hrdygay

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 22.4.2019  04:54
    Pátrání (2018)

vydareny film so skvelou krimi zapletkou, velka pochvala patri tvorcom filmu, ze dokazali natocit napinavy film, ktory sa odohraval vyhradne na ploche pc alebo mobilnych zariadeniach 8/10

• 17.4.2019  03:05

dobry film, miestami mi pripominal mad maxa, aj vdaka soundtracku od junkie xl, hlavne uvodna nahanacka a postapokalypticky svet, musim vyzdvihnut terminatora shrikea (stephen lang), najlepsia postava vo filme 7/10

• 16.4.2019  03:20

prijemny usmevny vianocny film, asi najlepsi vianocny film za posledne roky, kurt russell bol najcoolovejsi santa claus, aj ked jeho hudobne vystupenie vo vazeni bolo pritiahnute za vlasy, elfovia a lietajuce soby boli roztomili 7/10

• 11.4.2019  04:57

v tejto serii ukazala kozy anna paquin v osmej a deviatej casti, vyhonil som si na nej 8/10

• 5.4.2019  15:14
    Outlaw King (2018)

celkom dobry historicky film, ktory bol nepriamym pokracovanim statocneho srdca, nebyt netflixu, zrejme by nevznikol, v kinach by s urcitostou prepadol ako kazdy historicky film za poslednych 10 - 15 rokov, vdaka filmu som sa viac dozvedel o historii skotska, jebacka florence pugh ukazala kozy a chris pine ukazal vtaka, vyhonil som si na nich 6/10

• 3.4.2019  05:20
    Aquaman (2018)

NAJLEPSI FILM ROKU 2018, DCEU nikdy nesklame, wan to skvele natocil, inspiroval som bohom snyderom, snyder mu dal zopar rad ako ho natocit epicky, aby zapadol do DCEU, od DCEU dostanem vzdy to, co ocakavam, paradny film s brutalnym navalom emocii, so skvostnou akciu, s vizualnymi orgiami, vynikajucim sountrackam, so skvelymi dc postavami, ci su dobri alebo zaporaci, chvalim aquamana (jason momoa), meru (amber heard), black mantu (yahya abdul-mateen II), orma (patrick wilson), atlannu (nicole kidman), vulka (willem dafoe), thomasa curryho (temuera morrison), nereusa (dolph lundgren), aquaman bol cool potetovany typek v rifliach, ktory zanevrel na atlantidanov, po tom, co mu zabili matku, orm bol paradny zaporak so spravnou motivaciou, suchozemci znecistovali oceany, pri znecistovani umieral zivot v oceanoch, tak im orm chcel vyhlasit vojnu, nenavidel a vinil svojho brata aquamana zo smrti ich matky, black manta bol tiez zaporak so spravnou motivaciou, aquaman nechal umriet jeho otca v ponorke, tak sa mu chcel pomstit, mera bola brutalne pekna zenska v zelenom kostyme s cervenymi vlasmi, ktora ovladala vodu, aj nakopala zloduchom zadky, s aquamanom mali paradnu chemiu, niektore ich sceny, ktore pramenili z merinych nevedomosti o suchozemcoch boli vtipne, atlanna bola obetava matka, za kazdu cenu chcela ochranit svojho syna aquamana a svojho priatela thomasa curryho, podmorsky svet plny morskych tvorov bol paradny, jednoducho vizualne orgie, mnozstvo vizualnych scen malo aj snyderov rukopis, napriklad scena s priserami trench, ked pred nimi aquaman s merou skocili z lode do oceana, alebo pri prvom ormovom utoku na suchozemcov, mera zachranila aquamanovho otca, neskor sa pozerali na znicene mesto, akcne sceny boli genialne, najma na sicilii, ked mera zmlatila zopar black mantovych vojakov, neskor pred nimi utekala po strechach a nakoniec ich pomocou vina z flias porazila, pri tom boli aj lahodne spomalovacky, som striekal, ze je to snyder, podobne aj na zaciatku filmu atlanna nakopala zadky nepriatelom, taktiez aj suboje aquaman vs orm alebo aquaman vs black manta boli paradne, zaver bol epicky, ako vzdy pri DCEU, zase som brecal pri emotivnych scenach SPOILER: v zemskom jadre, kde bol trojzubec, sa prvykrat stretli aquaman s atlannou, dojata atlanna povedala: "arthur", aquaman: "mami" a objali sa, neskor atlanna vravela: "musis mi odpustit, odpust mi to vsetko, prosim", aquaman na to: "skoncila si tu kvoli mne", atlanna: "nebolo to kvoli tebe, nic z toho nie je tvoja vina, vybrala som si sama, odisla som, aby ta zachranila a aby zachranila tatu, povedz mi, povedz, ako sa mu vedie", aquaman odpovedal: "stale chodi na koniec mola, kazde rano, kazdy den a caka na teba" KONIEC SPOILERU, SPOILER: pri zaverecnej bitke aquaman porazil svojho brata orma, orm chcel aby ho zabil, prisla ich matka a kricala: " nie, zabijania uz bolo dost", orm prekvapene a dojato: "matka", atlanna: "o, moj syn", objali sa a orm vravel: "nerozumiem tomu, mali sme ta", atlanna: "ja viem, arthur ma zachranil", orm sa spytal: "si s nim?", atlanna: "ano, ste obaja moje deti a mam vas moc rada, ale ty si podlahol omylu, tvoj otec ta ucil, ze su dva svety, ale mylil sa, zem a more su jedno" KONIEC SPOILERU, v DCEU sa da vzdy spolahnut aj na vynikajuci soundtrack so zimmerovskymi prvkami, amber heard je strasna jebacka, cervene vlasy jej paradne sekli, uz sa tesim na dalsi DCEU film shazam 10/10

