Bay_watch

Bay_watch

Armin Tamzarian

okres Liberec
Is it necessary for me to drink my own urine? No, but I do it anyway because it's sterile and I like the taste.

<< předchozí 1 2 3
    • 7.2.2008  19:39

Lepší výkon podala Paris snad i v Domě vozkových figurín... jednoznačně zklamání

• 28.5.2013  04:47

Film tak špatný, že mě donutil po skoro dvou letech napsat komentář, abych před ním varoval všechny nevinné duše, které by mohla zlákat vcelku zajímavá premisa, v současné době atraktivní jihokorejské prostředi a hlavně toto absolutně zcestné hodnocení místních rejžomilů... Ano, přiznávám, že já sám jsem také skočil na špek a opravdu jsem si myslel, že se mi dostane nějaké milé oddechové teen detektivky alespoň srovnatelné s mým "guilty pleasure" Atentátem na střední. Ó, jak krutě jsem se mýlil. Tenhle kousek zkrátka nefunguje ani v jediné rovině, nedokáže vyvolat jedinou emoci, ba ani tu kapku napětí, které k thrillerům a detektivkám patří. Důvodem toho všeho je hlavně to, že je celý scénář úplně hloupý, blbý, debilní, lobotomizující a tak krutě kokotský, až to člověka s minimální inteligencí a selským rozumem musí rozčílit do běla. Dvojice hlavních hrdinů tu jedná zcela nelogicky a bezmozkovitě tak, aby se dostávaly do těch nejklišoidnějších thrillerových situací. Ano, nechybí tu vůbec nic včetně pátrání, nalezení vraha, útěku před ním (kam jinam než na střechu!) a finální konfrontace. Tohle všechno je ale realizováno tak směšně amatérsky, že jsem po celou dobu jen naštvaně a s nevěřícným pohledem zíral, co že se to děje, a nevěřil jsem vlastním očím, kolik se toho dá posrat. Měl jsem sto chutí vlepit každému z hrdinů i všem ostatním pár facek, aby se jejich mozky vzpamatovaly a začaly fungovat alespoň na té nejjednodušší bázi, leč nestalo se a já si vytrpěl nějakých 70 minut až do krutého finále, které skýtá jeden z prstu vycucaný cliffhanger a zřejmě tu nejtrapnější filmovou honičku hlavních hrdinů před vrahem, kterou jsem kdy za celý svůj život viděl... Nakonec bych se přeci jen rád opravil. Není pravda, že u vás tento film nevyvolá žádné emoce. V průběhu jeho sledování se ve mně mísily pocity rozčarování, ukřivděnosti, hanby a bezmezného hněvu a vzteku, které jsem musel trochu vyventilovat až tímto komentářem. Ta hořká pachuť na jazyku, že jsem zrovna okusil ten nejsmradlavější filmový exkrement za dlouhou dobu, ale nejspíš jen tak nevymizí.

• 23.12.2007  18:52
    A-Team (TV seriál) (1983)

Stejně jako Chuck Norris i oni tu budou navždy!

• 27.12.2007  14:23
    Action Man (TV seriál) (1995)

Nejstupidnější animovaný seriál, který jsem kdy měl tu smůlu zhlédnout.

• 5.6.2008  12:31
    Andromeda (TV seriál) (2000)

Hrozná pí*ovina. Nebýt toho, že jsem se na to musel koukat s malým bratránkem, tak se tomu vyhejbám jako čert kříži...

