• Fantasy

Flash - Love Is a Battlefield (2020) (epizoda)

Spíše nepovedená valentýnská epizoda. A to po docela dlouhé době. Amunet a Goldface jsou otřesní záporáci a vůbec mě nezajímají. Celá epizoda se soustředí spíše na Iris než na Barryho. I když byla poslední scéna super, nemůžu tuto epizodu hodnotit kladně. 66%

Nepohádky (2018) (seriál)

Naprosto úžasný seriál, který vás stále něčím dokáže překvapit. A když si myslíte, že nedokáže, překvapí vás ještě víc. V první sérii se nám představily tři pohádky, které mě opravdu zaujaly a připadaly mi každá na podobné úrovni. Dočkali jsme se kupy akce, napětí, překvapivých zvratů a smrtí. Hlavně oceňuji, že všechny tři příběhy se nakonec propojily. Druhá série je více emocionální a to hlavně díky pohádce O Šípkové Růžence, která je úplně šílená. Není zde tolik akce, což by zas tak nevadilo, ale všechny tři pohádky mi nepřišly stejně zajímavé. Popelka byla malinko slabší než Růženka a Kráska a zvíře. Přesto je ale druhá série také vynikající. 1. série: 96% ; 2. série: 95 %

Arrow - Jak dál? (2020) (epizoda)

Tohle bylo naprosto úžasné ukončení. Dočkali jsme se akce, flashbacků i Oliverova pohřbu, který byl opravdu výborný. V novém universu máme živého Tommyho a živou Moiru, což je také parádní. Arrowa jsem začal sledovat roku 2015 a i když ne všechny série byly zdařilé (4. série), můžu říct, že se jedná o jeden z nejlepších seriálů, který jsem kdy viděl. A tato epizoda je vážně vydařená a neshledávám u ní jedinou chybu. 100%

Legendy zítřka - Crisis on Infinite Earths, Part 5 (2020) (epizoda)

Jediné co bych této epizodě vytkl je scéna s Beebem. I když je vtipná, byla opravdu zbytečná. Jinak se jedná o vynikající zakončení crossovery, finální souboj s Anti-Monitorem byl vážně úžasný a líbilo se mi, že Barry vytvořil jakousi ligu superhrdinů a že Oliver zde má své místo. 98%

Arrow - Krize na nekonečnu zemí: 4. hodina (2020) (epizoda)

Nemám slov. Začíná mi pomalu docházet, že seriál končí. Oliver byl skvělý a jeho smrt byla velmi smutná, i když zemřel už po druhé. Crisis on Infinite Earths je rozhodně nejlepší arrowverse crossover. RIP Oliver! You haven't failed this multiverse! 😭 100%

Last Christmas (2019)

Na tento film jsem šel hlavně kvůli Emilii Clarke a musím říct, že mě příjemné překvapil. Velká část filmu byla odpočinková, na odreagování, taková vánoční jednohubka. Pak ale nastává zvrat, který jsem já upřímně nečekal a díky tomu příděluji velmi dobré hodnocení. O jednohubku se díky tomu nejedná a moc rád se k tomuto filmu někdy vrátím. 86%

Flash - The Last Temptation of Barry Allen, Pt. 1 (2019) (epizoda)

Já jsem po této epizodě neměl slov. Šestá série by klidně mohla překonat tu třetí a zařadit se mezi výbornou první a druhou. Záporák Bloodwork je úžasný, těším se na jeho opravdovou formu. Celkově byla epizoda opravdu zábavná a jiná než ty, na které jsme zvyklí. 97%

Supergirl - Tremors (2019) (epizoda)

Naprosto parádní epizoda, nikdy bych nečekal, že Supergirl bude někdy takto dobrá. Herecké výkony byly úžasné, hlavně od herečky, která hraje Lenu. Rama Kahn byl zajímavý záporák, stejně jako celá organizace Leviathan. Tato série má šanci být nejlepší sérii Supergirl, jen tak dál! 90%

Supergirl - Event Horizon (2019) (epizoda)

Tak tohle nebylo vůbec špatné! Opravdu jsem si tuto epizodu užil, hlavně mě bavila linka Kary a Leny. I když mi není úplně jasné, proč stále Lena Supergirl neodpustila, když už jí to Supergirl řekla, stále si myslím, že Lena bude skvělý záporák. Dále se seznamujeme s bratrem Jonna, který vypadá opravdu zajímavě. Epizodní antagonistka Midnight nebyla ale nic moc. Opravdu se mi ale líbí Kařin nový oblek. 84%

Supergirl - Season 4 (2018) (série)

Kdyby mi na začátku této série někdo řekl, že tato série bude nejlepší sérii Supergirl, asi bych se začal smát, protože všechno nasvědčovalo opaku. Začátek byl velmi politický a nudný. Seznámili jsme se se zaporákem Agentem of Liberty, který je docela v pohodě, ale není schopen bojovat. Pak je tady skupina zaporáků Elite, která je opravdu zajímavá. Když se ale na scénu dostává Lex Luthor a všechno v této sérii propojuje, konečně si Supergirl začínám užívat. Lexův plán je opravdu parádní, jeho motivace skvělá, i když není podle mě tak dobrý zaporák jako Reign, je rozhodně další skvělý zaporák v tomto seriálu. I když byly speciální efekty docela otřesné, přesto si myslím, že tento rok se Supergirl opravdu podařila. Byla představen nová hrdinka - Dreamer. Vůbec mě teda nezajímá její minulost, ani nic okolo ní, tato postava mi přijde extrémně nudná. Samozřejmě je to Supergirl, takže jsme se dočkali i řešení vztahů. Na pátou sérii se opravdu těším, protože se Lena dozvěděla kdo je Supergirl a také kvůli Krizi. Nejlepší epizody: Elseworlds, part 3; The Quest for peace; O Brother, where art thou. Nejhorší epizody: Blood memory, American alien, Parasite Lost. Hodnotím 82%