Ripley

Petr Kolb

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 29.12.2018  19:52

Prvních 10 minut je fajn.Poté koukáte na vzpouru střihačů,jelikož film má tak podivné skoky v ději,až vám začně docházet,že to lepší nebude a že film měl při vzniku pravděpodobně potíže.Nevím,kde se stala chyba,ale je zde špatně téměř vše.Podivný děj.Špatný casting.Nezajímavé až blbé postavy tak,že nemáte chuť žádné fandit(opak jedničky).Hlavní mužská postava v podání B.Holbrooka je absolutně nazajímavá.Náhrada za Arnolda?Ha ha.Olivia Munn je sice kost,ale je ve filmu jen jako líbítko a je děsně nesympatická.Autistický syn hlavní postavy je nepřesvědčivý a vůbec se do tohoto filmu nehodí.Triky jsou jak z počátků digitální animace a Jackman ždímá Silvestriho.Za co dvě hvězdičky?Za pár dobrých akčních momentů,za několik solidních hlášek a za menšího-normálního Predátora.

• 24.12.2018  19:40
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Nic jiného jsem ani nečekal.Tradiční současná otřesná česká TV pohádka.No a Pavel Kříž stále ještě hraje Hitlera,jen ten knír mu chybí.

• 8.12.2018  12:05

Myslím,že se tohle hodně nadhodnocuje a upřímně tuhle Zemanovu animaci nepovažuji za až tak geniální.

• 8.12.2018  12:02

Nejnudnější Zemanův hraný film.

• 4.12.2018  12:05

Herecky fajn.Kamera zajímavá.Liškova hudba opět geniálně depresivní,ale celkově jsem to tak nějak odzíval.

• 1.12.2018  13:33

Doporučuji předchozí dvě výborné série natočené českým štábem.Tohle má na svědomí Discovery Channel a je to peklo.

• 30.11.2018  14:05
    Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV seriál) (2011)

Čtyřhvězdičkové hodnocení je za první a druhou sérii.Ty jsem si užíval.Třetí série mě zklamala tím,jak je natočena a také tím,že jde vlastně o totéž co bylo v předchozích dílech,jen je to buď nově natočeno nebo zkrátka jen jinak pro DCH.Tuto sérii měl v rukou Discovery Channel a vše dobré z předchozích dílů je bohužel pryč.Třetí série je natočena typickým americkým komerčním způsobem jako jsou natočený podobné komerční dokumentární seriály.Vše je přehnaně dramatické.Hudba,výlevy Jakuba,nervní roztřepaná kamera a šílený střih.Navíc ČT vysílala anglickou verzi,kde Jakub mluví anglicky a čeština je zřejmě v postprocesu přidána a zní to hrozně.Zkrátka 3.série dělá ostudu předchozím dílům a Vágnerovi samotnému.

• 16.11.2018  20:43

Megalodonsky drahá čínsko-americká béčková produkce a ten typ filmu,kdy jde vlastně o strašnou sračku,ale tak solidně natočenou,že nenudí a docela i baví.No...,a je tam nestárnoucí Jason Statham!

• 7.11.2018  11:02

Dle prvních negativních reakcí jsem čekal průšvih,ale ten se nekonal.V rámci žánru a vše okolo Mamma Mia,jde o solidní pokračování s dobrou choreografií,milou Lily James a skvělými hity.Celkově je dvojka o malinko slabší než předešlý počin,ale stále jde o zábavnou letní jednohubku.Jen ta Cher mi tam moc neseděla.

• 5.10.2018  09:58
    Venom (2018)

Jeden napíše nuda a dá 2*,druhý dá 5* a zvolí termín "totální nářez.Tak,a co si teď o tom mám myslet?!(napsáno před shlédnutím)

• 3.10.2018  15:18

Nic originálního,ale přesto velice zručně natočeno a ani chvíli nenudí.Bayona prostě umí,Pratt je sympaťák,Howard a Pineda jsou kočky a Isabella Sermon zajímavý objev.

• 25.8.2018  06:54

Je to solidně natočeno.Námět je originální.Herecké výkony jsou slušné.Jenže scénář má tolik nelogičností,že film sráží na kolena.

• 20.8.2018  23:15

Doporučoval bych těm,kteří motion performance capture berou jen jako efekty a nic víc,aby shlédli dokument o natáčení.Pod digitálním hávem se skrývá skutečné a nelehké herectví a zaslouží si uznání a úctu.Válka o planetu opic je emočně silnější a výpravnější než předešlý díl,nicméně Úsvit mě bavil o něco víc.Krom Serkise a ostatních herců v rolích opic zaujme vynikající Woody Harelson a překvapil mě velice soundrack,který považuji za jeden z nejlepších za poslední dobu.Válka o planetu opic je velice kvalitní zakončení trilogie a Matt Reeves opět potvrdil,že je velmi schopný režisér.

• 11.3.2018  06:40
    Bába z ledu (2017)

Můj první Sláma.Tento civilní způsob hraní mi sedí jak u čeho.Např. u Homolků nebo v Dědictví.Zde jsem tápal zda Zuzana Kronerová a Pavel Nový hrají tak špatně nebo je to záměr.V tom druhém případě by to bylo geniální.Scénář se mi líbil,jen jsem si během filmů říkal,jak by to bylo fajn,kdyby ho zpracoval někdo jiný.Absolutní absence hudby umocňovala spíše dokumentární dojem.Český lev pro Petru Špalkovou je pro mě nepochopitelný.Marek Daniel,Václav Neužil a Táňa Vilhelmová lehce přehrávali a byli na zabití.I přesto všechno se mi to vlastně docela líbilo a nenudil jsem se.

