Majo.evans

okres Žilina

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 7.12.2019  15:59
    Apollo 18 (2011)

Už väčšsiu blbosť nemohli natočiť....

• 7.12.2019  12:57
    Joker (2019)

Nič som od toho nečakal.Prvú hodinu sa nič nedeje a druhú čosi ale málo.2 hodinová nudná blbosť o psychicky chorom človeku.JOKER BOL NAOZAJ DOBRE REALNE ZAHRANY ale stále sa len všetko recykluje dookola,Joker tu už bol viackrát.Aj tak na Heatha Ledgera nemá ani omylom.Len tu na čsfd sú tie hodnotenia mimo reality.A ak sa toto páči napr. Američanom,tak s pánom Bohom.Už stačí,že majú v hlave nasraté a ešte takéto psycho má tak veľa %.No comment.

• 1.12.2019  11:16
    Irčan (2019)

Stopáž zbytočne dlhá.Skvelá atmosféra starších filmov,mafiánske časy,herci old school.Akcia nič moc,veľa kecov.Není dôvod,aby som to pozeral druhý krát.

• 26.11.2019  08:23
    District 9 (2009)

Zatiaľ najlepší film Neila Blomkampa.

• 26.11.2019  08:22

Zatiaľ najjepší Tarantinov film.

• 25.11.2019  11:10

Tarantino má určite svoje kvality(Pulp fiction,nehanební bastardi,divoký django),jeho režisérsky štýl má určite svojich skalných fanúšikov.Ale mne už začína liezť na nervy tým svojím štýlom.Čakať 2 a pol hodiny na veľké finále?Celý film sa nič nedeje,dlhá stopáž a potom na konci trocha akcie,inak nič.Len kvôli nadupaným hercom,trocha akcie na koniec sa mi to má páčiť?No nie.Hovorím Tarantino začína byť nadhodnotený.Určite má svojich fanúšikov ale neviem čo na tomto videli.Mohol to skrátiť na hodinu a pol a bolo by to fajn.Vidím,že buď Tarantina milujete alebo nie.Nič viac.Inak by nemal také hodnotenia.Za mňa znova len prepychoví herci,trocha fajnej akcie,ničím zaujímavé dialógy,zabité skoro 3 hodiny.Pulp fiction,divoký dhango a hlavne nehanební bastardi boli skvelí.

• 24.11.2019  11:02

Typická Sanderovka.Rovnaký humor a herci.Priemer.

• 24.11.2019  10:36

Všetky diely sú o ničom.Len skvelí herci.

• 17.11.2019  12:10

Toto pokračovanie má stále grády ako predošlé diely.A Gerard Butler konečne starne.:D

• 11.11.2019  14:18

Asi najlepšia komédia so Sandlerom.(Ak nerátam Dospelákov a 50xkrát stále poprvé).

• 11.11.2019  08:15
    Král (2019)

Toto tu má viac ako 80 %?Wtf.Nudná, dvojhodinová konverzačka. ten netflix posledne dosť neprekvapuje.

• 10.11.2019  18:26

Mne sa viac páčilo Olympus has fallen s Gerardom Butlerom.

• 6.11.2019  08:30
    Solaris (2002)

Nudná,psycho-sprostosť.Zbytočný film.

• 22.10.2019  10:20
    Vesmírná loď Ascension (TV seriál) (2014)

Väčšiu blbosť som ešte nevidel.Chcel som to vypnúť hneď na začiatku.V 60 rokoch vyslaná loď zrychlujúca na rýchlosť svetla?Akože WTF?Koho to mohlo napadnúť?To tam tie supermozgy nič netrklo,že je to blbosť?A nielen to ale celý ten ich experiment.Okrem toho béčková celá miniséria s malým rozpočtom.To sa môže páčiť len niekomu s iq 50.Čakal som deep space scifi ale takúto pitchovinu som fakt ešte nevidel a má to tu 70 %?To už škoda hovoriť.

