Andersis

ICQ: 357915324

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 12.11.2017  11:36
    Prvorozený (1984)

Co si budem Poslední půlhodinka to vytáhla na silné tři hvězdy..... skoro až čtverku. Jen to možná chtělo víc Wellerových záchvatů a jiný konec s jeho postavou. A začátek se neskutečně vlekl. Ale chápu, že se musela navodit atmosféra spokojené americké rodinky, aby šlo vidět jak se ke konci všechno obrátilo a zmr.alo. Kontrast je důležitý, ale na mě až moc zbytečných scén. Možná, že kdyby vystřihli náké scény se S. J. Parker (stejně její role není důležitá a do děje nezasahuje ) Bylo by to svižnější.

• 5.9.2017  19:53
    Časožrouti (TV film) (1995)

Tak. Film má atmošku. To se nedá upřít. Sympatického dobráka Davida Morseho a někdy naprosto satanisticky zlého a nepříjemného ( bohužel někdy i trapně přehrávajícího ) zmetka Bronsna Pinchota. Zajímavou hudbu a ošklivou blondýnu s hezkýma očima. Je to dlouhé, ale uteklo to.Pořád se něco děje. Pár dialogů bych, ale předce jen vynechal. Působí nepřirozeně uměle. Ale ten největší kámen úrazu jsou samotní Časožrouti. Tak špatné počítačové efekty jsem asi ještě v devadesátkovém filmu neviděl.Díky bohu, že se zastaví jen na chviličku. Ale i díky té chvilky jsem měl chut stáhnout hodnocení na trojku.

• 23.7.2017  19:20
    Pasažéři (2016)

A nejzbytečnější roli za posledních 20 let získal ? ................. Andy Garcia ! Gratulujeme.

• 2.7.2017  11:39

Atmoška nulová. Jedna hvězdička za Snipese který si to užil asi nejvíc.

• 8.5.2017  09:07

Pečlivě budovaná atmoška nás zavede to pečlivě špatného konce kde vybafnou digi bubu. Škoda.

• 1.5.2017  21:13

Výpach. Totální výplach. Asi nejakčnější díl série. Pořád se něco děje a o zvraty (někdy předvídatelné) taky není nouze. Po ubohých předešlých dvou dílech konečně progres. Béčko jako řemen s pořád neuvěřitelně sexy Jovovich a Larter.

• 28.10.2016  11:35

A náhodou vůbec né tak špatné jak se povídá. Je to akční je to zase trošku zamotanější. Steven tady hraje druhé housle, ale je v celém filmu prostříhám docela často takže bych to nák nehrotil. By mě zajímalo jestli by se Štefan oběvil ve filmu na 5 vteřín jestli by to tady rádoby kritici považovali za Seagalovku. Tohle je totiž spíš Grossovka. Akce je v celém filmu dostatek.... dá se říct, že se pořád něco děje. Steven nehraje úplně špatně a po delší době jsem mu věřil i nákou tu rvačku. Samozřejmě když příjde na plac velký Steven začne se sestřihávat o stošest a všichni tak nák víme proč. Ale někdy to bylo zbytečné páč von ty akční scény dělal někdy i sám do pytche ! Tenhle rok je to společně s Code of honnor to nejlepší co Steven vyprodukoval. Ale Killing Salazar hodnotím ještě o kapánek výš. Takže když to zahrnem a zhrnem....... na jedno deštivé odpoledne je to v pohodě.

• 4.9.2016  16:44

Tento rok je to určitě to nejlepší co jsem zatím tento rok od Stevna viděl. Vůbec mi nevadí, že tam nemá hlavní roli. Digi krev je sice připitomělá, ale až na pár fakt debilně provedených efektů to zas tak moc nevadilo. Shelffer je tradičně dobrej a Seagal hraje svůj standart. Mrtvol je docela dost a příběh je zamotanější než se zdá. Každopádně kdyby z filmu vyletělo 10 minut tak myslím, že by to jenom prospělo.

• 1.8.2016  16:55

A tady už to jede podle moderní šablony. Vlkodlaci většinou digitální. Atmoška upadla, protože se tady odehrává plno scén na dením světle. Nák tomu zmizelo kouzlo.

• 7.7.2016  18:41
    Oltář zla (1988)

Málo krve. Žádné gore. Ale táhne to stařešinou. Zapomenutý horůrek z videopůjčoven který jsem rád viděl. A z Roberta Z Dara nešel kupodivu ani takový strach.

• 7.7.2016  10:35
    Já, pomsta (2016)

Po viditelných plastikách vyráží Travolta na cestě za pomstou. Zabili mu ženu kterou miloval. Popravdě....... víc by mi do role seděl jeho parták Meloni. Ta jeho bitka v holičství byla sice krátká, ale za to efektní a celkově jsem mu jeho postavu věřil víc. Jinak akce tak akorát, žádný promakaný příběh, ale jen čistá rutinní žánrovka. Herecky to odsejpá a ve své hodině a půl to ani moc nenudí. Snad až na ten začátek.