• 6.9.2008  08:57

Až neuvěřitelně profesionální fanouškovský kraťas od asi toho nejfanatičtějšího batmanova stoupence. Kam se na tohle hrabou studiové AvP, AvP2 a jiní žabaři. Tohle je prostě crossover se vším všudy, který se drží všech jeho nepsaných pravidel. Takhle by to mělo vypadat, Marvele, DC a spol.! http://www.youtube.com/watch?v=Hjp0I_okX0w

• 28.10.2007  01:37
    Bazén (2001)

Děte se utopit! Totální shit, kterej je i na slasher hrozná podívaná. Když už je ale scénář tak otřesně pitomej a "herci" tak toporní a nesympatičtí, tak to aspoň měli vycpat nějakejma pěknejma babama... čehož jsem se nedočkal. Nevím proč, ale ani jedna z nich se mi nelíbila... vlastně jo, Isla Fisher je tu pořád stejně pěkná jako v Nesvatbovejch. Škoda, že tak brzo umřela. Vsadím se, že by v pohodě odtáhla celej tento "filmovej skvost"... No nic, jdu si pustit Vřískot.

• 4.10.2007  20:50
    Beyblade (TV seriál) (2001)

Ta 1* je za to, že mám ve skříni ještě asi 6 baybladeů. Nějak se jich nechci zbavit xD

• 29.10.2007  16:11
    Blade (TV seriál) (2006)

První dva filmy docela ušly. Proboha, ale vážně nechápu, proč museli natočit něco takovýho... navíc po trojce, která byla totálně zprasená, a už to samo o sobě naznačovalo, že tahle série nemá budoucnost.

• 17.12.2007  19:26

Tak tenhle kousek aspiruje na titul "nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl".

• 13.3.2008  01:31
    Brouk (2002)

Velice humorný a příjemný nezávislý film... a dost slušně odfláknutej nápad s "teorií chaosu". Celou dobu mi přišlo, že ten brouk v příběhu žádnou velkou roli nehrál... Na můj vkus až moc postav, ale i tak si každá z nich dokázala získat moji pozornost. Ke konci jsem si snad v každém záběru myslel, že přijde nějaká tragédie (vražda, teroristický útok...ostatně postava podivína z blízkého východu tomu dost nasvědčovala... ano, asi začínám být xenofobní), ale nic se kupodivu nestalo. Takže, jako zajímavé nakouknutí do osudů několika lidí, ano... ale že by se z vás po jeho zhlédnutí stal aspoň laický znalec "efektu motýlího křídla", to rozhodně ne (v tomhle jsem od filmu čekal trochu víc).

• 21.12.2007  11:12
    Desperado (1995)

Úžasně dávkovaná akce a legendární hlášky. Co víc si přát?

• 26.9.2007  19:55
    Digimon (TV seriál) (1999)

No a co, že byli Digimoni vymyšleni dřív? Stejně jsou jen odpornou kopií Pokémonů!

• 30.12.2007  01:18

Jediné dva plusy: za všech okolností sexy Elisha Cuthbert a v závěrečných titulcích znějící My Chemical Romance.

• 21.12.2007  21:35
    Equilibrium (2002)

Geniální

• 4.5.2008  16:32

Báječný film o "bezstarostném" studentském životě, jenž je celý natočený v krásných kulisách katalánské Barcelony. Vážně mě to bavilo a udrželo to moji pozornost i přes to, že (jak mnozí poznamenávají) film nenabízí, jakýkoliv strhující okamžik. Možná i proto, že jsem v Xavierovi a spol. viděl kus sama sebe (jen jsem jim trochu záviděl všude ty nádherný holky). Většinu věcí, co dělala jejich parta, dělám já už teď, a to ani nemusim jezdit do ciziny. Líbilo se mi, jak se autoři nesnížili k trapnému parodování jednotlivých národností, přičemž to zvýraznili ještě tím, že v půlce přijel Wendinyn bratr, který přesně tohle dělal, a poté na něho byli všichni naštvaní... Jo, už se docela těšim, až sám pojedu na Erasmus.

