DserCom

DserCom

Diser Comm

okres Praha

LinkedIn: DserCom

0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Amélie z Montmartru (2001)

  Na tento film jsem se pořádně podívala, až při přípravě na filmovou školu. Vůbec se nedivím, proč jsou na něj francouzi tak pyšní. Okouzlující příběh mladé, nešťasné, zapomněné a opuštěné dívky z městečka jménem Montmart, která ráda rozbíjí lžičkou karamel, hazí žabky do řeky atd. Dokáže se radovat z každodenních malých radostí, ale ze všeho nejvíce jí dělá radost pomáhat a dělat radost ostaním lidem, vše začne tím, že najde album nájemníka, který bydlel v domě před ní, díky tomu dokáže sblížit otce s dcerou, pomoc dvoum ,,zamilovaným"... a díky její ochotě a cti najde to své štestí, lásku a spřízněnou duši, podivína s albem plých fotek neznámých lidí. Krásný film s atmosférou, krásnou hudbou, kostými a mizanscénou! 95%!

 • poster

  Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

  - Režijní styl Miloše Formana je v tomto snímku o něco víc komerční, než za jeho působení v "nové vlně" u nás Česku, což se dá v pochopit, ale přesto film působí velmi autenticky a skutečně, je to jeden z jeho nejlepších režijních počinů, film rozhodně doporučuji, už jen pro Jack Nicholson a Louise Fletcher a jejich geniální hereckým výkonům, nikdo jiný bylo nezahrál tak autenticky, jako oni dva. Vřele doporučuji 5*. :)

 • poster

  Vlasy (1979)

  Miloš Forman je zkrátka genius. Je to převzatý muzikíl z Brodwaye a musím říct, že je to opravdu jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla ponechal z toho trochu i muziál, žádna píseň tam není navíc. Emotivní, živé, přirozené a zároveň tak pravdivé! Pravé kamaradství, láska, boj proti válce, mír, LSD nebo třeba vyhoštení z rodiny, tohle všechno dává dohromady dokonalou harmonií, která se odráží do tehdejší doby... 90%!

 • poster

  Millerovi na tripu (2013)

  Zcela upřímně musím říct, že je to jedna z nejlepších komedii které jsem kdy viděla... Tak moc jsem se nenasmála, ani nepamatuju, Jennifer Aniston role skvěle sedí, je to hodně komická komedie, při které jsem se nenudila, 65%. :)

 • poster

  Jára Cimrman ležící, spící (1983)

  Fiktivní postava všestranného génia naší minulosti.... Takhle vnímam Járu Cimrmana.... :D Tento film beru jako jeden z nejvíce kvalitních děl českých filmařů. Genalní a s veškerou gracií. Ve filmu vidím především naši českou náturu... Máme skvělé napady, ale k realizaci máme daleko, bohužel. Tady se navíc krásně dá praktikovat krásné české přísloví, ,,Zlaté české ručičky". Když jsem ten film viděla poprvé, bylo to pro mě hodnotnější než leckterá hodina dějepisu. Tenhle film je důkazem toho, že tu umíme udělat kvalitní filmy za které by se nemusel stydět žádný hollywoodský filmař! 95%!!!

 • poster

  Amadeus (1984)

  Jeden z mála filmů, kromě Přeletu nad kukaččím hnízdem, u kterého, když vyhrál Oscara jsem byla naprosto bez výhrady! Krásný životní příběch trošku poblazněného genia, lehce dětinského... Je to nádherné, jeho sebedůvěra, genialita a hrdost, která ho vynesla na vrchol! Miloš Forman měl tu čest filmovat adaptaci divadelního představení. Opět je z toho cítit přirozenost a pravdivost. Tenhle film mohu všem vřele doporučit! 98%!!!

 • poster

  Má večeře s Hervém (TV film) (2018)

 • poster

  Zlý časy v El Royale (2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace