Lordkolol

Lordkolol

Altaire Remuel

okres Praha
Oh I'm sorry, did I break your concentration?

<< předchozí 1 2
    • 20.9.2019  17:27
    Bill Burr: Paper Tiger (TV film) (2019)

Bill Burr dosáhl absolutního vrcholu, neskutečně zostra a neskutečně do černýho. 100% Jediný, co by se dalo vytknout, mohlo to být mnohem delší!

• 9.5.2019  00:49

Jedno z nejdůstojnějších pokračování, co znám.

• 18.3.2019  16:22

Mírný optimismus!

• 7.7.2017  01:32
    Štístko (1966)

Po druhém shlédnutí filmu (o pár let později) musím hodnocení přeci jen zvednout ze 3 na 4 hvězdy. Wilderova režie dodává jinak ne příliš zapamatovatelnému dílku ducha zábavnosti a když si k tomu člověk připočte, že je to poprvé, co na plátně působí jako dvojice Lemmon & Matthau nejde jinak než to dát za 4! Jo a určitě tomu neuškodil šarm a krása Judi West.

• 4.6.2017  15:51

Moje asi největší srdcovka, tenhle kousek od Billyho můžu vidět kdykoliv a kdekoliv. Na pozadí dějinných proměn se odehrává dokonalá komediální etuda, která se nebojí dělat si legraci úplně ze všeho a všech. James Cagney rozdmýchává komediálnost od první minuty až do závěrečných titulku. Schlemmer! Pamela Tiffin jako mladá slečna Hazeltine je nádhernou směsicí naivity a půvabu ve zlatých plenkách Coca-Coly. "Slyšela jsem, že Berlín je teď nejžhavější město na světě." Tenhle film je prostě MARVY! -> 100%

• 22.5.2017  02:59
    8 Out of 10 Cats (TV pořad) (2005)

Oproti speciálu je tohle neskutečně trapný, bohužel jsem se přehlédl a tak jsem viděl asi polovinu prvního dílu 21. řady. Troufám si říct, že mám docela slušné znalosti britské televizní scény, ale co se tady pohybuje za tragédy, to jsem opravdu nečekal. Velice slabé tři hvězdy a poučení pro mě, 8 out of 10 cats není 8 out of 10 cats does countdown, nechť má nepozornost slouží pro výstrahu ostatním.

• 2.4.2017  16:02

Wubba Lubba Dub Dub! Rick a Morty jsou zpět, jen je trošku mrzuté, že první díl třetí řady je jen předsunutou hlídkou a celá série začne až někdy v létě.

• 6.2.2017  16:17
    Příchozí (2016)

Jediný scifi, co k tomuhle filmu lze přiřadit, je zdejší hodnocení. Nuda, kýbl nudy. Pseudo-intelektuální slátanina hrající si na vyšší princip morální. Fuj. Never ever again.

• 10.1.2017  18:41
    Endeavour (TV seriál) (2012)

Po prvním díle 4. série musím zvýšit na plný počet. Seriál si skvěle drží úroveň, chemie mezi hlavníma postavama fantasticky pokračuje a co se týče přidávání nových charakterů, nelze nic vytknout.

• 11.6.2016  13:39
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Škoda, že to tu nění rozděleno na obě generace. Druhá je jednoznačně na 5 hvězd....

• 21.11.2015  02:53

Já to prostě miluju... zcela nezakrytě uznávám, že se to dá označit za určitou deviaci, ale já tenhle ideál už od dětských let zcela neobjektivně miluju.... "...kdypak tetřevi..."

• 29.10.2015  01:00
    Big Lebowski (1998)

Nikdy nepochopím, co na tyhle do nebe volající sračce všichni vidíte. Neskutečně trapný, nezáživný a herecký obsazení tomu opravdu nedává žádnej punc geniality, jak se mi někteří snažili naznačovat. Přiznávám, Coenovi opravdu nemusím, ale abych u nějakýho filmu byl až takhle zklamán a znuděn, to si nevybavuju. Očekávání byla velká, ale ty 2 hodiny mi už nikdo nevráti. FUJ!

• 11.10.2015  23:01
    Blunt Talk - Plané řeči (TV seriál) (2015)

Začátek dával naději na netradičního Stewarta, ta se však s dalšími díly rozplynula a zůstal jen pocit znuděnosti a mírné trapnosti. 40%

• 24.8.2015  21:33
    Hrobník (TV film) (2009)

Tak tady bylo snad úplně všechno špatně... Děsivě tragický výkon ústřední dvojice "vyšetřovatelů", kteří působili dojmem horšího ochotnického souboru odněkuď z Dolní Lhotky u Postoloprd, něco tak nesympatickýho jsem v televizním krimi filmu snad ještě neviděl. Scénář dával asi tolik smyslu, jako léčebné metody středověkých felčarů a díky tomu nemohli ani opravdoví herci, a ne že by tam žádníánebyli, nijak vynikat. Opravdu hnus, fuj.. Kleine možná se na to už radši vyser.

• 10.6.2015  15:23
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Hodnotit to po prvním díle nehodlám, ale rozhodně mě to pohltilo a namlsalo. Už aby byly další díly!

