Bay_watch

Bay_watch

Armin Tamzarian

okres Liberec
Is it necessary for me to drink my own urine? No, but I do it anyway because it's sterile and I like the taste.

• 2.1.2008  01:36

Už se vám někdy stalo, že jste se po zhlédnutí nějakého filmu prostě nedokázali hnout, nedokázali nic udělat... prostě jste jen seděli s otevřenou pusou? Tak tohle je přesně ten Film, u kterého se vám to pravděpodobně stane. Prakticky všechno tu klaplo na výtečnou - herci v čele s Robin Williamsem (ó, kéž by všichni kantoři byli takoví) tu podávají svoje životní výkony, nádherná hudba vás perfektně navnadí na atmosféru internátních škol britského střihu a režie je dokonale řemeslně zvládnutá... Toto dílo patří k té hrstce, u kterých jednoduše hltáte každou scénu - smějete se tam, kde se smát máte, a pláčete, kde se plakat má...

• 31.12.2007  10:36
    Škola Na Výsluní (TV seriál) (2007)

Pokud tvůrci chtěli zachytit dnešní školní prostředí, tak se jim to opravdu krutě nepodařilo. Při jeho sledování mi bylo u některých scén až trapně, protože s jistotou vím, že takhle to ve třídách našeho školského systému ROZHODNĚ nechodí. Tak odporně a zcestně idealizovaný seriál á la "Nábor do první třídy pro nevinné předškoláky" se jen málokdy vidí (a to jsem si už prošel výplachem typu My všichni školou povinní)... O hrůzostrašných hereckých výkonech se snad ani nemá cenu zmiňovat.

• 31.12.2007  10:35
    My všichni školou povinní (TV seriál) (1984)

Před pár desítkami let to možná takhle mohlo vypadat, ale dnes se nad tím můžu jen hodně shovívavě pousmát... Levné herecké výkony, stále stejný "soundtrack" a všudypřítomná pachuť komunistického režimu nezachraňuje ani zasazení do "mého" Liberce.

• 30.12.2007  01:18

Jediné dva plusy: za všech okolností sexy Elisha Cuthbert a v závěrečných titulcích znějící My Chemical Romance.

• 28.12.2007  02:26

Film bez jakékoliv logiky s nejcéčkovějším dějem, který se dal vymyslet. Naštěstí se tento kousek vůbec nedá brát vážně! Tu jednu hvězdičku má za to, že jsem se u něho permanentně řezal smíchy.

• 27.12.2007  14:23
    Action Man (TV seriál) (1995)

Nejstupidnější animovaný seriál, který jsem kdy měl tu smůlu zhlédnout.

• 23.12.2007  18:52
    A-Team (TV seriál) (1983)

Stejně jako Chuck Norris i oni tu budou navždy!

• 23.12.2007  02:56

Možná to bylo tím, že jsme si ho pouštěli tak pozdě večer (náhodou v ten samej den, kdy to dávali v TV), ale mě se ten film fakt líbil! Za celej den jsem se u ničeho tak nenařehtal! Těch kung-fu odkazů a parodií... Jasně, že Oedekerk má totálně debilní výraz kdykoliv a při všem, a že je to do nebe volající vykrádání, které by zvládl i zelenáč v movie makeru, ale ten dabing (originální!) a moje ospalost to jednoduše přebili... Wíí, wíí, wíííí!

• 22.12.2007  13:50
    Kill Bill (2003)

Má to styl a šmrnc a je to tuze zábavné. Co je to? No přece další umělecké dílo z hlavy Quentina "akční scény umím natočit jako nikdo jinej" Tarantina. Jeden z jeho nejlepších filmů, který se může měřit i s Gaunery nebo Pulp Fiction. Úžasný náboj filmu mě strhl od prvních okamžiků hlavně svým perfektním soundtrackem a všemožnými popkulturními odkazy (o žlutočerné kombinéze, která jako by z oka vypadla Bruci Lee ani nemluvě). Téměř každá bitka se zařadila do mé imaginární síně slávy.

• 22.12.2007  13:41
    Kill Bill 2 (2004)

První díl byl dokonalý, a kdyby to tímhle stylem pokračovalo i v díle druhém, s jistotou by se Kill Bill zařadil mezi mé nejoblíbenější filmové série. Převeliká škoda, že se Quentin pomátl a úplně slevil z akční kadence, přičemž zabředl do vod mystifikování a filozofických úvah... Finální souboj mezi Beatrix a Billem byl snad jedním z nejodfláknutějších, co jsem kdy viděl (jestli v tom měla být nějaká filozofická myšlenka, tak já jsem si jí nevšiml).

• 21.12.2007  21:35
    Equilibrium (2002)

Geniální

• 21.12.2007  11:12
    Desperado (1995)

Úžasně dávkovaná akce a legendární hlášky. Co víc si přát?

• 17.12.2007  19:28
    Vyvolený (2000)

Vrchol Shyamalanovy tvorby. Film s geniálním motivem, který je mi navíc velmi blízký.

• 17.12.2007  19:26

Tak tenhle kousek aspiruje na titul "nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl".

• 16.11.2007  23:00

Nahoru, dolů? Nakonec se ubral směrem dolů...

• 12.11.2007  20:48
    Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál) (2008)

Bez Arnieho? Pěkně blbej nápad...

• 10.11.2007  11:04
    Krokodýl (2000)

Už jsem se lekl, že v téhle bizarnosti hraje Kyle MacLachlan...

• 10.11.2007  10:31
    Octopus (2000)

Ježiši... on ji má někdo i ve filmotéce? Masochisti...