• 23.9.2007  10:52

The best of animace, hudba, choreografie soubojů... prostě všechno. Pro fanouška této série povinnost... vlastně pro fanoušky všech animáčů, akčňáků, fantasy a dobrodružnejch filmů :) ten film jsem po prvním zhlédnutí musel vidět ještě 10x, abych se ujistil, že je opravdu možné přenést FF i na plátna, aniž by se to tak pokurvilo jako v Esenci Života, do které jsem vkládal nemálé naděje a nakonec se dočkal obrovského zklamání... nechápu, jak někoho mohlo napadnout úplně vyměnit postavy, děj, prostředí a prostě zničit celou atmosféru FF. Vždyť právě tyto vlastnosti jsou dovedené k dokonalosti a opěvované po celém světě. Vždyť právě to dělá z FF něco výjímečného. A tento film to jenom potvrzuje.

• 22.4.2014  05:27
    GANTZ (2010)

Gantz je typický příklad zmrvené adaptace mangy. Přitom tvůrcům hrálo prakticky vše do karet. Vybrali si jednu z nejoblíbenějších sérií, jejíž koncept a děj by se dal nejblíže přirovnat k Mužům v černém nebo RIPD, zatímco tady je to všechno ještě tak 10-krát bizarnější a s tunou explicitního násilí, nahoty a sexuálních narážek okolo... Takže čistá japonská paráda, žeo. Všichni jsme se těšili, až se to všechno pořádně rozpohybuje. (A nemyslím tím jen kozy Kishimoto.) Bohužel tady vaz filmařům zlomily chyby, které jsou u takovýchto pokusů až velmi časté, a proto se divím, že se stále opakují. Tím myslím zejména špatné časové rozvržení, přílišnou doslovnost, snahu mít tam všechno a lpění na věcech, které jsou sice v komiksu zábavné a mohou tam působit hrozně cool, jenže na celuloidu zkrátka a jednoduše nefungují a strašně bijí do očí. Nakonec tedy dvě hodiny sledujete film, ve kterém skupinka ubulených Japonců v úchylném černém latexu pobíhá po levných kulisách a neúspěšně se snaží předstírat boj s hrozně (pozor, neplést s "hrozivě") vypadajícími vesmírnými monstry, přičemž vy si jen celou dobu nevěřícně pokládáte otázku "Jak sakra dokážou nad těma potvorama pořád vyhrávat?! Vždyť jsou to všichni retardi!" A pomalu se vám z toho všeho dělá nevolno a cítíte se trapně, protože to ti herci a režisér berou tak zkurveně vážně!

• 13.8.2008  00:42
    Herkules (TV seriál) (1995)

Jako malej sem to žral. Díky tomuhle seriálu vděčím za přátelství s mým kámošem, který, když jsme se přistěhovali, vlastnil někde půl tuctu merchandisingových postaviček z Herkula... Po týdnu přátelení se mnou mu zbyly provozuschopné už jen dvě :)

• 28.12.2007  02:26

Film bez jakékoliv logiky s nejcéčkovějším dějem, který se dal vymyslet. Naštěstí se tento kousek vůbec nedá brát vážně! Tu jednu hvězdičku má za to, že jsem se u něho permanentně řezal smíchy.

• 27.4.2008  00:50
    Juno (2007)

Nádherné a milé, žádná jiná slova u mně tenhle film prostě nevystihují lépe. Mohl jsem si ke zpříjemnění večera vybrat desítky jiných kousků, ale nikdy nebudu litovat, že jsem sáhl právě po Juno. Je to film, který vám v hlavě zůstane ještě hodně dlouho po zhlédnutí a zabloudíte k němu pokaždé, když budete potřebovat zvednout náladu (a Juno se to povede, to mi věřte!). Nakonec, přiznejme si, takové filmy se přece netočí denně... :)

• 27.2.2008  17:08
    Kapitán Tsubasa (TV seriál) (1983)

Můj první kontakt s nejkrásnější míčovou hrou na světě. Byly mi nějak 3 roky a od té doby mě to poznamenalo s nedozírnými následky. Samozřejmě byl mým nejoblíbenějším hrdinou samotný Ohzora Tsubasa. Ještě dnes, když chci v zápase vstřelit gól, tak si prostě vzpomenu na nějakou jeho scénu a soustředím se jen na to, abych úspěšně zvládl sólo přes půlku hřiště, nebo vypálil tak silnou dělovku, která protrhne síť (pochopitelně takové góly tvoří asi tak 1% mé gólové produkce).

