c.tucker

c.tucker

Martin Boček

okres Liberec
BaskeTBall ReFERee


Skype: rastafa_2.3cm

24 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Film je naprostý kult a obsahuje v sobě vše. Perfekní rozpravy v Tarantinově stylu. Kufřík s neznámým obsahem. Krev. No prostě poklad!!!!

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  WOW!!! "Why so serious, son?" Comes at me with the knife,"Why so serious, son?" He sticks the blade in my mouth. "Let's put a smile on that face!" Uplné hodnocení až po zhlédnutí v kině (nemohl jsem si odpustit šílenou TS verzi), ale i tak 5*. /// Takže konečně kino a naprostá pecka, pro mě rozhodně zatím jeden z nejlepších fimů vůbec. Nebýt Heathe Ledgera, tak je to obyčejný film na 5*, ale díky němu se zvedá o třídu výš. Některé scény prostě miluju: malý trik se zmizením tužky ("How about a magic trick?"......... "I'm gonna make this pencil... disappear."........... "Ta-daa! It's... gone!"), Joker před nemocnicí a rozhovor Batman vs. Joker ve výslechové místnosti. Další věc, kterou na filmu obdivuju je to to, jak se prolíná několik událostí do sebe a vůbec to není nijak zmatená a ještě to přidává správnou šťávu. Prostě jeden z mála filmů, kterému kdybych mohl dát šest, tak dám. "Harvey, Harvey, Harvey Dent. Ohh, excuse me, I want to drive!"///"Do I really look like a guy with a plan? You know what I am? I'm a dog chasing cars. I wouldn't know what to do with one if I caught it! You know, I just, do things."

 • poster

  Od soumraku do úsvitu (1996)

  Naprostá bomba. Zbužňuju ho a ty hlášky. Např: - Carlos: "Co to tam bylo, cvoci?" - Seth: "Vypadali tak? Ne, nebyli to cvoci, byli to upíři!" - Carlos: "Upíři???" - Seth: "Jo...cvoci totiž nevybuchnou, když na ně svítí sluníčko, ať sou sebecvokatější!"

 • poster

  Nelítostný souboj (1995)

  Dokonale rozehraná hra mezi "dobrou" a "špatnou" stranou. Toto je Mannův majsterštik - výborně napsáno a zrežirováno, všecny záběry jsou lahůdkou. K tomu všemu ještě ty herecké výkony. - Van Zant: "What are you doing?" - Neil McCauley: "What am I doing? I'm talking to an empty telephone." - Van Zant: "I don't understand." - Neil McCauley: "Cause there is a dead man on the other end of this fuckin' line!"

 • poster

  Muž, který nebyl (2001)

  Pro mě nejlepší film od Coenů, ta atmosféra, černobýlá kamera, stoicky klidný Billy Bob Thornton. Plus některé pronesené hlášky a jen chování v některých situacích mě prostě perfektné rozesmálo.

 • poster

  Zvěřinec časopisu National Lampoon (1978)

  Naprostá klasika mezi teenagerovskými komediemi z univerzity. Všechny klišé, které jsou v současných komediiích jsou sice i zde, ale v tomto filmu s tím začali. John Belushi v roli Bluta je muj naprostej vzor, tedy až po Homerovi Simpsonovi.

 • poster

  Hodný, zlý a ošklivý (1966)

  No jak jinak u tak bezchybně natočené klasiky. Clint Eastwood charismatiký jako vždy a Eli Wallach výborný "Ošklivý". Vše proloženo perfektní přesně pasující hudbou. Genialita

 • poster

  Na sever severozápadní linkou (1959)

  Cary Grant je velmi působyvý ve své roli. Perfektní komické scény a postupně se stupňující napětí. Perfektní závěr. To vše co jsem vyjmenoval činí z tohoto filmu nezapomenutelný skvost.

 • poster

  Miami Vice (2006)

  Prostě tenhle film miluju. Mannem točené scény přímo z boje zbožňuju. A co říct na Jamieho a.k.a. Ricarda a Colina a.k.a. Sonnyho, no asi nic, jen to, že jsou sqělí.

 • poster

  Bod zlomu (1991)

  Tohle je film! Někdo může podotknout, vždyť to je jen akčňák jako každej druhej, ale já v tom vidím něco víc. Za prvé je tam jasně čitelný rukopis výborné Kathryn, hlavně při pěší honičce, záběrech vln a vzdušných pózách. Další věcí je nadstandardní atmosféra a hudba. A do třetice, ale ne naposled, je výborná souhra ústřední dvojice. Tohle je film, který opravdu můžu na poněkolikáté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace