Xquick

Skype: Xquick

<< předchozí 1 2
    • 7.1.2015  14:00
    Sedmý syn (2014)

Na Syna jsem se těšil poměrně dlouho a podle traileru jsem měl poněkud vysoké očekávání. Bohužel scény v traileru byly vybrány opravdu pečlivě a jednalo se o ty (jediné) nejlepší scény z celého filmu. Film působí nedomyšleně ačkoliv námět má určitě potenciál. Například Finále je příšerně odbyté, film by si zasloužil mnohem monumentálnější zakončení (došel filmařům keš ??). Veškeré nestvůry působí úžasně, ale nedostávají ve filmu dostatek prostoru a jejich síly jsou velmi velmi relativní (v závěru slabé). Velké zklamání - 1*.

• 26.6.2013  05:58

3 hvězdy asi hlavně za obsazení Denzela a Johna, jinak co se týče příběhu neodehráva se tu žádná novota.

• 5.6.2013  22:55

Film se snaží hrát na symbolickou notičku, ale vůbec se mu to nedaří. Ikdyž koncept je vcelku zajímavý a příběh by nemusel být špatný, tak provedení jakým je to vyprávěné je velmi divácky nezajímavé a nudné.

• 2.6.2013  17:22
    Jack a obři (2013)

Přemýšlím co na filmu pochválit. O ději se bavit nemůžeme, protože tam se žádná velká překvapení asi stát nemohla (pohádku o Jackovi a kouzelné fazoli všichni známe), herecké výkony jsou asi poněkud slabšího rázu, ale má to být pohádka, tak to lze brát s nadsázkou, co se týče efektů, tak tam bylo asi pro oko diváka všechno v pořádku, plusem jsou velkolepé scenérie létající Země :) Film nenadchne ani neurazí, takže cca 3*

• 31.5.2013  01:43
    Pokání (2007)

Velmi silný emotivní film, který se pyšní nejen svým souvislým pětiminutovým záběrem. Výborné herecké výkony a příběh, který se opravdu dostane pod kůži. opět jeden z filmů, po kterém mi zůstala jeho chuť na jazyku ještě dlouho po shlédnutí.

• 28.5.2013  11:14

Vtipná, odpočinková a velmi velmi odlehčená akce

• 17.5.2013  01:36

V první hodině zůstává dle mého názoru divákovi kompletně utajený žánr celého filmu. Začíná velmi mysteriózně a tajemně, ale ve chvíli kdy se konečně rozhodne co od toho čekat, film začíná působit lehce naivně a nereálně. Plus všechny scenérie viz. prašná skládka působí dost snovým dojmem. Nečetl jsem předlohu a nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale možná by mi to celé jaksi ucelilo pohled na věc. Takhle mi po skončení filmu přijde jako by mi utekla myšlenka. Přesto pro mě velmi zábavný zážitek a přes 2 hodiny dlouhý film sem si vážně užil. 75%

• 2.5.2013  22:06
    Iron Man 3 (2013)

Příjemná akce odlehčená všudypřítomným humorem egoisty Tonyho Starka. Rozhodně nechybí momenty, kdy lehce kroutíte hlavou nad použitou technologii, která často působí lehce úsměvně, ale film je na tom postaven, takže to nemůžeme brát jako výtku. Celkově je film pojat spíš jako klasicky akční film s vyspělou technologií, než jako film typu superhrdina vs záporák. Za mě rozhodně mužů jenom doporučit. Ani IP adresa s číslem 395(nevim přesně) mě neodradila :D *****

• 23.4.2013  22:59
    Lesní duch (2013)

Horor typu "nechutné záběry". Atmosféra víceméně žádná, charaktery ve filmu jsou vyloženě na zabití, chovají se naprosto jinak než byste čekali od normálního člověka. Trhání a řezání si vlastních končetin není pro postavy tohoto filmu vůbec žádný problém.