• 22.12.2007  13:50
    Kill Bill (2003)

Má to styl a šmrnc a je to tuze zábavné. Co je to? No přece další umělecké dílo z hlavy Quentina "akční scény umím natočit jako nikdo jinej" Tarantina. Jeden z jeho nejlepších filmů, který se může měřit i s Gaunery nebo Pulp Fiction. Úžasný náboj filmu mě strhl od prvních okamžiků hlavně svým perfektním soundtrackem a všemožnými popkulturními odkazy (o žlutočerné kombinéze, která jako by z oka vypadla Bruci Lee ani nemluvě). Téměř každá bitka se zařadila do mé imaginární síně slávy.

• 22.12.2007  13:41
    Kill Bill 2 (2004)

První díl byl dokonalý, a kdyby to tímhle stylem pokračovalo i v díle druhém, s jistotou by se Kill Bill zařadil mezi mé nejoblíbenější filmové série. Převeliká škoda, že se Quentin pomátl a úplně slevil z akční kadence, přičemž zabředl do vod mystifikování a filozofických úvah... Finální souboj mezi Beatrix a Billem byl snad jedním z nejodfláknutějších, co jsem kdy viděl (jestli v tom měla být nějaká filozofická myšlenka, tak já jsem si jí nevšiml).

• 2.9.2007  02:05

Skvělý důkaz toho, že Korejci neumí jen romantická melodramata a bezduché duchařské horory. Při jeho sledování si představujete, jaké by to bylo v jejich kůži. Je tak lehké být zabijákem! Ten film je nabitý napětím, akcí, humorem... a láskou. Tyhle zabijáky si musíte zamilovat. ^^

• 10.11.2007  11:04
    Krokodýl (2000)

Už jsem se lekl, že v téhle bizarnosti hraje Kyle MacLachlan...

• 23.12.2007  02:56

Možná to bylo tím, že jsme si ho pouštěli tak pozdě večer (náhodou v ten samej den, kdy to dávali v TV), ale mě se ten film fakt líbil! Za celej den jsem se u ničeho tak nenařehtal! Těch kung-fu odkazů a parodií... Jasně, že Oedekerk má totálně debilní výraz kdykoliv a při všem, a že je to do nebe volající vykrádání, které by zvládl i zelenáč v movie makeru, ale ten dabing (originální!) a moje ospalost to jednoduše přebili... Wíí, wíí, wíííí!

• 12.9.2007  20:24
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Jako komedie perfektní (rozesmál mě už jen pohled na ten Lenssenův pěstěný furiantský knír)... jenže v popisu žánru není ani zmínka o tom, že by tato televizní anomálie měla dráždit moje bránice, a jako krimi by to byla urážka detektivního žánru, jelikož naivita, se kterou jsou jednotlivé případy "vyšetřovány", někdy hraničí až z demencí... Co s tím?

• 15.9.2007  22:29

Takhle zprznit komiksovou klasiku se povede jen málokdy... Akce střídá akci (asi jediné alespoň trochu povedené pasáže filmu), ale jak se herci poprvé pokusí ze sebe vydat hlásku, film se pohřbí až na dno stupidity. Kdyby byl Alan Moore po smrti, tak by se musel obracet v hrobě.

• 6.1.2008  01:59
    Loganova válka - Čest zavazuje (TV film) (1998)

Proč proboha musí bejt v každým Chuckově filmu nějaký vyšší poselství? Pak už to nemůžu hodnotit jako "Shit na zasmání pro nudné večery" (tam by si možná vysloužil i 1*), ale jen prostě jako Shit! ...Už nikdy víc...

<< předchozí 1 2 3