DserCom

DserCom

okres okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 26.1.2020  03:30

Film o absurditě nenávisti. Hrozně dobře pojatý!

• 24.1.2020  18:11

Oi, ugly girl! Hi dickhead boy! Jednoduché, hezké, idilické a dobře napsané!

• 11.1.2020  01:06

Příběhově teda spíš nic, než moc. Klišé střídá klišé. Pak pár intimních scéna a zase klišé... Chtělo by to nějakou přidanou hodnotu, vůbec celkově mi uniká smysl nějaký pořádný zvrat, který by mi film víc uchoval v paměti. Je tak stereotypní až to bolí. Začátek nebyl úplně špatnej, ale zhruba od čtvrtiny filmu to začalo být až moc kýčovité a ohrané. Vývoj postav byl sice zpracován dobře, ale zasazení do celkového děje prostě nefunguje a film ztrácí na dopadu.

• 4.1.2020  01:17

Dobře natočený, silný pár, fungovalo to skvěle! Sice trochu melodrama, ale skvěle fungovalo. Dvě hvězdy dolů jsou zkrátka za to, bylo trochu předvídatelné a nebyly zde žádné příliš šokující plot twist nic. Lady gaga absolutně skvělá! Vnímám ji teď z trochu jiné perspektivy. Bradley Cooper předvedl opět své soužití s postavou a neuvěřitelný charisma. Věřila jsem jim každou scénu. Herecky je to takřka dokonalý! Hrozně dobře film sleduje vývoj postav, jak se mění a svůj vzájemný vliv. O hudbě snad není třeba mluvit... Shallow je nádherná, jako všechny ostatní, ale tahle se do mě zaryla nejvíc. Film mě potěšil svou kvalitou, jak kamerou, tak režii, kompozice ve finále funguje skvěle! Snímek si řadím do top 10 filmů 2018.

• 30.12.2019  00:51

Rozhodně lepší, než první kozí příběh, uhlazené a méně děsivé.

• 26.12.2019  01:05

Srdcová záležitost! Krásně odvyprávěný a vedlejší storyline s Charlieho tetou dobře graduje dějství! V pocitech Charlieho se dost vidím... Jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec! Rozhodně hodlám přečíst i knihu.

• 2.11.2019  02:24

Čekala jsem něco víc, ono stylizovaný je to fajn, ale nějak jsem tomu příběhu nevěřila, nebylo to přesvědčivé. Místy dost trapné, až nepříjemně trapné. Je z toho hodně cítit, že je to nezávislý film, hlavně pojetí celkově kamery a scénáře. Největší krizí v příběhu molly je když ji rodiče zakáží pořídit telefon - což bylo v celku zvláštní, pak teda samozřejmě její pletky s profesorem angličtiny. Postavy se nijak zvlášť nevyvíjí. Závěrem snad jen to, že jsou filmy na tohle téma více přesvědčivé a mají nějakou hlubší zápletku například film Half Nelson s Ryanem Goslingem můžu rozhodně doporučit! Co se týče tohoto filmu 35%

• 2.11.2019  02:13
    Beze stopy (TV seriál) (2002)

Když jsem byla mladší, milovala jsem to. No... S odstupem času mě to už tolik nebere, není to nic nového, co by vyloženě zaujalo. Ale když už nějaký díl běží, s nostalgii se ráda kouknu. Storytelling totiž není špatný, a hlavní postavy jsou sympatické. 60%

• 2.11.2019  02:08
    Snílci (2003)

Film o společenské realitě, o francouzské nespotanosti na přelomu 60. a 70. let. Hrozně se mi líbily prostřihy na staré filmy, určitá pocta klenotům kinematografie. Zároveň přidává na dynamice. V celku se mi film líbil - velmi naturalisticky pojat. A to mě bavilo! Protože to působí skutečně, narozdíl od děl rize komerčních - přidána hodnota, která výslednému pocitu přidá na síle a dopadu po shlédnutí. Můžu film s čistým svědomím doporučit.

• 26.10.2019  23:07
    Katka (2009)

Strhující ukázka procesu drogově závislých.

• 26.10.2019  23:04
    Spectre (2015)

Nejúnavnější a nejdelší Bondovka.

• 20.10.2019  02:45

Příliš jednoduché a předvídatelné.

• 8.9.2019  02:52

Tarantino se filmově pomstil rodině Charlese Mansona - V perfektně gradujícím finále, který prostě fungovalo skvěle. Jeho láska k filmu je zde více než očividná. Film, zároveň ukazuje i na to, že když už se člověk u filmu prosadí, je taky těžký se udržet. Nádherná kamera mého oblíbeného pana Richardsona. Skvělé stylizovaná atmosféra 60. let v Hollywoodu. Tehdejší muzika, která mě ještě víc vtáhla do děje. Suprově fungující hlavní dvojka, pes, hipíci a Sharon Tate. Film obdivující krásu filmu, krásu Ameriky, ale taky špatné stránky Hollywoodu na jeho pomyslném vrcholu. Zlatých let filmu. Let působících tak uvolněně. Mě se ten film hrozně líbil, byl to zážitek. Tohle je jeden z těch filmů, který mi zůstane v paměti. 85%

