pěkný to paradox, komedie po reklamu na čmoudy, na jedničku na druhou ochuzenou o ten vtip, takže dále už jen německý film pro slaboduché smíšky, kteří berou do kina holky které si vybírají mezi 3 až 5 nápadníky zároveň, s tím že nejspíš spí s tím 6, těm taky plní účel ostatní si jen odchrchlou a pustí si něco skutečně vtipného, třeba kohoutek ze kterého teče voda s lsd.

• 17.1.2019  23:26
    MOST! (TV seriál) (2019)

Most! Dokonalá tos ukázka kinematografie našich lůzů a hnojů, jelikož nápady pokulhávají nabízím filmařům především pak Česko-maďarské televizi, bude se to jmenovat Brno! úvodní písnička bude od 20té supr stár jakožto její první a poslední počin, v úvodní znělce bude záběr na sochu falu na náměstí, následně se setkáváme s ukázkovým incestním retardovaným vidlákem (hlavní role Mádl) interiéry zůstanou stejné, jen exteriér zaměníme za jeden z všudypřítomných černobylských králikáren, následně se objeví Kingík který právě vyšel z kina který má pátek pro retardy za půlku, po znělce začneme v šalině, tramvaji kterou z lásky propujčila Praha po 50 letech provozu, Buran bude pičovat,kurvovat, zapálí si cígo, zalije to slivků, když v tom POZOR schock, frajer dostane průjem běží na záchod v tom ale již bude doslova nasráno, tak si klekne a s pěnou u pusy pronese, ''no co jako naše budoucnost'', HAHAHAHA socky, gerontní dementi a rodili brňané doslova chrochtají smíchy, následný pohled na ''půvabnou večerku'' u Větve, kde většinou sedí nenasportovaný kulturista Aleš, Martin mrňavý a velmi široký hnusák, kterému děsem praskají i jebáky na ksichtu, a dokáže opravit kohokoli že primitivně načmárané pedofilní omalovánky rozhodně nejsou pro děti, akorát v nich vystupují a místo plochého hrudníku mají plně vyšpulený zadek nebo zcela typické to čtverky trojici genetického odpadu dokresluje policista ve službě Pepa, Josef je přirozeně ftipný jako vždy. Samozřejmě vrchol seriálu po vulgarismech, alkoholu, nadávání na komunismus, doplní ještě fekálie v čele s bývalou hlavního protagonisty, která dokáže svým čerstvě vykuchaných netopírem, zasmradit celou místnost prošlou rybinou a půvabným to smradem z nemitého zadku. Herci zůstanou stejní, když pražák může imitovat Mosťana brňáka střihne z grácii, nemám zájem o případné Emy, Oscary ani jiné obyvatele obou toxických žump, pro spisovnou tu češtinu doplňuji pouze vole vole vole, tfuj ..... '' Most! krásná to ukázka, pustit to jakémukoli cizinci ze zemí osmého světa co si schovává pod Iphonem párek, imigrace potlačena a česko zachráněno, bůh ochraňuj Babitche.

• 7.11.2018  19:36
    Zátoka (2009)

O tom že jsou zakrslé pedofilní mrdky rakovinou světa, a když všem necpou smradlavý zvratek jménem sushit nebo 6 leté hermafrodity se silikony, jen tak vyloví víc ryb než desetkrát větší Čajna, výbuch jaderné elektrárny, tsunami, dvě atomovky a plamenomety byli málo tak co asi zmůžete s dokumentem ? Rozkostičkované mikro šulini budou tam kde byli, lidi půjdou rána do práce a odpoledne hledat někoho s kým usnout a vše bude ve stejné prdeli jako předtím, než vše dojde do nejhoršího scénáře a potom už bude pozdě, tak aspoň že Nagasaki vyrábí krásné Shitzu rice rockets.

• 8.9.2018  20:20
    Kill Bill (2003)

Už vím co znamená guilty pleasure. Sic přehnaný, mnohdy vším pohrdávající ale perfektně zahraný, ozvučený masakr, ve kterém pomocí bambusáckého párátka vydechne naposledy víc mikro šulinů než ve Fukišimě, taky jsem byl rád že Harakiro Nagasakihiroshimafuchipichu a ostatní křížovky místo jmén konečně objevily v čem skutečně vynikají a včem by měli pokračovat místo pedofilních čmáranic, totiž být dokonalým materiálem pro jatka. Já dávam 4,501 hvězdy.

• 26.8.2018  02:17
    Nymfomanka, část I. (2013)

Zmutovaný vyžraný potrat Fon Trus vyblil další pseudointelektuální zvratek, hned do dvou dvou hodinových ''filmů'' smíchal sračkodní melancholii (ne tu jeho) s kýčovitými moudry, a občas zbytečnou a nudnou nic neříkající odyseu jedné nymfomrdačky přerušil homemade stylem porna, kde 30 kilová žabožroutka s čerstvě vykuchaným netopýrem šuká s kýmkoli nebo doslova s čímkoli, a jakože tím hrozně trpí, ale co kompars v podobě šeredných genetických odpadů a už dříve porna znalých smažek, si zaprcali, dostali prachy a dokonce určitě i nějakou tu yntelechtuální cenu pro a od kokotích hlav. Ultimátní, odporný zvratek ze kterého stačilo vidět kousky a vyzvracel jsem Poslední večeři, chápete protože je to jako přirovnání, představte si vedle prkno šukající s ohyzdným prasovředem a kočku přejetou autem, bo jako to bylo až tekhle nechutné, vidite, je ze mě rázem Yntelechtuální umělec.