• 2.4.2019  03:59

za posledne roky jeden z tych lepsich animakov, chybali mu emocie 7/10

• 20.3.2019  03:43
    Creed II (2018)

paradny film so silnym pribehom, nabity nostalgiou a emociami, dostat do filmu dragovcov bol vyborny napad, vsetky ich sceny boli brilantne, nedalo sa s nimi nesucitit, bez nich by film nebol tak zaujimavy, ivan drago (dolph lundgren) bol drsny, ponury, nahnevany na svet, ze ho jeho najblizsi odkopli pred vyse tromi desatrociami po prehre s rockym balboom (sylvester stallone), zostal mu syn viktor (florian munteanu), s ktorym zil v drsnych podmienkach na ukrajine, sylvester stallone je pan herec, mentorska rola mu isla vynikajuco, pacili sa mi vsetky boxerske suboje, taktiez aj trening v nehostinnych podmienkach v pusti s legendarnym rockyho soundtrackom, zaver odvetneho suboja v moskve bol emotivny ako DCEU, aj som brecal SPOILER: v rohu ringu adonis creed (michael b. jordan ) mlatil viktora draga, viktorov otec ivan isiel pozdlz ringu a hodil rucnik do ringu, neskor ivan drago utesoval syna, syn ho sklamane odstrkoval, ivan ho nadalej utesoval: "vsetko bude v poriadku" KONIEC SPOILERU, tessa thompson je jebacka, dolph lundgren hral v kratkej dobe v dvoch vybornych filmoch, okrem creeda 2 aj v najlepsom filme za rok 2018 aquamanovi 10/10

• 15.3.2019  04:02

vyborny uvod, ktory ukazal minulost lisbeth salanderovej (claire foy), jej sestry camilly (sylvia hoeks) a ich otcovi, ktory zneuzival camillu, asi prvych 20 minut bolo skvelych, potom to slo z kopca, miestami boli nudne pasaze, az zaver bol vydareny, zaver bol emotivny ako DCEU SPOILER: na utese stali sestry salanderove, lisbeth vravela camille: "nevin ma, ze som v ten den utiekla", camilla odpovedala: "ten den, nejde len o jeden den, ide o cely zivot, nie si lisbeth salanderova, co napravuje zlo, dievca, ktore tresta muzov, co ublizuju zenam, vsetky tie stastne damy, manzelky, matky a sestry, nikdy som to nepochopila, preco si pomohla vsetkym a nie mne, sestnast rokov, kazdy den, si sa rozhodla nechranit mna", smutna lisbeth: "ja som nemohla, ja som sa nemohla vratit", camilla sa pytala: "preco nie?", lisbeth: "neslo to, ty si si vybrala jeho", potom camilla skocila z utesu KONIEC SPOILERU, vo filme prekvapujuco chybali nahe sceny, tesil som sa na nahu clairu foy, ze si vyhonim na nej a marne som dufal 7/10

• 10.3.2019  03:11

v tejto serii ukazala kozy jebacka anna paquin v prvej, druhej a deviatej casti, vyhonil som si na nej 8/10