• 4.11.2007  16:52
    Rocky (1976)

Outsider Rocky Balboa proti namachrovanému mistrovi Apollu Creedovi. film s úžasně rvavou atmosférou, kultovním soundtrackem a prostým geniálním příběhem, kterému odpustíte i dosti patetické dialogy... americký sen nikdy nebyl lépe ztvárněn. klasika

• 29.10.2007  16:11
    Blade (TV seriál) (2006)

První dva filmy docela ušly. Proboha, ale vážně nechápu, proč museli natočit něco takovýho... navíc po trojce, která byla totálně zprasená, a už to samo o sobě naznačovalo, že tahle série nemá budoucnost.

• 28.10.2007  01:37
    Bazén (2001)

Děte se utopit! Totální shit, kterej je i na slasher hrozná podívaná. Když už je ale scénář tak otřesně pitomej a "herci" tak toporní a nesympatičtí, tak to aspoň měli vycpat nějakejma pěknejma babama... čehož jsem se nedočkal. Nevím proč, ale ani jedna z nich se mi nelíbila... vlastně jo, Isla Fisher je tu pořád stejně pěkná jako v Nesvatbovejch. Škoda, že tak brzo umřela. Vsadím se, že by v pohodě odtáhla celej tento "filmovej skvost"... No nic, jdu si pustit Vřískot.

• 16.10.2007  18:18

Úchvatný film. Jeden z nejlepších, a to nejen v žánru romantických komedií, ve kterém jasně kraluje, co se týče americko-evropské produkce. Obsazení ani nemohlo být lepší a určitě souhlasím s tím, že ta scéna, kdy Andrew Lincoln zazvoní u domu Keiry Knightley s těma cedulkama, je vážně dechberoucí... a jenom dokazuje kreativní zručnost scénárisů. Většina situací byla úplně neotřelá a myslím, že ani nikdy v žádných jiných filmech tohoto žánru nejsou k vidění... Jakýkoliv z těch překrásných příběhů se může zrovna teď dít i ve skutečnosti... a to je na tom asi tak úžasné.

• 13.10.2007  10:38
    Sue Thomas: Agentka FBI (TV seriál) (2002)

Nikdy jsem moc dobře nepochopil, jak ta ženská dokáže komunikovat. Nebyla náhodou hluchoněmá? Tak jak mohla v pohodě kecat s ostatními? Nebo jsem to jen blbě pochopil, protože jsem na to koukal, jen když nic jinýho lepšího nedávali?

• 6.10.2007  11:43
    Top Gun (1986)

Film tak nabitý nostalgií 80. let, čistým kýčem a také romantikou,... že se vlastně musel stát kultovním. Můžete mu stokrát vyčítat namistrované dialogy a propagandu americký správných hošíků ve stíhačkách, ale stejně to všechno přebíjí fantastický soundtrack v čele s nejlepším ploužákem všech dob Take My Breath Away, jako kaše hustá romantická atmosféra, úžasné, do posledního detailu vypiplané akční scény... a Tom Cruise. Ano, ten Tom Cruise, kterého 90% normálních občanů považuje za vypatlaného fanatického dementa, a který už pár let o dobrou roli nezakopl. Nikdo mu ale nemůže upřít, že jedině on dokáže zahrát toho pravého Mavericka se vším, co k němu patří, a jak si ho se slzou v oku pamatujeme. S každým dalším zhlédnutím jsem musel uznat, že nikdo neumí natočit tak skvělé náborové video jako Tony Scott... Kdybych neměl někde 5 dioptrií, tak se dám ihned k letectvu... jen bych měl trochu strach z toho homosexuálního nádechu.

• 6.10.2007  11:33

Nejlepší parodie na akční filmy? Stopro... Nejlepší parodie všech dob?. Oujeee!!!... Kam se na to hrabou ty pseudoparodický série Scary Movie a Epic Movie... Top Gun jsem naštěstí zkoukl dřív než tenhle skvost, jinak bych u něho asi usnul :D

• 5.10.2007  21:01
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Musíte uznat, že nápad to mělo geniální (sice pořád o tom samém, ale geniální). Jestli se někdo nechal strhnout davovou nenávistí a dal tomuto výtečnému seriálu "odpad!", tak je u mě za blba a pokrytce. Přiznejme si už konečně, že jsme to všichni kdysi žrali... Tak proč to teď odsuzujeme? Proč teď nadáváme a varujeme další generace, jaká to je blbost, když jsme tomu sami kdysi propadli? Nemají snad i oni právo užít si tu akci a zábavu s Ashem Ketchumem, Pikachu a jeho přáteli? Hry přece byly ve své době revoluční a i doteď si drží neuvěřitelnou chytlavost... To samé platí o seriálu, na který se i dnes rád podívám :) P.S. podle golfisty si zasloužím Oscara :)

• 4.10.2007  20:50
    Beyblade (TV seriál) (2001)

Ta 1* je za to, že mám ve skříni ještě asi 6 baybladeů. Nějak se jich nechci zbavit xD

• 30.9.2007  14:13
    Na jedné lodi (TV seriál) (1996)

Tak tady se mi líbil Ted Danson asi nejvíc. Hodně dobrej a satirickej sitcom :) jen škoda, že už ho nedávají. Jinak souhlasím s Geminim

• 30.9.2007  13:29
    Lovci upírů (2003)

Totální shit. Zase jsem promarnil hodinu a půl života. Jestli chcete vidět pravé lanové kung-fu, tak si prostě najděte jakýkoliv hong kongský seriál o bojovnících. Jakýkoliv z nich je aspoň o deset úrovní nad touhle slátaninou. P.S. doteď nechápu, proč ti blbci prostě nebojovali s tím upírem mokrý, když je tak nemohl vidět O_o

• 26.9.2007  19:55
    Digimon (TV seriál) (1999)

No a co, že byli Digimoni vymyšleni dřív? Stejně jsou jen odpornou kopií Pokémonů!