• 21.8.2018  14:53
    Jan Palach (2018)

Ivo už za mě všechno napsal, takže nezbývá než jen dodat že filmy o špíně pro špínu není nutné sledovat a už vůbec tvořit.

• 13.5.2018  01:03

Tak jako tento díl i tento počin je prostě poloviční, film nic nového nepřinese, kromě Grega Bryka jsou všichni herci jiní než ve hře, a je to stejně hloupé a jednotvárné tak jako hra, ovšem hra je generická, primitivní a pořád stejná jako ostatní což je 50/50 záleží na subjektu zda mu to vadí nehraje, nevadí hraje. Ale tak Josef Semeno se povedl i když stejně jako ve hře je to nereálná kokotí hlava, přesto 30 minutový počin zdarma pro propagaci hry, stylově sedí, postavově taky, ale stejně prostě radši strčím penis do mixéru než hrát a čumět generickou nic nového nepřinášející vykrádačku sama sebe, která je sice zábavná, ale je to podřadná, popcornová a ryze pokrytecky povrchní zábava, takže prostě tak jako Far Cry 5 2,5 - 5. Tady tedy 3, od 1 do 10, 5, jako ve škole Dobrá. Prostě průměr, protože nehledě na kvalitu či zábavnost bez uvěřitelného světa, postav a inovace je to jen cash grab a filmečky, a jiné propagace jen součást skurvené mašinérie.

• 23.3.2018  01:28
    Štamgast (1987)

50 odstínů white trash ( bílých trosek) Rozhodně lepší Chinaski než cokoli pocházející z českých lůzů a hájů.

• 7.3.2018  23:18
    8 MM (1999)

Celkem dobrý thriller, s naprostou absencí čekoholi sexuálního, a výborná reklama na cíga, myslím že každý chrchlavý Camelák musel u filmu buď trpět, nebo dělat pauzy. Hold film ve kterém je každá postava kuřák, a v každé druhé scéně někdo pálí. Prostě takový holokaust pro páliče. Atmosférický a dobře zahraný, ovšem brutálně nudný a SEXuálně naprosto abstinenční. Navrhované tagy : Kouření, pálení, film s nejvíce kuřáky, 8mm od filtru, asexuálně sexuální thriller, padesát odstínů dehtu, kuřák se závazky, 8..0 vícerojek.

• 6.3.2018  19:19
    Nenávist (2002)

Nevýslovný horor ! Koukat na to. Pursuer řekl vše za mě, takže snad už jen dodám že, opravdu děsivý film co si zaslouží být v červených číslech, pokud jste tedy nevkusný weeaboo zoufalec, to se i pokadíte do plínek. Všichni ostatní si můžou pustit libovolné čurákovaní, nebo se podívat třeba na Pitva slečny neznámé 2017, protože to je horor s herci, a ne vkus kurvícími neumětěli kteří musí udávat velikost penisů v milimetrech aby mohli mít dvojciferné čísla.

• 6.3.2018  19:05

Ty fole to jsem se lekl, takové Nádory místo xichtu, a veřejně to publikovat, nejděsivější horor na světě a to jen díky NEhercům. A mimo to nechápu co kdo čekal, plagiátorské pedofilní mikro péra, nikdy horror ani pohádky, natož něco opravdu filozofického, neuměli, neumí, a nebudou nikdy, teda jedině po třetí atomovce nebo druhé fučiminačiči.

• 1.3.2018  21:44
    Rock of Ages (2012)

Da fak wos dat ??? 1 hvězda za výborný soundtrack, audio-vizuálně vymrdaný, zprzněný znásilněný zvratek, který dělá s vkusné výborné muziky se srdcem i duší, buzikál plný idiotů hrajících nevkusné transvestitní trosky.

• 27.2.2018  21:04

Po 24x to samé. Gerontní Xena si hraje na matku pekel, Brůjs vše vyřeší, kniha mrtvých je po happy ending opět zpět, démoni se opět chovají jako idioti, a až na několik vtipných scének už seriál nenabízí vůbec nic, Brandy je mi ukradá stejně jako Campbell a celý Elk grove, ta drsňačka z Murického Albertu, už mě neskutečně vytáčí a Pablo vypadá pořád jako mentálně retardovaný kluks. Mám obavy že seriál už prostně nic nepřinese, cliché, vše pořád dokola, a čím dál tím hloupější a nesympatická sestava, dokonce i gore je dost amatérské. Dám tomu šanci u druhého dílu, ale pak už to bude jen pudová záležitost, buď to pude nebo konec.

• 3.2.2018  23:35

Dvě šeredné gangreny na tripu po Murice. Jedna z nejslabších a nadhodnocených road movie - kultovní sračky.

• 22.1.2018  18:15
    Guardians of the Galaxy: Inferno (hudební videoklip) (2017)

Výborná ukázka že se dá retro zvládnout jako v originále a nic nepoznat. Ovšem nechápu proč tam byl 80-kový i roční Hajzlhof, Mrvel indastrí, a slizký vkus kurvící geront s pedo knírem, asi zůstane záhadou.