• 6.3.2019  03:56

zhruba do devatdesiatej minuty nuda, potom to zacalo byt zaujimave, ked grindelwald (johnny depp) zacal verbovat carodejnikov na svoju stranu, dovtedy to bola prehliadka podivnych tvorov, pitomych postav, mnozstva zapletiek, riesilo sa, kto je credence (ezra miller), aka je tina (katherine waterston) dolezita a pri tom nic nepredviedla, zo suboja grindelwald vs albus brumbal (jude law) nic nebolo 6/10

• 28.2.2019  15:30

cakal som film o ludozravych vlkoch a dostal som film o psychopatovi vo vlcej maske, ktory zabijal ludi na pockanie, este k tomu prepalena stopaz, vlci sa objavili v par zaberoch, riadna jebacka riley keough sa ukazala naha, vyhonil som si na nej 3/10

• 10.2.2019  14:24

v tejto serii ukazali kozy jebacky lizzy caplan v siedmej, osmej, deviatej casti, lynn collins v tretej casti, anna paquin v siestej, siedmej, osmej casti, vyhonil som si na nich 8/10

• 10.2.2019  14:20

dobry akcny film, pekne suboje, najviac sa mi pacil suboj michael knox (dave bautista) vs tatiana (alexandra dinu), to bola parada, ako mu zenska nakopavala zadok, vo filme bolo zopar emotivnych momentov 7/10

• 1.2.2019  14:02

najlepsia komedia roku 2018,, mnoho scen bolo vydarenych, scena, ked bol johnny english (rowan atkinson) vo virtualnej realite bola paradna, ako aj tanec nadopovaneho johnnyho englisha, odpalenie rakety pred cyklistov, johny english v rytierskom brneni, podpalenie restauracie, atd, chvalim strasnu jebacku olgu kurylenko 8/10

• 18.1.2019  13:56
    Venom (2018)

sklamanie, divne prehravajuci tom hardy, napriek tomu, ze je dobry herec, reci o kusnuti hlav boli uz cez ciaru, aj scena, kde si eddie brock resp. venom (tom hardy) lahol do akvaria bola tragicka, zaporak carlton drake alias riot (riz ahmed) bol hrozne slaby, snad sa v dvojke predvedie carnage (woody harrelson), michelle williams je jebacka 6/10

• 12.1.2019  14:31
    Léto 84 (2018)

prijemne prekvapenie, dobry film s neznamym castingom, film je akasi verzia to, super 8, stranger things, partia pubertakov patrala po seriovom vrahom, vyborny osemdesiatkovy feeling, skvely zaver, paradny soundtrack 7/10

• 9.1.2019  14:10

celkom uslo, prvych predatorov si nepamatam, ale pri porovnani s predatormi z 2010, mi tento predator prisiel parodizujuci, za vsetko hovori scena z odtrhnutou rukou, ktora ukazovala palec hore, vo filme bola banda hlaskujucich magorov, mnohi z nich mi vadili, najzaujimavejsie postavy boli biologicka casey bracket (olivia munn) a emily mckenna (yvonne strahovski), olivia munn aj yvonne strahovski su riadne jebacky, skoda, ze olivia munn neukazala kozy v scenach, kde sa musela vyzliect 7/10

• 22.12.2018  12:10
    Traffik (2018)

thriller, kde par utekal pred priekupnikmi s bielym masom, navyse jebacka paula patton ukazala kozy, vyhonil som si na nej 4/10

• 21.12.2018  11:41
    Equalizer 2 (2018)

akcne filmy s denzelom washingtonom nikdy nesklamu, dostal som to, co som ocakaval, oproti jednotke tu akcnych scen bolo pomenej, ale stali za to, zaverecne bitky boli paradne, opat robert mccall (denzel washington) dostaval jedneho zloducha po druhom, chvalim aj skvely soundtrack, denzela washingtona by som rad privital v dceu 9/10

• 18.12.2018  14:51

nezaujimavy film o dvoch zidovskych lesbickach, jebacka rachel mcadams ukazala kozy, vyhonil som si na nej 2/10

• 14.12.2018  14:00

dobry film, napinavejsi ako jursky svet, pacil sa mi jonas taylor (jason statham) ako na zaciatku mal mindraky, ze musel nechat zomriet par ludi, aby zachranil ostatnych, nikto mu neveril, ze za tym bolo nieco velke – megalodon, nadherny podmorsky svet, ktory bol pod marianskou priekopou, fungovali aj emocie, musim pochvalit soundtrack 8/10