• 8.9.2019  02:28

Klišé, klišé, klišé a pak zase klišé. Malá sedmi léta holčička Billy, co pobrala všechnu moudrost světa dospělých svou miloučkou povahou sbližuje své dva rodiče zpátky k sobě a na kytaru hraje perfektně hned jak ji vezme do ruky. Její otec, velice slavný country muzikant (ve filmu je jeho sláva vyobrazena takřka jako třeba u Eda Sheerana, což buďme upřímní.... Coutrey není tak oblíbený hudební žánr...). Žije osamocený život a snaží se unést tíhu slávy. Na začátku se jeví jako sukničkář. Nicméně každý den, po dobu osmi let, poslouchá hlasovou zprávu od své bývalé snoubenky Joise (matka Billy), která se mu snaží sdělit něco velice důležitého, vyznává mu lásku, a prosí ho, aby se ozval, což pochopitelně neudělá. Když se mu jednoho dne rozbije onen velice starý telefon. Uvědomuje si ještě víc, kolik pro něj zpráva a především Joise znamená. (což působí hrozně hloupě) V ten den se taky ve zprávách dozví, je jeho přítel z rodného města zemřel, vydává se tedy zpět domů. Zde se opět shledá s Joise, kterou před tím opustil v den jejich svatby. Poté zjistí, že má dceru, právě zmiňovanou Billy, všechni se sblíží. On si začne uvědomovat, co všechno mohl mít, kdyby ji tenkrát neopustil. Vše si odůvodňuje smrtí své matky a tím pádem strachu ze ztráty dalších blízkých lidí. Budiž mu tedy odpuštěno... Ach Joise, ty sentimentální Joise... Je to zkrátka absurdní a nedůvěryhodné klišé. Vlastně to není ani moc romantický, spíš hloupý. A jestli bych doporučila tenhle film? Pokud chcete vidět film, který prostě nemůžete brát vážně, (což nedává moc smysl, ale je to sranda) film, který je naivní, kýčovitý, sem tam trapný a naivní, tak ano. Dobře se pobavíte. Nicméně , že bych na to šla třeba do kina, to se neumím představit. Tu jednu hvězdu dávám, z jednoho důvodu. Ačkoliv je film hrozně umělý a nevěřím tomu příběhu. Ty jejich kytary prostě zněly dobře. Jednoduše řečeno, tenhle film se nepovedl. 30%

• 3.7.2019  12:10

Zbytečně dlouhý děj, zápletka a její vyvrcholení se dostaví až v posledních 5 minutách filmu. Snímek v podstatě není o ničem. ,,Vzornou studentku" Tessu jsme ve škole zahlídli sotva dvakrát. Z filmu jsme si neodnesla absolutně nic. Knižní předloze to v podstatě neodpovídá, charakteristické rysy postav také ne! Příběh zaujme možná tak 13. leté holky, s levis tričkem zastrčeným do kalhot a star-bucks kelimkem v ruce. Vřele nedoporučuji!

• 5.5.2019  23:59
    50/50 (2011)

Film o každodenní realitě, kterou si projde snad každý nějakým jiným způsobem, ale projde, nemusí jít ani o nemoc. Každý máme dobré a špatně dny, ale ať už se nám cokoliv nedaří, cokoliv špatného se nám stane máme kolem sebe lidi, nemusí jich být zrovna nejvíc, ale jsou tam. Ať už třeba jen jeden. Vždycky tu někdo bude, vždycky... A to se podle mě snaží tenhle film ukázat pod rouškou humoru, rodinných problém či vztahů. Jde o to se nebát otevřít, nepřestat bojovat a vydržet, protože se to vrátí, většinou... - to je to, co se mi na tom líbí, ta naděje. Hezky natočené kamerově a velice milé mě překvapil herecký výkon Anny Kendrick, dokázala mi, že dokáže roli uchopit i tak, že jsem jí to naprosto věřila. Joseph G. Levitt perfektní, jak se již mnohokrát prokázalo. Po režijní stránce čistá práce, s velkým smyslem pro život jaký prostě je. Doporučuji. :)

• 5.5.2019  23:37

Nejsem zrovna největší fanoušek anime filmů, ale musím říct, že tento snímek mě skutečně mile překvapil. Určitá jemnost, tajemnost a dramatičnost, která po celou dobu perfektně graduje mě naprosto pohlitala. Oscar naprosto zasloužený! Režijní dvojice perfektně zafungovala a vytvořila opravdu nádherný, "pohádkový" příběh, který na mě měl velký dopad svou myšlenkou, kterou si musí najít každý sám.

• 5.5.2019  23:01

Tolikrát jsem snad žádný český film neviděla! Jeden z největších klenotů české komedie jako takové, co se filmů týče. Naprosto legendární hlášky a zaručená sranda. Moc doporučuji!

