Městečko South Park - To není vtipné (2016) (epizoda)

- Garrison: Pane Otroku, tohle jsou složité diplomatické věci. Nemůžete jen tak odpálit nějakou zemi. - Pan Otrok: Ježíši, ty jsi sračka!

Městečko South Park - Jen pro zvané (2016) (epizoda)

- Garrison: Myslím, že to byl Eduardo, který mi řekl, že nemůžu strkat potraviny tam, kam chci. Ačkoliv je z posraný Guatemaly!

Městečko South Park - Ježíši (2016) (epizoda)

- Bill Clinton: Pokud jim nezačneme líbat zadky, tak všichni skončíme v podzemní cele a ony budou dojit naše semeno.

Městečko South Park - Fort Collins (2016) (epizoda)

- Gerald: Pamatuješ, jak jsme byli děti a jen tak bezdůvodně někomu říkali buzno? - Dildo Pytlík: Já jsem byl ten komu bezdůvodně říkali buzno!

Městečko South Park - Velký Blb a Dánové (2016) (epizoda)

- Garrison: Stojím si tak na letišti a čekám frontu kvůli těm zasranejm muslimům. A všichni ti lidi od ochranky vypadají jako černý zloději z centra města. Já si říkám: „Paráda, to nás budete ochraňovat vy? Možná je dobře, že patří k gangu. Oni možná poznají rozdíl mezi muslimem a Mexikáncem, protože Bůh ví, že já ne. Čekám ve frontě a víte co udělám? Strčím prsty do prdele jedný ženský.

Městečko South Park - Péra ven (2016) (epizoda)

- Wendy: Vytáhli svoje pinďoury. - PC Principal: Ano, ale udělali to mírumilovně bez zlého úmyslu.

Městečko South Park - Plody začlenění (2016) (epizoda)

- Komentátor: Výsledek je čtyři sedící sportovci během národní hymny a tři z nich ani nejsou černí. Velká ostuda pro South Park.