• 3.7.2016  17:35

Tak. Já jsem to na rozdíl od poloviny tupých ubožáků ( kteří hodnotí automaticky odpadem ) viděl. Jako ono....... je to slabé. Ten film je natočený bez špetky zapálení. Jen rutina a nic víc. Někdy nesmyslně navazující scény, jindy až moc zkratkovitě vyprávěné. Seagal má úlohu záporáka. Oběvuje se tu tak nák akorát. V soubojích se předvede jen jednou a spíš střílí a mluví. Ostatní je špatné a nebo bylo vše řečeno :-)

• 22.5.2016  14:07
    Klíšťata (1993)

Ale jo čoveče. Zapomenutý filmík o smrtících klíštatech, které vypadají opravdu nechutně. Pomalejší rozjezd, ale akční závěr. Gore vypadají parádně a speciální efekty na úrovni.

• 28.3.2016  14:57
    Ghoul (2015)

Tak. Tady zase záleží. Kolik z vás frajerů to vidělo s pořádným zvukem, samotní a při zhasnutém světlu ? A kolik na to koukalo na notebooku s potichým zvukem a odpoledne když jsou všichni doma ? :D Lidi pokud patříte do druhé skupiny tak jste normální volové kteří nemají právo todle hodnotit.

• 27.11.2015  15:39

Hehe !! Tak máme tady film o tom jak pár lidí musí unést autobus páč se jim vyvrtnul plán. Takže. Velká část děje se odehrává v autobuse. Nechápu tady srovnávání s Nebezpečnou rychlostí. Tam autobus nikdo neunesl. A jo táák. Vlastně je tam autobus tak tam napíšu, že je to vykrádačka Nebezpečné rychlosti. Je to vlastně to samé jako když je v hororu monstrum co chodí po nohách a má masku tak je to inspirace Predátorem. Nebo film o mafiánech si automaticky přirovnám ke Kmotrovi ikdyž to s ním nemá nic společného. No, ale dost rýpání. Film je dobrej. De Niro tomu dává šmrnc a tak trochu hajzlíka si zahrál s chutí. Bautista jako magor dobrý a Morgan výborný. Co možná zamrzí je, že si Bautista pěstně nezalaškoval s hlavním hrdinou nebo s nádhernou Carano. Stopáž je střídmá a utíká i díky tomu, že každá postava má něco do sebe. Je to béčko jak vyšité, ale dobré béčko. Hodně silné tři, ale dávám slabé čtyři................... asi dobré rozpoložení.

• 7.6.2015  14:32

Nebylo to špatné, ale je fakt, že Van Dammovi někdy padaly z pusy neuvěřitelně křečovité fráze. Akce je akorát a nebyla nák extra špatná jak někteří píšou. Ale největší mínus bych viděl v dabingu. Pomeje přehrává ikdyž dabuje, to je maras.

• 9.5.2015  12:12
    Maggie (2015)

To, že to nebude žádná zombie řezba si mohli lidi všimnout už z traileru. Já jsem zpokojený. Arnold hraje nejlíp ve své kariéře a celkově je to strašně pomalý a depresivní film.

• 5.1.2015  16:27

Tak na hlavního hrdinu bych si teda dával pořádnýho majzla ! Je to zatraceně vostrej a nabuchanej týpek co se s nikým a totálně s ničím nesere. Má posunutý práh bolesti, rozdává zatraceně tvrdý rány, rozerve pouta a s chutí a agresí pitbulla jde za svou svobodou. Cestou střílí, mlátí nácky a pomalu se přepíná do modu Terminátor. Jinak všechno ostatní je čistokrevně béčkové.

• 4.1.2015  14:24

Nicolas tu hraje až druhé housle, rozhodně to není jeho film. Docela pohodička....na jeden zátah na zabití nudy dobrá věc. Souboje většinou nepřehledné. Hlavní hrdina který má účes co má každý druhý šašek dneska. Někdy mi připadalo, že dělá reklamu na Taft.

• 24.12.2014  11:30

Ano, plno náboženských keců. Ale tenhle film konec konců o náboženství (nebo spíš o splnení jednoho proroctví) přece je. Tak se nikdo nemůže divit, že se cituje z bible. První zmizení mě docela příjemně překvapilo. A ani se mi nezdá, že Cage hraje nák mimo. Spíš si myslím, že je to už taková zarytá věc ostatních recenzantů. Protože na rozdíl o Tokarev, tady hraje docela slušně. Nenáročná průměrná zabava na zabití jednoho deštivého odpoledne.