• 5.12.2018  13:53

paradny film, temny osudovy ako DCEU, fallout pokracuje v slapajach vynikajucej patky, mission impossible je najlepsou seriou medzi spionaznymi filmami, kde sa hrabu james bond, ci jason bourne, v mission impossible sa neriesia romanticke sracky ako v bondovkach, vo falloute musim pochvalit vynikajuci soundtrack, v niektorych momentoch mi behal mraz po chrbte, najma vo famoznej mrazivej scene podobnej z temneho rytiera SPOILER: v huntovej (tom cruise) predstave, ako v maskach prepadli eskortu, ktora prevazala solomona lanea (sean harris), pri tom zabijali francuzskych policajtov, na konci sceny ethan hunt postrelil jedneho policajta, prisiel k nemu, sundal si masku, vedla neho sa postavili piati kumpani a zastrelil toho policajta KONIEC SPOILERU, akcia ako vzdy vynikajuca, ci uz to bola bitka na zachode, nahanacka v parizi, nahanacka helikopter alebo lezenie po skalach, tom cruise je borec, ze nakrucal akcne sceny sam, vo filme bolo mnoho zvratov, ze som nevedel, kto za koho kope, najlepsie postavy boli ethan hunt, ilsa faust (rebecca furguson), august walker (henry cavill), benji (simon pegg), luther (ving rhames), white widow (vanessa kirby), hunley (alec baldwin), rebecca ferguson je jebacka, tentokrat nebehala bosa ako v narode grazlov, budem rad, ak reziser christopher mcquarie natoci nejaky DCEU film 10/10

• 28.11.2018  14:46
    Anon (2018)

cakal som viac, asi namet filmu vyzeral dobre len na papieri, ale filmove prevedenie nestalo za to, pritom reziser andrew niccol natocil vyborne filmy hostitel alebo vymedzeny cas, v tomto filme mi vadili POV sceny, stale na obrazovke sa objavovali pismena, cisla, geometricke tvary, donekonecna prehravali zaznamy zivota druhych ludi, jebacka amanda seyfried ukazala kozy, vyhonil som si na nej 5/10

• 28.11.2018  14:40

konecne skoncilo patdesiat odtienov, trilogia dobra na honenie, vzdy som si vyhonil, ked sa jebacka dakota johnson ukazala naha, z bdsm nic poriadne neukazali, ocakaval som, ze christian (jamie dornan) nacura anastasii (dakota johnson) do ust alebo aspon nastrieka 3/10

• 28.11.2018  14:34
    The Escape (2017)

typicky britsky artovy film, film o manzelskej krize, kde jebacka gemma arterton ukazala pravu kozu, vyhonil som si na nej 2/10

• 23.11.2018  12:26

prijemny romanticky film z prostredia americkeho zapadakova, kde si mlady par josie (jessica rothe) a country hviezda liam page (alex roe) nasiel cestu k sebe az na konci filmu, aj som si pobrecal, jessica rothe je jebacka 8/10

• 20.11.2018  12:46

za mna lepsie ako jednotka, sicario 2: soldado mal rychlejsie tempo, najlepsie na filme bol vztah medzi alejandrom (benicio del toro) a isabelou reyes (isabela moner), velka skoda, ze sa to v poslednej tretine filmu vzrtlo, ked mexicania dostali alejandra a isabelu, alejandro uz nebol taky suverenny, ze si poradi v kazdej situacii, mrzi ma aj otvoreny koniec, co sa nakoniec stalo s isabelou, isabela moner je jebacka 7/10

• 17.11.2018  13:00
    Mrakodrap (2018)

dobry film, the rock tentokrat hral na vaznu notu, vo filme absentoval vyrazny zaporak, scena ako will sawyer (the rock) liezol po mrakodrape bola napinava, po niekolkych rokoch film s jebackou neve campbell, z tria poslednych rockovych filmov: jumanji, besnenie, mrakodrap vyhrava mrakodrap 7/10

• 15.11.2018  12:34
    Welcome the Stranger (2018)

hrozny film, nevedel som ci ho brat ako sci-fi alebo mysteriozny, vdaka divnemu svetlu pred rodinnym sidlom, aspon na konci filmu ukazala jebacka riley keogh kozy, vyhonil som si na nej, ale to mi nezabranilo dat filmu odpad! 1/10

<< předchozí 1 2 3