Ad Astra (2019)

Slabé 4 hviezdy.Perfektne natočený film.Vizuálna nádhera,skvelá atmosféra a skvelý herecký výkon Brada Pitta.Už len kvôli tomu 4 hviezdy.Krásne natočená trocha ''blbosť''.Je tam veľa blbostí.Nerešpektovanie fyzikálnych zákonov,nelogické a nereálne veci atď...Ale zas je to scifi,treba to brať s rezervou.Inak tu v popise je 22. storočie ale vo filme je blízka budúcnosť.Samozrejme,že reálnejšie je blízka budúcnosť,22. storočie bude o inom.

Americký zabiják (2017)

Necakal som bohvieco ale dockal som kvalitky.Nechapem to nizke hodnotenie.Akcnak ako ma byt.Clovek sa vobec nenudil.

Aniara (2018)

Som rád,že Európania natočili tento film.Nie stále dookola Amíci.Len je to priemerné scifi.Ukážka,aké sme stále opice s tabletmi ale máme veľký potenciál.Čo sa týka filmu,bavil ma tak začiatok ale potom už nie.Zlé spracovanie.Nemám rád filmy,kde sa necháva otverený koiec ala domysli si sám.Okrem toho tam ostalo veľa otáznikov.Mohli z toho byť kvalitné európske scifi,škoda.

Anihilace (2018)

Naozaj slabota ako scificko.Uplne sa zhodujem s komentarom od uzivatela Cervenak.

Anna (2019)

Priemer.Nemám rád filmy,kde anorektičky zmlátia tucet chlapov ako nič.Smiešne.Aspoň viac sexu tam mohlo byť.Dej,akcia nič moc.A fllmov na tento štýl je tu už dosť.(Red sparrow,Atomic blonde).

Apollo 18 (2011)

Už väčšsiu blbosť nemohli natočiť....

Armáda mrtvých (2021)

Lepšie 3 hviezdy,nebolo to zlé,celkom fajn sekanica ale trocha pridlhé...

Avanpost (2019)

Moc som od toho nečakal ale nakoniec celkom dobre.Lepší priemer.Boli tam chybičky.Na začiatku strielačka a potom scifi o invázii...Nečakal som to.Rusi sa akosi ukazujú.

Avengers: Endgame (2019)

Skvelé ukončenie,skvelej ságy!Čo sa týka všetkých filmov Avengers od Marvelu.Nerobte z toho vedu,je to sfilmovaný komiks.Tak treba vypnúť mozog a užívať si.Skvele spracované,skvelí herci,bolo to niečo nové...Ale tiež po prvom nadšení to opadne...

Avengers: Infinity War (2018)

Není o čom.Perfektné vyvrcholenie tejto ságy.Zakončenie ako má byť.