• 17.2.2019  18:13
    Zvětšenina (1966)

Zvláštně pojatý kriminalistický příběh o fotografovi modelek, který má pocit, že může naprosto všechno. Až jednou v parku vyfotí pár milenců, postupně, když si fotografie prohlíží objeví něco, co ho naprosto šokuje a začne fotografii zvětšovat, aby zjistil, co se na ni skutečně odehrává. Fenomenální film Michelangela Antoniona, který svým specifickým, pomalým stylem vyprávění, který nutí diváka vnímat detaily každého okamžiku ve filmu, který pomalu odhaluje hrozivý čin. Řekla bych, že hlavní myšlenkou filmu je PRAVDA, jak jí vnímat, jde to vůbec? Existuje? A jde brát objektivně? Nebo je vše subjektivní? Jeden z nejlepších a nejslavnějších filmů světové kinematografie, 88%

• 17.2.2019  17:45

Bad times at the el royal je pěkně gradující a dynamický film s dobrou zápletkou, pěkně natočený, herecké výkony jsou velice solidní. Velký plus tohohle filmu byla pro mě hudba, ta se tam totiž neuvěřitelně hodí! Příjemně se na film koukalo a z kina jsem odcházela příjemně překvapena! Atmosféra i téma mi lehce připomínalo "Taratinovský" styl, ale to hlavně asi kvůli tématu, který se pro něj typické. Nicméně film si řadím mezi nejpovedenější počiny roku 2018. 75%.

• 17.2.2019  17:37
    Roma (2018)

Myslím, že toto dílo je důkazem, že netflix netvoří jen komerční snímky, Neuvěřitelně silný autorský film, Cuarón zpracuje něco tak strašně siného do neskutečně umělecké, obrazově perfektní formy! Myslím, že se jedná o nejlepší film za rok 2018, jen škoda, že to nebylo příliš dostupné v českých kinech. Tohle je totiž film velkého plátna!

• 17.2.2019  17:32
    Náš vůdce (2008)

Opravdu hodně silný příběh. Školní projekt v čele s učitelem z německého gymnázia, který se svými žáky simuluje a sleduje jak se na lidech projeví diktátorství, nadvláda jedince - až takřka nacismus. S mocí přichází odpovědnost, která tady evidentně chybí, kdo to zarazí? Kdo to utne dřív, než bude pozdě? Ale jak, když si to skoro nikdo neuvědomuje!? Silná myšlenka o určitém režimu, který když se vymkne kontrole, musí skončit obrovskou tragedii, aby si lidé své činy a rozhodnutí uvědomili?

• 17.2.2019  17:24

Činy jsou více než slova. 70%

• 17.2.2019  16:45
    TY (TV seriál) (2018)

Ten seriál mě fascinuje důvtipností hlavního antihrdiny. Myslím, že to rozhodně patří k nejpovedenějším seriálům za poslední rok, né-li dva. Opravdu hodně silný dramatický seriál o posedlosti, určitém majetnictví, potrěbou a nezdravou závislostí na člověku, která se nebojí zajít až do největšího extrému. Kamerově je to hodně pěkně koukatelné, příběh do sebe zapadá, vše dává perfektní smysl. Rozhodně to stojí za shlédnutí! Jen doufám, že druhá série nebude zklamaní. A abych nezapomněla - fenomenální herecké výkony!

• 13.8.2018  23:23
    Show Ellen DeGeneresové (TV pořad) (2003)

90%

• 13.8.2018  23:18
    Všechnopárty (TV pořad) (2005)

Zábavná česká talkshow na nějaké úrovni, vtipé a informačně hodnotné. Ráda se vždy v pátek večer na pana Šípa podívám! 65%!

• 13.8.2018  23:14

Miluju Terryho Gilliama! A Monthy Pythony pochopitelně také! Člověk zkrátka musí mít smysl pro humor. Je v tom určitý způsob geniality a obrovsky silná kreativita! :D Tyhle pány člověk nemůže nemilovat, osobitý humor, který se jen tak neokouká a co víc, moc lidí ho nemá a to ho dělá vyjímečný! :D Britský humor jak se patří! 95%!

• 13.8.2018  23:03
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Seriál jsem začla sledovat, kvůli tomuto mistru režie seriálu, jako jsou např. Přatelé - James Burrows. A nezklamal, libí se mi námět na hlavmí postavy - dva poněkud zvláštni fyzici, neskutečně vtipný seriál, který nikdy nezklame, navíc se toho člověk spoustu dozví! 93%!

• 13.8.2018  22:58
    Pustina (TV seriál) (2016)

Konečně nějaký český seriál, který se prosadil na HBO a nezklamal! Kvalitní seriál, který je na opravdu vysoké úrovni! Opravdu velice koukatelný co se obrazového počinu týče! 90%

• 13.8.2018  22:52
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Tehle seriál jsem sledovala vždy hrozně ráda. Geniální, vtipný a zkrátka legen.... wait for it...dary! Neotřelé vtipy, vždy překvapivá zápletka a nejvíce mě baví, když se vždy stane nějaká událost, která se objasní až o několik epizod dál. Líbí se mi všelijaké easter eggy, které se objevuji po celé trvaní seriáli. Jedná se o klasické životní problémy pojaté s nadsázkou! Seriál, na který se dá koukat pořád! 93%!

<< předchozí 1 2