Neposlušnost (2017)

nezaujimavy film o dvoch zidovskych lesbickach, jebacka rachel mcadams ukazala kozy, vyhonil som si na nej 2/10

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

dobry film, napinavejsi ako jursky svet, pacil sa mi jonas taylor (jason statham) ako na zaciatku mal mindraky, ze musel nechat zomriet par ludi, aby zachranil ostatnych, nikto mu neveril, ze za tym bolo nieco velke – megalodon, nadherny podmorsky svet, ktory bol pod marianskou priekopou, fungovali aj emocie, musim pochvalit soundtrack 8/10

Mission: Impossible - Fallout (2018)

paradny film, temny osudovy ako DCEU, fallout pokracuje v slapajach vynikajucej patky, mission impossible je najlepsou seriou medzi spionaznymi filmami, kde sa hrabu james bond, ci jason bourne, v mission impossible sa neriesia romanticke sracky ako v bondovkach, vo falloute musim pochvalit vynikajuci soundtrack, v niektorych momentoch mi behal mraz po chrbte, najma vo famoznej mrazivej scene podobnej z temneho rytiera SPOILER: v huntovej (tom cruise) predstave, ako v maskach prepadli eskortu, ktora prevazala solomona lanea (sean harris), pri tom zabijali francuzskych policajtov, na konci sceny ethan hunt postrelil jedneho policajta, prisiel k nemu, sundal si masku, vedla neho sa postavili piati kumpani a zastrelil toho policajta KONIEC SPOILERU, akcia ako vzdy vynikajuca, ci uz to bola bitka na zachode, nahanacka v parizi, nahanacka helikopter alebo lezenie po skalach, tom cruise je borec, ze nakrucal akcne sceny sam, vo filme bolo mnoho zvratov, ze som nevedel, kto za koho kope, najlepsie postavy boli ethan hunt, ilsa faust (rebecca furguson), august walker (henry cavill), benji (simon pegg), luther (ving rhames), white widow (vanessa kirby), hunley (alec baldwin), rebecca ferguson je jebacka, tentokrat nebehala bosa ako v narode grazlov, budem rad, ak reziser christopher mcquarie natoci nejaky DCEU film 10/10

Anon (2018)

cakal som viac, asi namet filmu vyzeral dobre len na papieri, ale filmove prevedenie nestalo za to, pritom reziser andrew niccol natocil vyborne filmy hostitel alebo vymedzeny cas, v tomto filme mi vadili POV sceny, stale na obrazovke sa objavovali pismena, cisla, geometricke tvary, donekonecna prehravali zaznamy zivota druhych ludi, jebacka amanda seyfried ukazala kozy, vyhonil som si na nej 5/10

Padesát odstínů svobody (2018)

konecne skoncilo patdesiat odtienov, trilogia dobra na honenie, vzdy som si vyhonil, ked sa jebacka dakota johnson ukazala naha, z bdsm nic poriadne neukazali, ocakaval som, ze christian (jamie dornan) nacura anastasii (dakota johnson) do ust alebo aspon nastrieka 3/10

The Escape (2017)

typicky britsky artovy film, film o manzelskej krize, kde jebacka gemma arterton ukazala pravu kozu, vyhonil som si na nej 2/10

Forever My Girl (2018)

prijemny romanticky film z prostredia americkeho zapadakova, kde si mlady par josie (jessica rothe) a country hviezda liam page (alex roe) nasiel cestu k sebe az na konci filmu, aj som si pobrecal, jessica rothe je jebacka 8/10

Sicario 2: Soldado (2018)

za mna lepsie ako jednotka, sicario 2: soldado mal rychlejsie tempo, najlepsie na filme bol vztah medzi alejandrom (benicio del toro) a isabelou reyes (isabela moner), velka skoda, ze sa to v poslednej tretine filmu vzrtlo, ked mexicania dostali alejandra a isabelu, alejandro uz nebol taky suverenny, ze si poradi v kazdej situacii, mrzi ma aj otvoreny koniec, co sa nakoniec stalo s isabelou, isabela moner je jebacka 7/10

Mrakodrap (2018)

dobry film, the rock tentokrat hral na vaznu notu, vo filme absentoval vyrazny zaporak, scena ako will sawyer (the rock) liezol po mrakodrape bola napinava, po niekolkych rokoch film s jebackou neve campbell, z tria poslednych rockovych filmov: jumanji, besnenie, mrakodrap vyhrava mrakodrap 7/10

Welcome the Stranger (2018) odpad!

hrozny film, nevedel som ci ho brat ako sci-fi alebo mysteriozny, vdaka divnemu svetlu pred rodinnym sidlom, aspon na konci filmu ukazala jebacka riley keogh kozy, vyhonil som si na nej, ale to mi nezabranilo dat filmu odpad! 1/10