omit

Timotej Mikloš

okres Vranov nad Topľou

• 28.7.2018  12:01
    1922 (2017)

Keď sa vo filme rieši otázka životných hodnôt, vzťahov, vraždy a pomsty tak čakáte, že film bude nabytý fylozofickými úvahami nad ktorými budete nútení rozmýšľať ešte dlho po zhliadnutí filmu. Škoda. Námet je úžasný a ponúka tak veľa, no my sme obdržali len základ, ktorý nestačí k tomu aby divákovi dal to, čo mu má dobrý film dať. To ani nehovorím o takmer neustálej prítomnosti dvojitého rozprávača, ktorý dokáže diváka slušne uraziť. Overall- nič moc. Veľký potenciál ale ten skončil rozložený v studni presne tak ako telo Molly Parkerovej.

• 22.5.2018  21:30

Príbeh strateného chlapca z Brooklynu. Film divákovi už v prvých momentoch jednoznačne ukáže, že protagonista vo svojom živote nemá jasno - je stratený. Po zhliadnutí tohto filmu som zistil, že sa stratila dokonca aj jeho myšlienka. Od začiatku filmu sa ani protagonista a ani dej filmu nepohol jednoznačným smerom... Film bez deja, ktorý nadchne len máloktorého návštevníka kina.