c.tucker

Skype: rastafa_2.3cm

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 15.8.2018  13:18
    Máš ji! (2018)

Není to plný počet kvůli trochu rozpačitému konci.

• 23.7.2018  16:30

Původně jsem myslel, že to bude totálně zbytečný remake, ale celkem se to dalo a Eugenio Derbez, to v podstatě celé táhl sám. Je pravdou, že ta chemie tam trošku chyběla a ani zdaleka se to nepřibližovalo souhře Goldie Hawn a Kurta Russella.

• 10.6.2018  17:58

Heat mixnutý s The Usual Suspects v né tak bravůrním provedení, ale jen ucházejícím. I tak to je dost slušný nadprůměr.

• 22.10.2017  14:34
    Temná věž (2017)

Když bych se oprostil od toho, že to je podle Kingovi předlohy, která je úžasná, tak to tak hrozné není. Pokud bych to měl srovnávat se sedmidílnou knižní předlohou, tak to má pramálo společného a rozhodně nic dobrého bych o tom říci nemohl.

• 21.10.2017  10:52

Zapomenutelná oddychovka na víkend. Obě děvčata k nakousnutí.

• 14.10.2017  23:33
    Sněhulák (2017)

Nesbøa mám načteného a prostě to žeru, ale zrovna Sněhulák mi i v knize přišel asi nejvíc odhadnutelný a jedena z míň zajímavých knih. Zato Levhart, na kterého je vábeno na konci filmu s bodnými ranami v ústech, je prostě třešinka na dortu. Na filmu je hloupé, že se jedná o adaptaci 7. dílu knižní předlohy a musíte být seznámeni s postavami, které už familiérně znáte. Proto mi film přišel hodně zkratkovitý a nedokázal tak dokonale vytvořit atmosféru. Jednou z věcí, co mě zklamalo, bylo to že smyčka kterou vrah řeže nebyla rozpálená do ruda a při vrcholné scéně neseděla oběť na tajícím sněhulákovi se smyčkou kolem krku. Chápu, že nejde narvat všechno z knihy do filmu, ale tohle bylo hodně cool a vůbec by to ve filmu nevadilo. Celkem byl plochý a moc negradoval a v podstatě jen tak prošuměl. V knize jsou super Harryho pomyslné komentáře a ty jdou do filmu špatně přenést, takže skoro celý film nic neříká a jen kouká. No nic, podle prvních recenzí jsem to čekal ještě horší, ale jelikož to byl můj neočekávanější film už hodně dlouho, tak jsem zklamaný. Co nadělám, asi si raději půjdu zase pustit Lovce hlav.

• 24.7.2017  22:41
    Pozůstalí - Série 3 (série) (2017)

Už to nebylo takové ukojení jako druhá série, ale bylo to velice podařené ukončení.

• 20.7.2017  01:13
    Pozůstalí - Série 2 (série) (2015)

Po lehce chaotické, ale i tak výborné, první sérii přišla ještě vychytanější a promyšlenější série druhá. Propojení všech dílků do sebe bylo naprosto dokonalé až jsem z toho nemohl usnout.

• 20.7.2017  01:10
    Pozůstalí - Série 1 (série) (2014)

Rozjezd by zamotaný, že jsem z toho vlaku chtěl rychle vystoupit, ale zatnul jsem zuby a centrifugu přečkal. Po několika dílech se to začalo uklidňovat a já si hýkal spokojeností, na co to vlastně koukám.

• 5.7.2017  11:06
    Hybná síla (2015)

Podobné viděno nesčetněkrát, ale tentokrát výborný James Purefoy potěšil.

• 3.7.2017  23:59

Dýchla na mě nostalgie dřívějška a to včetně špatných a laciných efektů.

• 18.6.2017  23:01
    Single Lady (TV seriál) (2017)

Fungovalo mi to až jako celek. Je potřeba to vydržet do druhé poloviny, pak to začne teprve trochu fungovat.

• 24.5.2017  23:36

Velice, ale velice mě vadili Poláci a jejich nekvalitně synchronizovaný dabing. Nahá Tánička potěšila, jen škoda absence full frontálu ;-)

• 22.4.2017  23:26

Proti originálu nesrovnatelně horší atmosféra.

• 25.2.2017  12:56
    Submission (TV seriál) (2016)

Trošinku mi to připadlo, jako že se to veze na vlně Padesáti odstínů..., ale je to trochu lepší. Pořád je to soft porno, ale hrají v něm i normální porno herci. V šestém díle se trochu rozjela pointa, tak doufám, že bude pokračování.

