• Fantasy

Legendy zítřka - Return of the Mack (2017) (epizoda)

Opravdu parádní díl, série se začíná pěkně rozjíždět. Mallus bude rozhodně zajímavý záporák, návrat Damiena mě potěšil. Příliš mě nebavila dějová linka o rozdělení Firestorma, ale také to nebylo úplně špatné. Rip mě zase zklamal. Každopádně se mi líbila atmosféra této epizody. Upíry mám rád, sice se žádný neobjevil, ale nevadí. Jednoznačně ale uděluji pět hvězdiček. 95%

Legendy zítřka - Zari (2017) (epizoda)

Velmi podařený díl. Mi je Zari celkem sympatická. Souboje s Kuasou byly parádní, ale hlavně jsem si užil Nata v této epizodě. Byl opravdu vtipný a celý díl pěkně oživil. Doufám, že už se to rozjede, protože zatím je ten děj takový pomalý. Proto hodnotím čtyřmi hvězdami. 87%

Supergirl - Season 2 (2016) (série)

Druhá série je mnohem lepší než první. Stále je zde na můj vkus hodně rodinného dramatu a hodně se řeší vztahy,,ale už ne tolik jako v první sérii. Každopádně i tak mi přišlo přehnané řešení vztahu Maggie a Alex. Něco mají ale první a druhá série společné. Obě mají nejasného hlavního záporáka. V první sérii to nejdřív byla Astra, poté Non, v druhé sérii jsem si myslel, že hlavní záporák bude Lilian Luthor, nakonec je jím ale Rhea. Rhea je mnohem lepší záporák než Non, přesto není ale z daleka tak dobrá jako jiní arrowverse záporáci. Obrovským oživením seriálu je Lena Luthor, kterou jsem si ihned oblíbil. Konečně se také objevuje Superman. Škoda, že v druhé sérii byla Cat jen ve 4 epizodách. Co se týče grafiky, nastalo obrovské zlepšení od první série. Stejně tak u akčních scén. Cliffhanger hodnotím velice kladně a jsem zvědavý na to dítě, které bylo posláno pryč z Kryptonu. Také mě zajímá, jak to dopadne s Mon-Elem. Obrovský problém mám s Jamesem, jeho snaha být hrdinou je zoufalá. Nejlepší epizody: The Last Children of Krypton, Nevertheless, She Persisted, Exodus. Nejhorší epizody: Mr. & Mrs. Mxyzptlk, Ace Reporter, Star-crossed. Bohužel je celý seriál stále velmi feministický. Celkově hodnotím 75%.

Supergirl - Resist (2017) (epizoda)

Velmi povedený díl, jsem ohromen. Cat se vrátila, prezidentka je mimozemšťan, Kara spolupracuje s Lilian. Stalo se tolik překvapivých zvratů... Bohužel je tento díl velmi feministický, což se mi samozřejmě nelíbí. Přesto hodnotím velmi kladně. 86%

Supergirl - City of Lost Children (2017) (epizoda)

Tento díl by vůbec nemusel být špatný, ale byl jen o Jamesovi. Naštěstí se ale neřešil tolik vztah Kary a Mon-Ela jako v jiných epizodách. Rhein plán je celkem zajímavý a uvidíme jak to celé dopadne. 64%

Supergirl - Mr. & Mrs. Mxyzptlk (2017) (epizoda)

Celkem zklamání! Modlil jsem se, ať už ta epizoda skončí. Pořád se řešily vztahy, žádná akce, místy to ale bylo vtipné. Byla to jedna z horších epizod seriálu. 57%

Supergirl - Luthors (2017) (epizoda)

Kdyby v této epizodě nebyl James a neřešily se tolik vztahy, dal bych klidně i pět hvězdiček. Jinak mě tento díl ale bavil. Akce byla velmi povedená, Luthorovi jsou pro mě velmi zajímaví. 83%

Supergirl - Changing (2016) (epizoda)

Guardian je celkem trapný, ale jinak byla tato epizoda v pohodě. A ten konec ... WOW. 78%

Supergirl - Welcome to Earth (2016) (epizoda)

Docela jsem se nudil. Šéf Kary je strašný, Mon-El je celkem fajn. Nelíbí se mi, že do seriálu motají politiku. Na druhou stranu jsem rád, že se objevila Lena. 69%

Supergirl - Survivors (2016) (epizoda)

Celkem fajn epizoda. Dávám slabší čtyři hvězdičky, protože to bylo poměrně nudné. Jinak se mi líbí, jak spolu spolupracují Maggie a Alex. 73%