• 7.12.2014  20:48

Nutno podotknout, že jedna hvězdička je za výborného Englunda (hlavního záporáka) ikdyž se mi zdálo, že ze začátku trochu přehrává a jeho vychvalování je zcestné, jenže potom byl takový motor až jsem mu fandil a trošku i litoval a pak ještě za nečekaný konec který měl koule.

• 14.11.2014  21:40

Horor má nahanět strach. Strach se nenažene brutalitou, znechucením nebo erotikou, ale ATMOSFÉROU a tu tenhle film nemá.

• 9.11.2014  16:02

Znáte ten pocit, když se díváte na film a v průběhu ubíhajícího času je vám jedno co se s postavami děje ? Tak přesně tenhle pocit jsem zažíval.

• 27.10.2014  22:21
    Muž z oceli (2013)

Při záchraně dvou lidí, musí umřít dalších 100........................................... ??????????????? A hlavní postavu vezme tornádo z jednoho metru když auta lítají X metrů před ním ???????????? A....................... další blbosti......... A vy mi někdo budete říkat, že milujete filmy s promakaným scénářem ? A, že tohle je inteligentní ?????????? Serete si do huby ! Jste normální ?

• 5.8.2014  11:14
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Naprostá sračkoidní bomba :) Akce, akce a akce. Žraloci všude kam se podíváš a jedna nepochopitelná scéna za druhou. Tak si rychle užíjme modrou barvu, než se k tomuhle při.erou magoři co a filmoví chudáci, co od tohodle čekají Schindlerův seznam a strhnou to do černých barev. Protože i naprostý imbecil ví, že tohle žádný geniální scénaristický výplod nebude.

• 20.7.2014  17:01

Zajímavá myšlenka, zabalená do obyčejné krabice.

• 5.7.2014  16:15
    Intim s Heidi Janků (TV pořad) (2012)

Ty vole, hoši :D

• 24.5.2014  10:44

To, že ČSFD je plné kritiků a rádoby znalců se ví už dlouho. To, že řada lidí nemá svůj vlastní názor a film odepíšou ještě dřív než ho viděli protože má nízké hodnocení se ví taky dlouho. Bohužel, takových ubožáků přibývá a přibývá. Já osobně kašlu na názory ostatních, raději si ho udělám sám. A to, že když má film nízké hodnocení a lidi to vidí, bud je to u nich automaticky sračka nebo hledají každou chybu aby mohli dát malé hodnocení. Film rozhodně není špatný, jak se říká. Prachař teda není herec, ten to podle mě táhnul dolů. Ale Skamene a Potměšil společně s Jeníkovou mají být na co hrdí. Podali nejlepší výkony za posledních několik let a hlavně Skamene by mohl být nominován na Českého lva.

• 8.4.2014  21:31
    Raze (2013)

Tak tady si rejža naložil větší sousto než mohl pozřít. Nápad a potenciál veliký, ale všechno jede tak na půl plynu. Soubojů je tady docela hodně, vlastně se dá říct, že celý film se neděje nic jiného než že se řežou a lámou krásné holky do krve. Jenže souboje jsou dost nezáživné a po čase nudí svou stereotypností, hlavně to nekonečné škrcení..... myslím, že zlomení vazu by bylo rychlejší. Postav je hodně....... film je krátký, většina postav má příběh, jenže právě kvůli toho množství není šance se nák vžít do jejich kůže. Takže jejich role zkončí a vy si řeknete HMMMMM.... OK a za pár minut nevíte kdo to vlastně byl, nebo si na ni vůbec nevzpomenete. Celý film tahá z podprůměru až závěrečná půlhodinka která nabírá na obrátkach a hlavní hrdinka jde proti všem. Ale abych pořád nepeskoval. Zoe je baba každým coulem, není to sice žádná krasavice, ale něco v sobě má......... možná nákou přirozenou drzost, živočišnost a mám jí rád. Na každý její nový film se s radostí podívám. Potěší i hlavní záporačka, vysoká blondýna s dlouhýma nohama a vyzívavým obličejem, ale pozor !!!! Svou roli proradné, drzé mrchy která má všechno na háku a užívá si všechny zvrhlosti zvládla naprosto dokonale a je jednou z nejlepších hereček z filmu. Potěší pár brutálních scének, ale žádné gore nečekejte, tady se hlavně hraje na pěsti. Sečteno podtrženo............... lehký, ale opravdu lehký nadprůměr. Být tam lepší souboje a víc brutálních technik, klidně bych dal i čtvrtou. Film který neurazí, nenadchne a konec jsem teda opravdu nečekal.

• 21.10.2013  21:22

Plan utěku. Film který snad vypadnul z osmdesátek. Parádní odreagovačka Sranda, akce, napětí. Jak sem už jednou psal. Arnold a Slye mi pomohli přežít dětství, takže je mojí poviností jít do kina na jejich filmy abych jim to aspoň z částí oplatil.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26