• 11.2.2017  19:20

Oproti jedničce je zde minimum rádoby BDSM hrátek a jen se zbytečně svlékají a plkají nesmysly. Děj to v podstatě nemá, a když to vypadá že se něco stane (vrtulník), tak zase nic. P.S. Daleko lépe a erotičtěji je udělaná scéna se sundáváním kalhotek v restauraci ve filmu Někdo se dívá se Sharon Stone.

• 11.2.2017  12:30

Nebavilo mě to jako celek, bylo tam pár slušných gagů a vtipů, ale ty se značně opakovali a celé to někde uvadlo. A to pro mě byl Lego The Movie fakt špička zábavy.

• 19.12.2016  23:01

To hlavní z knihy, což je ostatní důkazní materiál pro dopadení vraha mimo nastrčená vodítka, se z filmu vytratilo a to je velká škoda. Podle knihy jsem si Amelii představoval hezčí. Ale i tak slušná krimi.

• 5.8.2016  23:46

Tak viděn Suicide Squat ve 3D v IMAXu, ale nebylo to tak hrozné. Kdyby byl hlavní nepřítel trochu jiný a Joker nebyl wannabe Johnny Depp (Jimmy Bulger/Jack Sparrow), tak je to naprosto legendární záležitost. Jinak Margot Robbie je legendární celý film a imho je to nejlepší, co tam je a to jsou Deadshot a Killer Croc docela cool týpci.

• 16.5.2016  21:00

Hannibal Buress výbornej a Ferrell s Wahlbergem parádní duo.

• 8.4.2016  10:33
    Bod zlomu (2015)

Když k tomu jako mnoho přistoupím jako k adrenalinovému filmu a ne jako k remaku opusu paní Kathryn, tak vcelku slušná jízda.

• 9.2.2016  09:38

Lehké zklamání, parádní Depp, ale to je asi tak všechno. Celé to vyšumělo do prázdna, ale k dobru tomu nechávám, že jsem přiučil něco nového z dějin USA.

• 28.12.2015  23:24
    Padesátka (2015)

Velice mě iritovalo, že Cibulková a Taclík jsou v reálu od sebe věkově o 10 let a hráli matku se synem. Kdyby to alespoň nebilo tolik do očí na tom plátně. Jinak jsem se dost zasmál sexistickému a šovinistickému horskému humoru.

• 17.11.2015  16:42

Pěkně udělaný dokument o Štěpisovi a freedivingu. Ten kluk je borec.

• 20.8.2015  00:20

Doufám, že s toho vypadne nějaké pokračování a totálně to nepropadne, jelikož to by byla škoda. Trank natočil výborný pilot nějakého seriálu, kde se nic moc neděje a jsme jen seznámeny s postavami, ale nenahlídneme jim pod pokličku, jelikož se nám charaktery neodhalí.

• 15.7.2015  23:13

Taneční choreografie bezchybná.

• 15.7.2015  23:09
    Ant-Man (2015)

Výborná akční komedie, takhle jsem se u Marvelovky jako celku (ne jen jednotlivým scénám) nenasmál. S tím i perfektní akční sekvence. Perfektní osvěžení Marvelovek.

• 6.7.2015  11:27
    Doktorka z Dixie (TV seriál) (2011)

Je to chytlavé a člověk se do toho uplete ani neví jak. Zoe je prostě pinda, která nemá hranic a člověk si ji nemůže oblíbit (tedy alespoň já), ale všechny ostatní postavy jsou super. Stále se tam vytváří umělé a nesmyslné problémy, ale i tak to žeru. Poslední série byla velice důstojným zakončením a já jsem spokojen, i to taneční číslo na konci poslední epizody bylo parádní.

• 3.7.2015  23:38
    Méďa 2 (2015)

Nic jsem neočekával po Všechny cesty vedou do hrobu, ale byl jsem mile překvapen. Je to opět plné cameí a pop-kulturních odkazů, což zase značí neodhalení některých vtipů, jelikož kadence je obrovská. Druhý díl se ale více přiblížil Family Guyi a je to jen soustava útržkovitých vtipů, které nezapadají do celkového děje, který je neskutečně chatrný, ale to je velice dobře. Tady ten styl žeru. Už jen reference Jurský park (kde Jurský svět zrovna do kin přišel ve stejnou dobu) a nahazování čerstvě zemřelých, nevhodných dat a míst do improvizace, bylo legendární. Jen škoda Mili, ale Amanda a.k.a. Glum byla taky v pohodě. P.S. Patrick Warburton jako Klíšťák a Michael Dorn jako Worf na ComicConu (hlavně, když hrají normální postavy a ne sami sebe) k nezaplacení.

• 7.6.2015  12:37

Jediná dobrá věc je Forest Whitaker a to ještě to, že to mohlo být daleko víc zkurvený.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53