• 13.2.2018  21:31
    Tanec s vlky (1990)

Má srdeční záležitost již od prvniho vydání na VHS.Dle mého nejlepší western s indiánskou tématikou a jeden z nejkrásnějších filmů vůbec.Zaslouženě zaujímá vedoucí pozici v mé Top 10 nejoblíbenějších filmů.Viděna i verze "Director's cut".

• 29.1.2018  12:00

Lehce nadprůměrný western,který zaujme především postavou Doca Hollidaye a výkonem Kirka Douglase.Burt Lancaster mě v roli Wyatta Earpa neseděl.

• 17.1.2018  17:35

V rámci žánru akční komedie,vynikající.Spojení výborné akce a neustále kvalitně hláškující dvojice Jackson,Reynolds vznikl zábavný akčňák,který i přes dlouhou stopáž a jednoduchý děj nenudí.Něco jako Kingsman,jen s uvěřitelnějším dějem,realističtější akcí a ostřejším slovníkem.Výborná režie,střih a soundtrack.

• 15.1.2018  13:56

Tak tohle je peklo pro všechny feministky :-D.

• 25.12.2017  22:06

Já se za ten film strašně styděl a přitom jsem nemusel.

• 19.12.2017  13:25

Po prvním shlédnutí:zatím ucházející nikoliv však odzbrojující.Myslím si,že poté co SW opustil otec Lucas,už to nebude nikdo ono.DODATEK:po druhém shlédnutí jsem se smířil s tím co Rian Johnson udělal s Lukem a zvyšuji hodnocení.

• 2.12.2017  19:38

Trvalo mi třetinu filmu,než mě to vtáhlo do děje.I přes drahou recyklaci pirátské quadrilogie jsem se však docela slušně bavil.Má bránice se hřmotně(mám angínu)zachvěla při svatebním obřadu v kostře velryby.Finále je velkou třešní na dortu.

• 16.11.2017  19:50

Je to ten typ blockbusteru,po jehož projekci se blaženě usmívám.Ten kdo šel na třetího Thora do kina,věděl že se zde bude sázet především na humor a odcházel nespokojený,nechť se vykašle na Marvelovky a chodí jen na art.Ragnarok dopadl velice dobře a až na pár přešlapů jde o velice povedený bloksík.

• 10.11.2017  16:56

Typický vzorec Neesonovky jakou jeho fandové očekávají.Někdy se to povede jako zde a naopak někdy jsme svědky průšvihu(96 hodin-Odplata).Tento thriller je solidně režijně uchopen a i scénář,který spichnul stejný tvůrce neprobouzí rozpaky a nechtěné úsměvy.Úvodní akční scéna je na vysoké úrovni.Solidních 70%.

• 9.11.2017  22:17

Tak tohle bylo vycucané pro prachy.Dvouhodinová reklama nejen na Dr.Maxe a exhibice nejhezčích českých hereček a pseudohereček(Rybová,Hornáčková,Jeníčková,Nesvačilová,Brodská,BoudováHrubešová,Krátká,Badinková)nezaručí v tomto podání úspěch.Bylo mě z toho smutno a ani nostalgie nepomohla.Už úvodní písnička napověděla,že tohle bude špatný směr.

• 6.11.2017  19:55

Mateřský pud,aneb jak si lze po..at život.Uvěřitelné drama s reálným milostným vztahem dvou hlavních postav.(Fassbender a Vikander tvoří pár i v reálu).V poslední třetině filmu herecky velice silné.

• 1.9.2017  19:53
    Úkryt v zoo (2017)

Dramaturgicky a režijně velmi špatné.Tak velké téma a mě to emočně totálně minulo.Problém jsem měl nejen s hudbou,které není mnoho a je nevýrazná.Věrohodnost srážejí herecké výkony,přízvuk(viděno v originále),čeští herci a pražské lokality představující Varšavu.Film Její případ(North Country) z roku 2005 od stejné režisérky s Charlize Theron v hlavní roli,je natočen taktéž podle skutečné události a jde o mnohem procítěnější dílo.

• 20.8.2017  20:19

Zatímco předchozí režijní počin tohoto španěla mě až tolik emociálně nazasáhl,zde jsem kapesník potřeboval.Malinko mi to připomínalo Spielbergova The BFG s tím rozdílem,že tady mi nebylo jedno jak to dopadne.Režijně mistrovský kousek,avšak na můj vkus až moc depresivní(to není kritika).Na takový film se nezapomíná.

• 12.8.2017  07:42

Film,který minul naše kina dějově nepřináší nic nového,ale je tak dobře natočen,že mě nenudil a zajímal.Výborný casting,skvělá kamera,solidní scénář a především režijně bezchybná záležitost.

• 9.8.2017  17:40

Smraďoši do šesti let a nadměrně infantilní maminy to jistě ocení.Já ocenil pouze animaci.

• 23.7.2017  18:48

Parodie je to výborná.Akce je místy tak kulometná až člověk nestíhá,což je škoda při tom množství detailů.Vizuál je nápaditý,ale chce to vícerozkouknutí.Humor je zde na prvním místě.Je ho mnoho a je dobrý.Pro lepší vychutnání gagů je lepší znát nejen předchozí celovečerní Batman filmy,ale i jiné DCčka.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27