• 5.10.2019  14:38
    Aniara (2018)

Som rád,že Európania natočili tento film.Nie stále dookola Amíci.Len je to priemerné scifi.Ukážka,aké sme stále opice s tabletmi ale máme veľký potenciál.Čo sa týka filmu,bavil ma tak začiatok ale potom už nie.Zlé spracovanie.Nemám rád filmy,kde sa necháva otverený koiec ala domysli si sám.Okrem toho tam ostalo veľa otáznikov.Mohli z toho byť kvalitné európske scifi,škoda.

• 3.10.2019  09:56
    Zrůda (2003)

Skvelé herecké výkony.Charlize Steron som skoro nezpoznal.Realisticky natočený životný príbeh.

• 2.10.2019  12:39

Dobrý film,len škoda,že tam boli len tie pojednávania a vraždy žiadne.

• 27.9.2019  08:43

Typický americký akčný výplach.Nič viac.Humor už trápny,akcie priemerná a povrchná.Všetci sú nesmrteľní a nikoho nič nebolí.Herci boli dobre obsadený ale to už film nezachráni.Miestami sa to podobalo na G.I. Joe.So sériou Rýchlo a zbesilo to nemá nič spoločné,akurát tak hercov.

• 24.9.2019  14:43
    Ad Astra (2019)

Nečakal som,že to pôjde pod 70 % tak krátko po premiére..Mne sa to páčilo,čakal som na tento film dlhšie.Vizuálne krásny film,skvelá atmosféra,skvelí herci.Nádherne natočený film.Určite lepší film ako Interstellar.Boli tam nejké blbosti.Napr. psychologické rozbory,mohli viac rozviesť ten projekt Lima.Nič není dokonalé.Inak,tu v popise je 22. storočie a vo filme je blízka budúcnosť.Samozrejme,že reálnejšia je tam tá blízka budúcnosť,lebo 22. storočie bude o inom.Aj tak sa mi to páčilo.Som rád za každé normálnejšie scifi,čo má niečo spoločné s realitou.

• 6.9.2019  13:42

Začiatok a koniec filmu skvelý.To čo bolo medzi tým bola trocha nuda.

• 4.9.2019  13:57

Herecké obsadenie skvelé ale inak nudné a uťahané,pomalé.

• 31.8.2019  11:57

Mne sa to veľmi páčilo.Akcia nadupaná.Stále bolo na čo pozerať.Síce X meni už boli pekne celkovo ukončené Loganom a nechápem načo stále natáčajú takéto doplnky(asi preto,že to stále vynáša prachy) ale toto bolo fakt dobré.

• 27.8.2019  07:30
    Polar (2019)

No a John Wick sa môže ísť schovať.A tie nízke hodnotenia?Nechápem,typické ČSFD.

• 26.8.2019  08:09
    Replicate (2019)

Mne sa to páčilo.Bolo tam veľa blbostí,troška nedomyslené a lacnejšie ale to napätie a atmosféra boli skvelé.

• 16.8.2019  18:44

Keď som bol decko,tak sa mi to páčilo ale keď má človek trocha viac rozumu,tak je to taká rozprávočka.A hlavne Lacey Chabert je kus.

• 15.8.2019  11:12

Už asi aj stačilo týchto digitálnych rozprávočiek.

• 7.8.2019  10:06
    Bulšit (2001)

Mne sa to páčilo,bolo to niečo iné,áno trocha debilné ale tak to treba aj brať.Je to aj v názve.Nerozmýšlať pri tom a len sa smiať.Nerobte zo všetkého vedu.

• 28.7.2019  18:23

Lepšie ako jednotka,vizuálna nádhera ale to je tak všetko.Typický film pre jednoduchých ľudí(ktoých je dnes veľa),ktorým takéto blbosti stačia.Efektami nabitý film ako tie komiksovky.Rozum nikde.Ale dnes je to už skoro každý tretí film.

• 19.7.2019  19:39

Pokračovanie bolo rovnako vynikajúce ako prvý diel ak nie lepšie.Veľká spokojnosť.

• 17.7.2019  08:17
    Lukas (2018)

Veľmi slušná jednohubka.Jednoduché,priamočiare.Drsná realita.Kvalitný európsky film.

<< předchozí 1 2 3 4 5