Uhlijo

okres Olomouc

1 bod

• 13.6.2018  00:04
    Backstage (2018)

Slováci dabovaní češtinou,... Bože! Asi nejbizarnější věc co jsem v kině viděl! Navíc když všichni říkají, že jsou Slováci, ale Ř říkají líp jak český rodilý mluvčí .... Celé je to špatné, děj zmatený jak lesní včela, hudba měla být lepší! Snaha hrát si na Let's dance prostě nevyšla ... Jedna hvězda za menší ukázku manipulace s výsledky v televizních soutěžích a dobrá choreografie skupiny Muertas. Ale to je tak vše. Druhý díl prosím NE!

• 5.5.2018  16:07
    Vadí nevadí (2018)

Vadí...

• 13.4.2018  23:01
    Pepa (2018)

Dobrá odreagovačka. Pokud máte zrovna čas zajít si na tento film po práci, určitě neuděláte chybu.

• 10.4.2018  10:18

Je to napínavé, barevné a prostě to nemá chybu. V některých pasážích filmu jsem ani nedýchal, a tak dávám od začátku až do konce za pět hvězdiček!

• 30.3.2018  01:01
    Coco (2017)

Tak dobrý animák jsem neviděl pěkně dlouho. Super!

• 20.2.2018  04:24

Dlouho jsem neviděl film, který má takový "tah na bránu". Od samého začátku vás chytne a nepustí. Skvělý námět od španělské produkce a parádní dílo za plný počet bodů! Perfecto!

• 31.1.2018  04:38

Nádherný příběh plný lidskosti, přátelství a naděje.

• 24.1.2018  20:07

Čekal jsem dobrodružství, cesty hustým pralesem, honičky s lidojedy a nebezpečné nemoci zabíjející jednu vedlejší postavu po druhé ... Ale místo toho jsem shlédl 140 minut nudy. Všechno se to hrozně táhne v podivné komorné atmosféře a skoro celý film je točený v přítmí a tak se na něj nedá ani pořádně koukat. Možná trochu tvrdé vyjádření k tomuto ryze životopisnému filmu, ale prostě to jsou dvě hodiny o ničem. Čistého času atraktivní výpravy džunglí je velmi málo. Škoda, začátek měl potenciál a konci jsem ještě dával trochu naději, ale byl jsem jen hodně naivní,.. jedna hvězda je pro mě maximum

• 18.1.2018  02:52

Jediné co mi přišlo děsivé bylo, že mi to děsivé nepřišlo.

• 16.1.2018  03:37

Ačkoli to byl můj první Star Wars, musím pochválit za krásně zpracované, dech beroucí záběry a akce, které doplňuje brilantní hudba. A co je pro mě největší úspěch, konečně vím kdo je Luke Skywalker :-)

• 9.1.2018  02:40

Asi jen těžko si ten kdo viděl Ztracen v džungli může představit jaké to v reálu muselo být peklo pro člověka, který tohle skutečně zažil. A nad tím jsem po shlédnutí filmu přemýšlel. Tento film nám opět dokazuje, že pokud má člověk odhodlání přežít, vůli jít dál a nezastavovat se ani při maximálním vysílení, zvládne i ty nejtěžší překážky, které mu osud přichystá. Co se zpracování filmu týče, určitě patří do skupiny těch lepších. Při některých scénách z rozbouřené řeky, jsem napětím nedýchal, záběry Bolívijské přírody byly skvělé a Danielův výkon velmi uspokojivý. Jen při záběrech na škaredá zranění mě více interesovali diváci v sále zakrývající si oči. Za mě 75%.

• 7.1.2018  22:44

Oproti knize, příliš rychlé. Seznámení s cestujícími, vražda, rychlé vyšetření záhady, jakoby se odpovědi povalovaly přímo před Poirotem. Avšak to se dalo čekat, poněvadž kdyby měl být film jako kniha, musel by být dvojnásobně dlouhý. Film je velmi hezký, klasická detektivka od Agathy Christie.

• 7.1.2018  22:37
    Sněhulák (2017)

Jeden z těch filmů, na které se těšíte jako na Vánoce a pod pomyslným stromečkem najdete jen uhlí, trochu sněhu, nějakou tu mrtvolku, a tak si říkáte, jestli jste opravdu tak moc zlobili nebo to je jen nevhodný dárek. Asi tak by se dal tento "horor" nebo spíše jen suchý thriller popsat. Jediné co mě uchvátilo, byla krásná norská krajina.