• 16.4.2013  00:14
    Nevědomí (2013)

Musím říct, že konceptem je film dost podobný filmu Wall-e, což nepovažuji za mínus. Cruise mě nezklamal, narozdíl od Freemana, kterému podle mě tento typ role (někdo jako Morpheus) nesedí. Když bych chtěl najít moment, kdy jsem se vyloženě nudil, tak ho myslím nenajdu, ale zase na druhou stranu chvíle kdy bych napětím zdřevěněl tam taky úplně nejsou. Po pár minutách jsem navíc celkem odhadnul o co vlastně ve filmu půjde a tak se žádná velká překvapení nekonala. Jde ovšem o velmi macatou efektovou podívaná (efekty vážně zupr). Co se týče příběhu, tak narozdíl od ostatních fanoušků, kteří co jsem tak slyšel označovali film za klišé, byl podle mého názoru celkem slušný a o to víc mě mrzí, že to prostě trochu víc nepodojili. Za mě 70%.

• 15.1.2013  13:21

Ten Tarantino je borec ! :) Django Unchained se právě zapsal na moji první příčku. Úžasný příběh, drsné scény, u kterých se smějete (vše je brané s jistou mírou nadsázky). Když začne hrát hudba, tak vás zamrazí (a hudba hraje skoro pořád :)) ) všem hercům role sedí na míru. Christophera Waltze jsem si v roli "dobráka", po tom jakou předvedl dokonalost v Ingourious bastards, představit nedokázal, ale role mu sedla jak prdel na hrnec !! Prostě 5 STARS.

• 30.8.2012  00:26
    Výměna (2008)

Při filmu prožijete extrémní emoce, takhle sem se cítil naposled snad u filmu Zelená míle

• 16.4.2012  02:21

Jediný důvod proč tento film nemá 100% je ten, že někteří mají prostě radši Foresta Gumpa. Řešení: dejte 5* oboum sakra ??

• 6.4.2011  02:27
    Samec (2009)

Od tohodle filmu jsem dostal přesně co jsem od něj čekal. Příběh velmi jednoduchý, kořeněný dávkou poloh. Kutcher v takovém typu filmu exceluje. Pro mě 80%.

• 29.7.2010  15:32
    Počátek (2010)

Nápad jistě dobrý, škoda ale, že díky dost komplikovanému ději se ve filmu objeví pár nejasností. Film vás nespustí ani na vteřinu z dohledu, protože kdyby se to stalo, tak ztratíte nit a už se nechytíte. Přes 2 hodiny trvající zábava je zaručená, ovšem rozhodně si nezaslouží být na 6 místě žebříčku čsfd. 80 %

• 19.10.2009  23:02

Myslím, že tolik chyb ve scénáři co bylo tady sem dlouho neviděl. Na jisté scény jsem se díval i vícekrát, než mi došlo, že chyba nebyla ve mně, ale v tom kdo to napsal. Jak všichni tady píšou, tak film stojí za shlédnutí hlavně kvuli závěru před kterým strávíte hodinu prohlídkou krásné přírody. Právě v této hodině, jak na konci zjistíte, bylo tolik lhaní divákovi přímo do očí, až to hezké není. Ikdyž mám tento typ filmu rád a dal bych mu jinak 4 hvězdy, tak díky chybám přichází u mě o 2.

• 6.7.2009  19:02

Nejhorší film co jsem kdy viděl, zopakujte jednu scénu 100x po sobě a máte film

• 29.4.2009  23:27
    Gran Torino (2008)

Nejdriv ho nesnasite a potom se dostanete do faze kdy dnesni mladez taky prestanete chapat a zacnete s nim sympatizovat.

• 26.3.2009  00:18

Ski-duš

• 20.12.2008  01:44
    Notting Hill (1999)

Právě jsem film, snad po 20té, dokoukal a ještě stále poslouchám závěrečné titulky, tak je hodnocení celkem čerstvé. Tento film považuju za jeden z nejlepších romantických snímků co jsem kdy viděl a při písničce You say it best when you say nothing att all mě mrazí v zádech. Pokud je možné aby se Filmová hvězda na první pohled zamilovala do knihkupce, tak Hugh Grand podle mě zahrál přesně typ knihkupce, kterému by se to stát mohlo. 5 hvězdiček nedávám za nějaké obrovské herecké výkony, ale právě za to úžasné mrazení v zádech. To každý film nedokáže. Už se těším na další promítání :-)