• 20.1.2015  17:26
    Pizza Boy (TV seriál) (2015)

Tak seriál dokoukán celý a přes pár slabších momentů jako třeba díl druhý, musím hodnotit víceméně kladně. Sin-city styl tomu dodává šmrnc, malé roličky velkých herců jako "kauza Boris" patří k tomu nejlepšímu co seriál přináší. Škultéty se vyloženě baví. Zasloužené 4* a jsem zvědav, zda bude pokračování...

• 16.11.2014  16:44
    Paterčata (TV seriál) (2014)

ODPAD, nejen ten pořad.

• 18.9.2014  16:54
    Godzilla (2014)

Strašná sračka... Naprosto nechápu ten HYPE.

• 31.12.2013  13:58
    Laboratoř smrti (TV film) (2004)

Nechápu co mě udrželo se na tenhle kolosální průjem dívat?! Asi insomnie a to, že sem poprvé viděl Loerenzo Lamase jinde než na motorce a bez růžovýho indiána. Je to odpadový zboží, ale dávám hvězdu za to, že tam všichni umřou.

• 14.11.2013  04:20
    Red 2 (2013)

Jsou to herecke orgie, skoda jen toho strasne krecoviteho scenare. Presne jak tu nekdo zminoval, film si hraje na trosku vic nez doopravdy je. Kdyby tak necinil byla by to zanrova paradicka se vsim vsudy, takhle sam sobe ubira na pritazlivosti. 65% Hodnoceni Helen, Johna a Anthonyho by bylo na 125%

• 4.9.2013  22:19
    QI XL (TV pořad) (2013)

Překvapivě docela zábavné :) 60%

• 26.7.2013  13:28

Nejlepší ze všech pokusů o natočení moderní hrané "adaptace". Ten film je tak neuvěřitelně pitomej, až je úžasně zábavnej. Občas se povede natočit zhovadilost, která funguje jako magický nápoj a divákovi dává okusit záchvaty smíchu nad příběhem z dob dávno minulých(?) 75%

• 17.6.2013  16:13
    Gad Elmaleh: L'autre c'est moi (divadelní záznam) (2005)

Gad Elmaleh patří k těm stand-up komikům co dokážou show dělat celým svým tělem a nikoliv jen slovním projevem. Tahle show je nabouchaná vtipama, moderním R'n'B, uvídíte muzikál a budete se svíjíet smíchy nad tím co všechno ten "bloďák" dokáže a umí. Velká paráda, škoda, že na ostatní jeho vystoupení nejsou ani české/anglické titulky, přeci jen francouzsky neumím.

• 11.5.2013  10:57

Po včerejší návštěvě Dylanova vystoupení Yeah, Yeah v Praze - Kino Lucerna (10.5.2013) musím hodnocení posunout ještě o hvězdičku nahoru na plný počet. Dylan svou verzi notně upravil pro české publikum, perfektně se připravil a ač na začátku vystoupení byla vidět lehká nervozita z neanglonofoní audience, postupem času nabral obrátky a vyprodaná lucerna ležela v slzách smíchu. Prostě Dylan Moran v plný kráse! 5*

• 15.1.2013  02:57

Člověk by nevěřil jak dokážou z takhle krásnýho námětu natočit tak neuvěřitelně nudnej film. Shia LaBeouf je jejím králem a každá psáž, ve které se ukáže nebo promluví, ať je sebekratší, mi připadala, že se táhne měsíce. Hardyho je málo, Oldman taky nedostal moc prostoru a tak snad jedině Guy Pearce dodává filmu alespoň trochu náboje. Země bez zákona je země bez života, celej příběh jede asi ve stejném tempu, jako když se retardovaní učí číst. Velké zklamání.

• 5.1.2013  21:31
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Tenhle člověk nebo lépe řečeno karikatura člověka patří k těm, do kterých bych nechal bez sebemenšího záchvěvu střílet.

• 5.1.2013  18:47
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Zrůdnost!

• 9.12.2012  09:17
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Po prvních dílech, tzv. sítech se na to opravdu dalo jen ztěží koukat a chápu zdejší hodnocení, na kterém se to odráží. Postupem času, a se stále se zmenšující skupinkou, šla úroveň pořadu nahoru, z porotců jako by opadlo to hloupé úvodní "předvádění se", jedntoliví soutěžící už měli svoji kvalitu a já osobně si myslím, že koncept se naplnil. Nakonec jsem byl nad míru překvapen a potěšen kolik skvělých kuchařů a kuchařek se skrývá po českých a slovenských domácnostech. Když si vzpomenu na pořad "Na nože", kde jsem si připadal jak v Jiříkově vidění, musím hodnotit kladně. 60% PS: Věřím, že případná další série už se obejde bez porodních bolestí a bude ještě lepší.

• 6.12.2012  08:05

Musím říct, že TopGearovský dokument o Bondových autech pod taktovkou Richarda Hammonda patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co bylo produkcí TG vytvořeno. Za tuhle "pecku", jinak to nazvat nelze, musím poděkovat. Všem milovníkům aut a Jamese Bonda musí při sledování tohoto díla plesat srdíčko.

• 24.7.2012  23:35

Nudný, hloupý a nevtipný.

<< předchozí 1 2