Bay_watch

Bay_watch

Armin Tamzarian

okres Liberec
Is it necessary for me to drink my own urine? No, but I do it anyway because it's sterile and I like the taste.

1 2 3 následující >>
    • 26.9.2007  19:47
    Ošklivka Betty II: Ecomoda (TV seriál) (2001)

Pane Bože! Oni udělali i pokračování? Doteď jsem o tom ani nevěděl... ale jen za tu kacířskou myšlenku udělat dvojku si zaslouží tohle hodnocení!!!

• 26.9.2007  19:43
    Mladí a neklidní (TV seriál) (1973)

Perfektní ukázka toho, kam až je schopná "filmařina" klesnout...

• 26.9.2007  19:40
    Tak jde čas (TV seriál) (1965)

Tak pro tuto zrůdnost bych navrhoval vytvořit speciální hodnocení: radioaktivní odpad!... Jen pomyslete na ty desítky generací s vymytými mozky...

• 23.9.2007  10:52

The best of animace, hudba, choreografie soubojů... prostě všechno. Pro fanouška této série povinnost... vlastně pro fanoušky všech animáčů, akčňáků, fantasy a dobrodružnejch filmů :) ten film jsem po prvním zhlédnutí musel vidět ještě 10x, abych se ujistil, že je opravdu možné přenést FF i na plátna, aniž by se to tak pokurvilo jako v Esenci Života, do které jsem vkládal nemálé naděje a nakonec se dočkal obrovského zklamání... nechápu, jak někoho mohlo napadnout úplně vyměnit postavy, děj, prostředí a prostě zničit celou atmosféru FF. Vždyť právě tyto vlastnosti jsou dovedené k dokonalosti a opěvované po celém světě. Vždyť právě to dělá z FF něco výjímečného. A tento film to jenom potvrzuje.

• 15.9.2007  22:29

Takhle zprznit komiksovou klasiku se povede jen málokdy... Akce střídá akci (asi jediné alespoň trochu povedené pasáže filmu), ale jak se herci poprvé pokusí ze sebe vydat hlásku, film se pohřbí až na dno stupidity. Kdyby byl Alan Moore po smrti, tak by se musel obracet v hrobě.

• 12.9.2007  20:24
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Jako komedie perfektní (rozesmál mě už jen pohled na ten Lenssenův pěstěný furiantský knír)... jenže v popisu žánru není ani zmínka o tom, že by tato televizní anomálie měla dráždit moje bránice, a jako krimi by to byla urážka detektivního žánru, jelikož naivita, se kterou jsou jednotlivé případy "vyšetřovány", někdy hraničí až z demencí... Co s tím?

• 8.9.2007  18:21
    Robocop: Temná spravedlnost (TV seriál) (2000)

V domnění, že to je první Robocop, jsem si spletl obal. Nešlo to vrátit, protože to bylo k jednomu "časopisu". Nikdy jsem si to neměl koupit... jedna z mých top10 největších chyb v životě.

• 8.9.2007  17:34

Tak tenhle film mě uchvátil hned v prvních okamžicích - míchá plno žánrů (akční, drama, romance...), hlavního hrdinu hraje jeden z mých nejoblíbenějších korejských herců... a hlavně to fantastické časové zasazení. V dnešní době si asi už jen málokdo dokáže představit, že by dostával rákoskou i za sebemenší prohřešek, šikana by ve škole byla na denním pořádku a oslovení holky těžší než zmlácení desítek padouchů... Film postupem času skvěle graduje až k nevyhnutelné, úžasně promakané finální bitce na střeše, která bez příkras či zpomalených efektů ukazuje rvačku v té nejsyrovější podobě. Dovoleno je vše!

• 2.9.2007  02:13
    Transformers (2007)

Tohle je jediný film, který je hřích stáhnout a sledovat doma na monitoru. Michael Bay znovu dokázal, proč mu hollywoodští producenti tak rádi svěřují peníze - dokáže totiž každý film proměnit ve zlato. Oslíčku otřes se nové generace! Jasně, ten film je fetišistický kýč až na půdu, ale vadí to někomu? Mě ani jednou, a to jsem na něj šel do kina 5x (pokaždé s jiným člověkem... naposledy už jsem nikoho nesehnal, tak jsem si aspoň sedl vedle moc hezké slečny - její kluk se na tu, podle jeho slov, "p*čovinu" nemohl už déle dívat). Dokonalý blockbuster!!! P.S. Po závěrečných titulcích mi dala číslo. Díky, Michaele! :)

• 2.9.2007  02:05

Skvělý důkaz toho, že Korejci neumí jen romantická melodramata a bezduché duchařské horory. Při jeho sledování si představujete, jaké by to bylo v jejich kůži. Je tak lehké být zabijákem! Ten film je nabitý napětím, akcí, humorem... a láskou. Tyhle zabijáky si musíte zamilovat. ^^

• 2.9.2007  01:52

Moje první zkušenost s korejskou kinematografií... a dodnes moje nejoblíbenější romantická komedie. Příběh a pointa je úžasná. Když jsem se na na něj díval poprvé, tak jsem si v každé scéně myslel (otupen americkou produkcí), že ji už Jung-woo má, ale pokaždé zase něco "zkonil" a ona ho zbila xD Korejci možná nemají stamilionové honoráře, ale v pohodě to dokáží natřít bezduchému Hollywoodu. Bravo!!!

1 2 3 následující >>