• 19.12.2008  22:08

Když mi kamarád řekl, že se mu film moc nelíbil, tak jsem se ptal proč a on na to, že to není pořádná Bondovka se vším všudy. V tu chvíli jsem se zaradoval, protože nejsem žádný velký fanda Bondovek a čekal jsem pěkně akční film, bez sloganů typu Bond, James Bond. To, že to není Bondovka se potvrdilo, ale už ne moje očekávání perfektního akčňáku. Samozřejmě, akce bylo hodně, ale velmi málo výrazného záporňáka jsem nesl opravdu těžce. Bondové klišé "Bond girl" se zde samozřejmě objevilo, ale kráska mohla být hezčí (ale za to bych filmu procenta nestrhával). James měl ve filmu velmi málo momentů kdy mu nějak výrazně teklo do bot. Vše zvládal, na můj vkus, až příliš hladce a tak nastával, pro mě jako pro diváka, každou chvíli moment nedostatku napětí. Navíc, podle mě, úsměvná scéna letadlové honičky mezi skalami se objevit nemusela. U filmu jsem se bavil (neusnul bych u něj ani ve 2 ráno), ale přes má očekávání to nebylo ono. 70 %

• 19.12.2008  21:57
    Cestující (2008)

S označením Horor bych těžce nesouhlasil, ale přidal bych Lehce romantické. Zajímavý námět, konec lehce předvídatelný, zvlášť když víte, že je ve filmu unusual twist :-P . Davam 70 %

• 11.12.2008  22:34

Mel jsem od filmu vetsi ocekavani nez je zdrave, hlavne kvuli Keanu Reeves a v mnoha vecech me zklamal. Amerika je opet stredem zemekoule, jak se zda. 2 vedlejsi postavy (mynistryne a dite) jednaji naprosto polovicate (nevite jestli je mate radi nebo vas se.ou ). Dale jsem jako divak dychtici po odpovedich a informacich zase prisel zkratka. Je toho hodne co se mi na filmu nelibilo, ale nadruhou stranu efekty + velke katastroficke sceny, herecky vykon Keanu a nekterych dalsich, zajimava myslenka, ktera novodobym zpusobem ztvarnuje Noemovu archu a pekna akce film vyvazuji na 60-70%. takze 3 hvezdicky

• 30.11.2008  23:20
    Podraz (1973)

Velmi pohodovy film, poradi me oblibene desitky sice nezmeni, ale neni co bych vytknul. Perfektni pribeh, skvele zahrane, 5 hvezd jen to hvizdne :-D

• 30.11.2008  20:02
    Jesus Christ Superstar (TV film) (2000)

Moderni zpracovani je mi mnohem blizsi nez to stare

• 29.11.2008  22:19

Film ukazujici obrovskou silu ideologie. Hrusinskeho vykon je v tomto filmu obvzlast genialni. Psychopat zahrany s takovou laskou se stava dvakrat tak desivy.

• 29.11.2008  17:49

Symphonie hereckych vykonu v jedne mistnosti. Tenhle film mi malinko pripomina knizku (obecne). Vse je na vasi predstavivosti. Vicemene se tu jen vypravi pribeh a zpresnuji se fakta a popis. Podle me dokonala kriminalka. I pres moje vysoka ocekavani me film velmi mile prekvapil. Jeho umisteni v zebricku je podle meho nazoru naprosto zaslouzene.

• 28.11.2008  00:55

Film vyskakuje z mainstream akcnaku dvema zpusoby: 1) Nedoslo k velkemu milostnemu romanku, kterym to chvilema zavani a 2) Silne pusobici politicka situace. Na druhou stranu bylo na muj vkus chovani postav az moc hrdinske a od reality predstavujiciho filmu jsem cekal trosku umirnenejsi kousky. A zaverecny polo-happyend si divak dnes proste zada, takze suma sumarum 75%.

• 27.11.2008  20:39
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

Tohle byl hit, kteremu jsem s klidnym srdcem dokazal v mem detstvi odolat.

• 27.11.2008  20:38

Bob a bobek jsou jednim z mych nejoblibenejsich ceskych animaku (ikdyz jich neni mnoho)

<< předchozí 1 2